Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

valaki

Members
 • Počet příspěvků

  136
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

Dosažená komunitní hodnocení

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. Restituent a zloděj z politiky je něco podobného, nedej Bůh totožného?? Nevím,nevím. Jinak pravdivé.
 2. valaki

  SIERRA chart- nastavení

  to Danek Děkuji za radu. Udělám to také tak.
 3. valaki

  SIERRA chart- nastavení

  Rozhýbal jsem verzi 296, chodít o. Teď se musím popasovat s instalací .NET Framework 2.0 a pak Servis Pack. Snad to potom půjde
 4. valaki

  SIERRA chart- nastavení

  Dobrý večer. Po velmi dlouhé době jsem upgradoval Sierru. Po nainstalování a po pokusu o spuštění dostávám hlášku dle obrázku. Nelze najít součást mfc90.dll. Našel jsem složku se soubory dll, ale tento tam opravdu není. Nemůžete někdo poradit, nebo soubor poslat? Děkuji vagorud@gmail.com
 5. valaki

  Spolupráce IB - SIERRA Chart

  Borax: díky. Mám problém s tím 15:30. Zkusím dnes v noci.
 6. valaki

  Spolupráce IB - SIERRA Chart

  Zdravím Po dlouhé době jsem si chtěl dát do pořádku data a v Sierra jsem downloadoval trhy které sleduji ES,NQ,YM,EUR vše OK. Jako obvykle probíhal download a když se někdy zadrhnul, opravil jsem to Upravy-Editovat/Obnovit data a OK. Ale u bývalého ER2 to nemohu zvládnout. V TWS mám RUT-NYBOT-...TFZ8 a data mně jdou. Když v Sierra otevřu nový intradenní graf TFZ8, tak se začnou data načítat od okamžiku otevření grafu. Napíše mně to žluté pole že chce downloadovat histor.data, ale nic. Po chvíli se objeví Download failed. Když ho chci oblbnout výše popsanou fintou, tak nic. Tak nevim řekla moje.????
 7. valaki

  SIERRA chart- nastavení

  Pita30. Děkuji, udělám to.
 8. valaki

  SIERRA chart- nastavení

  Děkuji za odpověď. Chybí hodina dat. Když downloaduji udělá to stejnou hodinovou díru, takže mám pak dvě, tři, čtyři...atd. Verze 144, level3. Před tím vše fungovalo OK.
 9. valaki

  SIERRA chart- nastavení

  Dobrý večer. mám již několik týdnů problém, který jsem chtěl sám vyřešit, ale jsem na to krátký. Po přeinstalování Sierry se mně děje následující (data z IB). Když např. spustím Sierru v 19:37, tak na 3min TF je poslední svíce v 19:36, ale předposlední není v 19:33, nýbrž v 18:36. (předtím už je to OK, tedy 18:33, 18:30 atd.)Je tam vždy na všech TF hodina rozdíl. Je to určitě nějaká ptákovina v nastavení, ale už s tím bojuji dost dlouho a nemohu na to přijít. Pokud zapnu PC v deset ráno, tak mně to moc nevadí, ale při zapnutí v obchodních hodinách jsou data na draka. Děkuji za rady.
 10. valaki

  Woodie opět v Praze

  Marketingový průzkum: valaki má zájem!! :D
 11. valaki

  Článek: Analýza posledních 3 obchodních dnů z pohledu...

  Jsem rád, že jsem mohl článek číst. Člověk, když si neustále neosvěžuje své vědomosti, postupně ochabuje v detailech a využívá jen 20% toho co se kdysi naučil. 60-80% je sice v hlavě, ale je to kdesi zastrčené. Po přečtení jsem si uvědomil co vlastně vím, ale nedělám to, resp. přestal jsem dělat. Ten den co jsem článek přečetl, jsem si jak píše pita30, také seděl na rukou a výsledek byl pro mne překvapující. Velmi slušný výsledek (pro mne) a bez stressu. To je snad nejdůležitější. Okopíruji si to, abych to v budoucnu nemusel pracně hledat a budu se k tomu pravidelně vracet. "Nejhorší je smrt z vyděšení"
 12. valaki

  Obchodování na komoditních trzích

  Nevím kam bych měl připojit obrázek, který chci ukázat, tak jsem si řekl, že v knihkupectví nic nezkazím. Je to burza (tedy bývalá) v Terstu. Příjemný pohled. PS. Minulý týden jsem se vůbec nedostal k tomu, abych finančníka otevřel a teď v neděli koukám, že jsem prošvihl setkání v Prase. Kdyby náhodou chtěl někdo odříct, onemocnět, emigrovat měl bych o místečko zájem. Už minulé setkání bylo pro mne ztraceno pro abiturientský sraz a teď tohle. Jedna morová rána za druhou.:-)
 13. valaki

  T SIM+

  Já jsem s Tsimem bojoval urputně, viz příspěvky nahoře, a vybojoval jsem to. Pustil jsem to však okamžitě z hlavy, takže budu možná psát zmateně. Když jsem se snažil nainstalovat nový Tsim, tak jsem dostával hlášky o jakýchsi souborech dll, které se používají a proto se nedají instalovat, dále jsem tam měl jednou i hlášku s ...automation... . Pamatuji se, že jsem přišel na to, že když Tsim odinstaluji, tak měkteré soubory zůstanou otevřené. To jsem zničil zmáčknutím ctrl+alt+del, tedy spuštěním správce úloh, tam jsem ty úlohy ukončil a pak se mně podařilo Tsim nainstalovat korektně. Dodnes chodí. Chvála Pánubohu.
 14. valaki

  J.A.tester

  Prosím poraďte mně. Prošel jsem celé vlákno snad pětkrát. Laboroval jsem s jazykovým nastavením. Zkrátka když nakopíruji data do listu 1m a odmažu všechny 0 a navstupuji např dva obchody do listu signal tak mně to neseřadí zapsané obchody po zmáčknutí tlačítka. Umím to seřadit tak, že vyznačím příslušné řádky a použiju systémový nástroj třídění od Excelu. Když seřídím a zmáčknu vypočítej... dostanu obrázek s hláškami CHYBA. V listu 1m se v zeleném sloupci nic nepočítá.
×
×
 • Vytvořit...