Jump to content
Co nového? Mé kurzy

tomas28

Members
 • Počet příspěvků

  10
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem tomas28

 1. tomas28

  Petr Podhajsky

  děkuji moc za odpověd ,chápu že zájem by byl určitě tak velký,že by to asi nešlo .a proto bych vás rád poprosil zda nevíte o někom kdo by si na mě udělal čas a mohl se mnou vše projít bylo by to pro mě velmi přínosné.už jsem absoloval nějaké kurzy (zatím né u vás) ale osobní přístup by pro mě byl jistě lepší díky moc Tom :)
 2. tomas28

  Petr Podhajsky

  Dobrý den, možná jsem překoukl někde vlákno zodpovídající můj dotaz a tak se hned v uvodu za to omlouvám. zajímalo by mě zda by byla možná osobní konzultace s vámi.Načetl jsem spousty informací o komoditním obchodování a potřeboval bych si vše ucelit.potřeboval bych vše ukázát od začátku jak to probíhá až po uskutečněný obchod.jak založit účet a jak zadávat příkazy ..adt bylo by to možné s vámi dohodnout ?? díky moc Tomaš K. :)
 3. tomas28

  INDIKÁTORY jako vstupní strategie

  Ahoj všem,ja používam nebo snažím se používat triple screen,takže prvním indikátorem je MACD- histogram a EMA na týdeních grafech.ale mam problém ,který nevím jak vyřešit.Pracuji s grafy přimo co jsou na CBOT(zapoměl jsem zmínit že se snažím obchodovat hlavně zrniny,zatím papírově) a při týdenních grafech a nastevení indikátoru MACD- histogram se mi objeví jen rameček pod grafem bez vykreslení MACD a až na daily se mi MACD vykreslí.Proto stále používám jako první indikator MA a EMA,ale MACDbych rad zařadil ,protože mi velice sedí.Prosím o radu čím je to způsobeno a jak to napravit. děkuji všem a přeji mnoho uspěchů nejen v obchodování Tomáš :)
 4. tomas28

  počitačové vybavení a internet

  dobrý den,jako uplný začátečník prokousavající se postupně komoditami bych si rad pořidil notebook ,abch mohl sledovat grafy a info z trhu všude kde se budu nacházet.Jelikož jsem pouhým uživatelem nevidím do compu a proto muj dotaz . jaké technické parametry by měl mít tento notebook aby se nejlepe hodil k tomuto způsobu obchodování a rovněž řeším bezdratový internet k notbooku .Jaká rychlost je dostačující. doufám ,že muj dotaz není upně mimo Problematiku,ale ptam se zde zkušenější ,kteří jistě vyzkoušeli rozličné možnosti. diky za odpověd Tom :)
×
×
 • Vytvořit...