Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

atari

Members
 • Počet příspěvků

  538
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o atari

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

1 058 zobrazení profilu
 1. atari

  Finančník - nový redakční systém a design 2019

  OK, díky. Koukal jsem i na ostatní fora, a vypadá to, že už to datum funguje všude. Navrhuji sdělit správci systému, aby k tomu datumu přidal i čas. Člověk se pak v tom lépe orientuje. Vzhledem k tomu, že v citaci se čas zobrazuje, tak předpokládám, že u hlavního příspěvku programátor k tomu datumu zapomněl přidat proměnnou času, a není to záměr. Přeji hezký den.
 2. atari

  Finančník - nový redakční systém a design 2019

  Jedná se o vlákno "Amibroker - řešení základních otázek" 4 strana ze 4, kdy všechny 4 příspěvky jsou bez datumu. Přičemž první příspěvek (viz obr.) tam je již několik dní, a stále má napsáno "odesláno".
 3. atari

  Finančník - nový redakční systém a design 2019

  Dobrý den, u některých příspěvků (zřejmě s citací) se nezobrazje datum odeslání. Viz obrázek. Je to možné opravit? A dále je možné tam přidat i čas odeslání, ten není nikde? (V citacích ten čas odeslání je.)
 4. atari

  Proč se můj příspěvek zobrazí jako skrytý?

  Tak pokud to budete řešit, tak se jednalo o tento příspěvek v uzavřené diskuzi, a tedy předpokládám, že to bylo tím, že jsem vložil do textu URL odkaz (ale byl to odkaz zase jen na financnik.cz). https://www.financnik.cz/forum/topic/4038-python-kurz/?tab=comments#comment-30010
 5. Po napsání příspěvku a stisknutí "Oeslat odpověď" se příspěvek uložil, a nahoře vedle "Odesláno právě teď" se zobrazil text "skryté", a celý příspěvek změnil barvu. Druhý den to skryté zmizelo. Co znamená to skryté, a z jakého důvodu se to děje?
 6. Tak jsem tu variantu bez knihovny Quandlu rozchodil se všemi formalitami (toto je můj první kod v Pythonu), kdyby někdo chtěl začít jako já, tak tady je vzor: import urllib.request import csv ticker = "pep" cToken = "**********************" cDateStart = "2016-01-11" cDateEnd = "2017-08-01" cHTTP = "https://www.quandl.com/api/v1/datasets/WIKI/"+ticker+".csv?auth_token="+cToken+"&trim_start="+cDateStart+"&trim_end="+cDateEnd url = urllib.request.urlopen(cHTTP) dReader = csv.reader(url.read().decode('utf-8').splitlines(),delimiter=",") data=[] for row in dReader: data.append(row)
 7. S Pythonem teprve začínám, a chtěl jsem data importovat tímto příkazem, jak to ukázal Petr: data=quandl.get(["wiki/pep.11","wiki/ko.11"],start_date="2016-01-01") A když tento příkaz zadám do Pythonu, tak to napíše, že quandl nezná. Tento způsob bez knihoven mi připadá takový složitý. Až budu u Pythonu tak ho zkusím rozluštit a vyzkoušet.
 8. Poradí někdo? Nainstaloval jsem Python 3.6 z Anakondy, verze Windows 32bit. Zde (https://pypi.python.org/pypi/Quandl#downloads) jsem si stáhnu balíček Quandl pro Python. Když Jupyter notebooku když dám tento příkaz: „$ pip install quandl“ tak to hodí chybu syntaxe. Když dám „pip install quandl“ tak to napíše že to musím spouště mimo IPython shell – viz obr. v příloze. Když spustím konzoli pro Python , a zadávám to do řádkového příkazu, tak to také háže chybu „syntaxError“ Ještě jsem zkoušel tyto příkazy: $ easy_install quandl a easy_install quandl, a stejný výsl
 9. Dobrý den, také již delší dobu začínám chápat, že to co popisujete je ze všeho nejdůležitější pro život člověka. A že to je tou hlavní věcí, kterou by se každý člověk měl zabývat, aby byl úspěšný ve svém konání. A je nepodstatné, zda se zabývá vychováváním dětí, nebo pěstováním zeleniny, nebo tradingem, nebo čímkoliv jiným. Jenže v dnešní době je na trhu tolika informací, že se těžko člověk orientuje. A také spousta tzv. gurů, kteří hlásají tu svatou pravdu s tím, že ta jejich pravda je ta nejsprávnější. Takže poslední roky tak nějak tápu a přemýšlím nad duchovním vývojem a nevím ku
 10. K té Brazílii mohu potvrdit, že je z hlediska bezpečnosti méně bezpečná, než na co jsme zvyklí v Evropě. I metropole Sao Paulo alebo Rio de Janeiro, jsou také nebezpečné. Známý tam byl, a potvrdil mi to.
 11. atari

  Think or Swim

  Hermes: mám ověřené že toto prošlo: rezidence Francie, najit na google mapě skutečnou ulici a číslo popisné a směrovačku, to zadat a bylo to akceptováno. Registrace přes gmail.com
 12. atari

  Track 'n Trade Pro 4.0.

  Podle mě si TNT tyto datumy stahuje z burzy, a pokud to přepíšeš, tak to vrátí zpět na správné hodnoty. (A je to tak v pořádku, TNT by nemělo dovolit napsat nesprávné datumy. FND a LTD si nemůžeš jen tak měnit.)
 13. atari

  Track 'n Trade Pro 4.0.

  Mě to někdy udělá taky (ale vždy svisle a vodorovně) a druhý den to zase samo zmizí.
 14. Všeho s Mírou mohu jedině doporučit.... ;)
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.