Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

krezby

Members
 • Počet příspěvků

  27
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o krezby

 • Hodnost
  Member
 1. To corporate Tady to máš v TN codu If (High-Close) > (High.1-Close.1) Then Buy Stop Next Bar Open + ((High-Close)/(High.1-Close.1)) Then Sell Stop Next Bar Open - ((High-Close)/(High.1-Close.1))
 2. Tomáši reaguji na Váš článek ohledně přechodu Russellu do New Yorku. Co se týče InteractiveBrokers tak je potřeba v nábídce poskytování dat odfajfkovat tyto data - InterContinental and New York Board of Trade (Non Professional) , stojí to 1 GBP měsíčně pak to tickeru TWS zadat symbol RUT a po rozbalení nabídkové ruletky vybrat symbol a příslušný měsíc. TF - nimi kontrakt, TO - velký kontrakt. Denní volume je v této době u TFU8 je okolo 5K a u TFZ8 zatím žádné, margin na mini Russell je 1500USD. Pokud se mýlim prosím opravte mě.
 3. krezby

  Intradenní obchodování

  To phynek Díky za info, jemi to jasný, úplně mi to vypadlo z hlavy.
 4. krezby

  Intradenní obchodování

  ahoj všem dnes jsem sledoval grafy na e-mini futures ER2,NQ ES v době kolem 20.15 hod. středevr. času byl rychlý a velký býčí pohyb.Konkrétně na NQ 200712 GLOBEX během 5 minut cena vzrostla téměř o 33 bodů. Ví někdo, jaká je příčina takového pohybu?
 5. krezby

  Navigator

  Dobrý den. Mám jednu otázku ohledně zobrazování grafů v TN. Jde např. zobrazit graf ER2 pouze obchodní hodiny tj. od 1530hod. do 2200 hod. a zároveň aby na sebe navazovaly jednotlivé dny? Děkuji
 6. Mam demo TN - Platinum, jak spolehlivá jsou intradení data, zejména volume a tikové grafy.
 7. Zdravím, poradí te mi, jak zobrazím v grafu otevření a uzavření pozice, které mi vygeneroval obchodní systém při backtestu? Díky.
 8. Je tady někdo kdo umí programovat v MetaStock?
 9. Zaregistrovanej jsem,ale ID ani heslo nemám, nic mi nepřišlo. Kde se to tu řešilo? Nic jsem nenašel! Dík
 10. Zdravím Stahl jsem si demo Trade Navigator Platinium a po instalaci programu a jeho spuštění chce po mě zadat ID a heslo, bez zadání nejde spustit program. ID a heslo jsem neobdržel. Mohl by mě někdo poradit? Děkuji
 11. Zdravím, Ví někdo jak naprogramovat, že chci koupit za cenu, která je vyšší o jeden tik než Hich předchozí úsečky, když se mi splní určité pravidlo pro vstup? To pravidlo bych měl naprogramovaný, ale nevím jak tam vložit tu cenu. Předem dík
 12. Zdravím všechny uživatele systému Metastock. V tomto vlákně by se měli vyměňovat poznatky o proogramování obchodních systémů . Doufám, že se diskuse rozjede v hojné míře.
 13. krezby

  Open E cry

  jo dobře. Díky
 14. krezby

  Open E cry

  Lukáš chci obchodovat elektronicky i pitově. To demo mám,zájímalo by mě jestli přes tu platformu jdou dávat příkazy i na pitové trhy a zda tam jdou zobrazit grafy těchto trhů.,na demu mě to nejde jinak elektronika ano. A jaká je rychlost plnění přékazů na pitu. Díky
 15. krezby

  Open E cry

  Má někdo skušenosti s tímto brockerem. Zajímali by mě Vaše skušenosti.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.