Jump to content
Co nového? Mé kurzy

armi

Members
 • Počet příspěvků

  6
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem armi

 1. armi

  Diskuze k článku: Hardware a trading I.

  Pokud jsem správně přečetl nadpis tohoto vlákna tak je o hardwaru. Kdo chce číst o něčem jiném měl by sledovat jiné vlákno. Svůj k svému.
 2. armi

  Sběrna AOS,EA,TS

  první odkaz v googlu po zadání 4x-mm je na stránku, kde je možné po registraci si stáhnout software. Na levé straně je možnost si stáhnout a prohlédnout i video pro práci. Na první pohled složité protože je zde možnost mnoha nastavení, po instruktáži z videa pochopitelné. Používám již 3 roky k plné spokojenosti.
 3. armi

  Sběrna AOS,EA,TS

  To Stanley a nokas: Odkaz na 4x-mm podle pravidel fóra dát nemohu, ale stačí zadat do Googlu.
 4. armi

  Sběrna AOS,EA,TS

  Pro uzavření části pozice při dosažení stanoveného počtu pipů nebo uzavření když všechny otevřené pozice ať již Long nebo Short dosahují stanovený profit nebo ztrátu, případně uzavření všech otevřených pozic řeší již v základním nastavení software 4x-mm. Je to docela pohodlné.
 5. Pro ty z Vás, kteří uvažujete o počítači Mac, již delší dobu existuje možnost provozovat na Macu i Windows. Software, který jsem pro trading zatím vyzkoušel funguje zcela bez problémů (Trade Navigator, Meta Trader, 4x-mm). Souhlasím s tím, že kdo se chce věnovat tradingu musí se naučit počítač ovládat. Není to žádná věda, jen chtít.
 6. Dobrý večer, všechno o co jde je vlastně jednoduché, ale také obtížné. Co jsem ochoten případně ztratit, abych když to vyjde, se měl lépe. Jinak řečeno bez rizika opravdu nelze dělat velké posuny. Článek to plně vystihuje. Kdo chtěl nalézt něco jiného, tak si vždy najde.
×
×
 • Vytvořit...