Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Oswald

Members
 • Počet příspěvků

  9
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Oswald's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. Oswald

  MetaTrader 4

  Aha, takže odpověď až napotřetí (porušuji pravidla): Viz příspěvek bikera v 6:48PM v tomto vlákně. Data se ve 20:30 "rozjela".
 2. Oswald

  MetaTrader 4

  Ahoj všichni, jen ze zvědavosti (vyhlásili soutěž s DEMO účty) je zkouším a jsem znechucen častými výpadky jejich datového serveru. Dnes večer už to přesáhlo rozumnou únosnost, protože stále vidím poslední data z 18:00 hod..
 3. Oswald

  Spolehlivost FX brokeru

  to Pyton K převodu do USA už nic víc nepotřebuješ. Já jsem na tento účet před půl rokem zaplatil otevírací deposit z eBanky přes internet a bylo to tam za 36 hodin. Prosím tě, funguje ti poslední verze AccuCharts (rozšíření časových pásem na 2, 4 atd. hodin). Já to nemůžu ve Windows XP CZ ani spustit (nějaká chyba ve ve Visual C++ Runtime). Trápím se trápím - je to zatím nejlepší zdarma program na analýzu grafů i s daty který jsem potkal.
 4. Oswald

  České knihy

  Jako nováček se všem omlouvám za svůj příspěvek. Upozornil / popsal jsem pouze "úroveň knižního zpracování". Nic víc a nic míň. Na příspěvky, které reagují na úplně něco jiného se opravdu nesluší odpovídat. P.S.: Ke cti vydavatele musím dodat, že mi nabídl vrácení peněz (jemu jsem svůj názor sdělil neprodleně po rozbalení a dnes ráno mi přišla odpověď).
 5. Oswald

  České knihy

  Dovolím si zde varovat před nákupem přeložené "knihy": Joe Ross "Jak vydělávat denním obchodování na burze" (910 Kč). Nejedná se o knihu, ale o černobíle nakopírované listy A4 (310 stran), které jsou hajdalácky svázané do kroužkové vazby. Barevná je pouze čelní obalová strana, která je rovněž vyobrazena na webu vydavatele (bez kroužkové vazby). Kvalitní obsah knihy je tak velmi degradován - hustější grafické formace jsou nepřehledné (černobílá kopie z barvy). Spousta pravopisných chyb a občas scházející znaky ve slovech se dají snést, ale výdrž (listy pohromadě) odhaduji spíše na dny až týdny než měsíce či roky. O uložitelnosti či přenositelnosti nelze hovořit vůbec (A4 - tloušťka cca 3 cm). S jinými tituly téhož vydavatele to bude pravděpodobně stejné. (td)
 6. Oswald

  Spolehlivost FX brokeru

  Zdravím všechny, v souvislosti s hodnocením jednotlivých brokerů resp. obavami o jejich solidnosti, doporučuji občas juknout na měsíční reporty o kapitálové přiměřenosti / hodnotách vlastního kapitálu BROKERů pod dohledem CFTC. www.cftc.gov/tm/tmfcm.htm?from=home&page=mktfcmcontent
 7. Oswald

  FxSolution

  U FX Solutions mám miniúčet od 09/2006 a zatím bez problémů. Commision FEE $0 (to je standard snad už všude) a spready lze najít na jejich webu. Zdarma lze používat jakousi FX mutaci TeleTraderu, což je pro mou úroveň znalostí TA více než dostačující.
×
×
 • Vytvořit...