Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

joudazbrd

Members
 • Počet příspěvků

  26
 • Registrace

 • Poslední návštěva

joudazbrd's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. joudazbrd

  obchoduje někdo přes Global futures?

  No,to Ti můžu říci náhodou úplně přesně.GF používá banky dvě.Jednu si vybereš v případě že nechceš platit měsíčně 50 dol. za platformu SG a druhou v tom případě že chceš platit 50 dol. měsíčně a tam je myslím k dispozici platforma GST.Název první banky je GHCO a ta druhá ,sakra,nemůžu si vzpomenout.To je ,ale jedno,obě najdeš na stránkách GF.
 2. joudazbrd

  Online portfolio

  Zajímavý dotaz.Specielně na Yahoo lze mít svůj watch list(v tvém případě portfolio)kde se Ti zobrazuje vše potřebné.Máš-li ale na mysli něco jako je na aliawebu(portfolio s vývojem hodnoty),tak to jsem ještě neslyšel o tak sofistikovaném nástroji.Přeci jenom záběr akcie,fondy,a kdovíco ještě je docela těžko uhlídatelný.Budeš-li mít nakoupeno vše u jednoho brokera,tak si to představit dovedu,ovšem aby tohle bylo někde free,nevím. Narazíš-li na něco dej vědět,myšlenka je to zajímavá.
 3. to Simpson7 :Tak zkus SAXO,tam s Tebou pohovoří Derek slovensky.
 4. joudazbrd

  PFG

  Pterodaktyle,tak to jsem Tě asi špatně pochopil.Můj mail je joudazbrd seznam.Napiš,třeba k něčemu dojdeme.Já mám zkušenosti s Navigátorem a Best .
 5. joudazbrd

  PFG

  Pterodaktyle,myslím že mám někde na počítači českej manuál na Best direct.Kdyby jsi chtěl,tak mi napiš na mail.
 6. joudazbrd

  PFG

  Pterodaktyle,dovolím si odpovědět,ač jsi se ptal greenhorna.Po otevření obdélníku platformy best se podívej zhruba doprostřed a tam je podlouhlý obdélníček kde si navolíš komoditu.Např ER,ES apod.Jakmile ji navolíš tak tuším hned vedle je opěz obdélníček a do něj zadáš kontraktní měsíc.Např na ES(což je index S and P)zadáš současný aktuální měsíc june.No a hned potom se Ti aktivuje po pravé straně cenový žebříček kde Ti v obchodním čase běhají live kurzy.Potom si rozklikneš nahoře na liště chart a na liště grafu vlevo nahoře je okénko kam zadáš název komodity ve tvaru zkratky.Ta zkratka je na hlavním obdélníčku platformy asi uprostřed,myslím že v barevném poli,a v tom samém řádku též běhají live kurzy.Jakmile zadáš zkratku do grafu tak buď se objeví interaktivní graf anebo tomu pomůžeš tím že klikneš nahoře na liště na čtvereček na kterém jsou dvě šipky v kruhu.Pak by mělo být vše OK. Chvilku to trvá než graf naběhne. No,snad jsem to nezmotal.
 7. joudazbrd

  Woodie v Praze 2007 - registrace zahájena

  Johny,zkus PFG Navigator.Tam je WCCI system a data on-line.Jako demo myslím,narychlo.
 8. joudazbrd

  obchoduje někdo přes Global futures?

  Lukáši,zajímavej dotaz.Tatiana Ti radí dobře protože každý broker má jisté minimum s kterým si vůbec můžeš založit účet.A to 1500 dolarů nespraví.Minimum má někdo tuším 2000 dolarů,ale to je vyjímka a ještě tam myslím můžeš obchodovat pouze CFD a snad mikro loty.
 9. joudazbrd

  Můj první obchod

  to - vkracuník : No tak CFD,to jo,to je pohodička.Otrlý,to znamená že jsi se nenervoval při prvním obchodě,prostě to s Tebou zřejmě nic nedělalo.Ovšem při CFD to se nedivím,myslím že to je dobrá cesta na začátek.Otestuješ si naživo systém a nehrozí Ti žádné velké ztráty.
 10. joudazbrd

  Můj první obchod

  Majkle,když to podáš takhle,tak Ti nelze nic říct.Dokonalá znalost WCCI,to by se mi též líbilo.S WCCI chci nyní začít,ale nedovedu si zatím představit obchodovat bez sledování ceny.S těmi ztrátami na komoditách to vidím tak že naprosto jinak (rychle) se pohybuje ES a jinak ER2.Nechci se vykecávat,přeju Ti úspěchy.
 11. joudazbrd

  Můj první obchod

  to - vkracuník : Moc hezký příspěvek,takhle to chodí u otrlejších povah.Já při prvním ostrém obchodě tajil dech,zvýšený tep atd.Na rozdíl od Tebe jsem ,,trefil" zisk 30 dolarů na ER2.Ztráty přišli až od třetího trejdu. Jinak si myslím že máš chybu ve svém příspěvku ve výčtu ztráty.Měl-li jsi 2 kontrakty na mini DJ a ztratil 15 bodů,vychází mi ztráta na 150 + komise. to majkl :Taky jsem na komoditách začínající,ale troufnu si tvrdit že na rozjezd je ER2 silné kafe.Velmi rychlý a páka 100 je hodně.Je to jen můj názor,ale myslím že SL musí na ER být dost velký aby trh ,,dýchal"a ztráty v případě opačného směru trhu rostou bleskově.
 12. joudazbrd

  obchoduje někdo přes Global futures?

  Pentax - na p. Kužela nemusíš hledat kontakt,stačí když si na stránkách GF zvolíš language czech a registruješ se.On se Ti ozve sám.
 13. joudazbrd

  Woodie CCI system

  Moc Ti děkuju za ochotu Tatiano,ale link mi již zaslal Lukyn.V pohodě mě přišli od PFG kódy na demo,ale zatím nevím jak na to.Ne na instalaci a oživení dema,ale jak se tam aplikuje ten Woodie CCi system.Předpokládal jsem že tam bude zabudovaný,ovšem možná je to jinak.Tak zatím uvažuju jak na to.Nevíš?
 14. joudazbrd

  Woodie CCI system

  Lukyne,nemáš link na PFG?Taky chci zkusit Woodie a nemám kde ho zkusit. Díky,můžeš i na mail joudazbrd@seznam.cz
 15. joudazbrd

  obchoduje někdo přes Global futures?

  Greenhorne,je to zhruba tak jak píše Robert,akorát s drobnými nepřesnostmi.GHCO je když chceš Strategy Runner a platit 0.50 z každého obchodu za používání platformy.RCG je pro používání GST a měsíční platbu za platformu 50 dol. Slippage jsou buď žádné anebo dle rychlosti trhu.Prostě asi jako všude,zadáš market když se nic neděje a skluz není žádný,zadáš market když to jede a skluz tam je.Já se snažím zadávat buď v klidném trhu anebo limit. Jinak mi přijdou jako solidní firma a mít možnost stahovat data do nějakýho programu,tak to pro mě nemá chybu. Já mám poplatek za e-mini 6,50(0.50 je za SR)a mini ropa je o dolar dražší.
×
×
 • Vytvořit...