Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

goody

Members
 • Počet příspěvků

  252
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem goody

 1. goody

  Interactive brokers

  Dokážete mi někdo poradit? Potřebuji mimo obchodní hodiny zadat vstupní příkaz tak aby Trail SL byl při vstupu nastaven na 10% pod vstupní cenou. Přednastavil jsem si vstupní příkazy, ale ten SL mi to počítá 10% od poslední známé ceny. Jak to udělat aby byl nastaven až v případě vstupu? Jedná se mi o TWS od IB. Díky.
 2. goody

  Interactive brokers

  Co je CFD trading?
 3. goody

  OPCE

  cash-settled opce nemá s evropským nebo americkým typem opcí nic společného. EU vs US je o tom kdy můžeš být uplatněn.
 4. goody

  nastavení stop-loss v TWS

  Zdravím, poraďte mi někdo jak mám zadat se vstupním příkazem SL tak aby byl SL nastaven třeba 10% od vstupní ceny. Příkaz zadávám mimo obchodní hodiny a ikdyž nastavím 10% tak se mi SL nastaví na 10% od poslední obchodované ceny (close předchozího dne). Já potřebuji aby to bylo 10% od ceny za kterou druhý den vstoupím do obchodu. Díky.
 5. goody

  Programování v EasyLanguage

  zdenekt Napsal: ------------------------------------------------------- > moverock Napsal: > -------------------------------------------------- > ----- > > Tak uz to ide, tak ja nevim proc to neslo... > Že já > > tu vždycky jen plaším.... Diky > > > SUPER...a čím to bylo? > > > To přece neví! ;-)
 6. goody

  opce u IB ?

  Přesně tak. Kde vidíš problém?
 7. goody

  OPCE

  Tak tomu fakt nerozumím.
 8. goody

  Interactive brokers

  Není.
 9. goody

  Interactive brokers

  Myslím že to nelze. Demo účet můžeš mít jen jeden.
 10. goody

  Technické problémy s IB

  To také předpokládám, že je to překlep. Spíše mi jde o to, jestli se kartička opravdu mění, tak jak mohlo dojít k tomu, že se o tom uživatel dozvěděl až když se nemohl přihlásit do účtu.
 11. goody

  Technické problémy s IB

  Johnnyy Napsal: ------------------------------------------------------- > Problem vyresen. IB meni security card kazdych 21 > dni. Musel jsem jim zavolat. Tak jak to tedy je? Mění se ta kartička? A to ani nedají vědět dopředu, že jí budou měnit?
 12. goody

  Technické problémy s IB

  Johnnyy Napsal: ------------------------------------------------------- > Problem vyresen. IB meni security card kazdych 21 > dni. Musel jsem jim zavolat. Tak jak to tedy je? Mění se ta kartička? A to ani nedají vědět dopředu, že jí budou měnit?
 13. goody

  Technické problémy s IB

  Just reduce the order size. Nothing else.
 14. goody

  Akcie - jeden rok, jeden nápad, 70%

  Já vystoupil asi před třemi týdny na SL a teď jsem zatím docela v poho.
 15. goody

  opce u IB ?

  to rsikora: "A ještě mám dotaz, co to jsou opce ETF? A jaký je rozdíl mezi am. a evr. opcemi?" Je opravdu nutné takovými dotazy zaplňovat diskusní vlákna? Máš pocit, že lidi zde mají tolik času aby ti psali odpovědi, kterých se na finančníku a vůbec na internetu válí tisíce?
 16. goody

  Ninja Trader - programování (strategie)

  Zdravím, nemáte někdo kódy na paterny Finwinu pro Ninju 7?
 17. goody

  Interactive brokers

  Tak to už ti asi neporadím. Zkus kouknout do Delivery Settings jestli tam máš správný e-mail. Jinak nevím.
 18. goody

  Interactive brokers

  Account - Statement viewer a tam si můžeš vygenerovat obchody za jakékoliv období.
 19. goody

  OPCE

  Když prodaná opce expiruje na 895 strhnou ti 500 USD, když na 897 strhnou ti 700 USD, když na 900 tak ti strhnou 1000USD, ale to je maximum. Když bude settlement 902 tak ti za vypsanou strhnou 1200 ale za nakoupenou dostaneš 200 zpět. Atd. Už je to jesné? K tomu všemu ti ještě zůstává prémium, které jsi obdržel při vypsání.
 20. goody

  OPCE

  Pokud jsi nevystoupil tak teď už nepodnikneš nic. Teď už ti zbývá než se jenom modlit aby settlement byl co neblíže 890 nebo nejlépe pod. Nedávno jsem to vysvětloval zde: www.financnik.cz/forum/read.php?25,95598,page=51
 21. goody

  Ninja Trader - programování (strategie)

  Zdravím, neporadil by mi někdo jak nastavit ve vizardu aby script vstoupil do obchodu s počtem akcií (účet/cena) tzn. třeba 1000 UDS účet cena 20 USD = vstup s 50 ks akcií. Díky.
 22. goody

  AKCIE - AOS

  TO: Honza K. Honzo, mnohokrát děkuji za nakopnutí. Vůbec jsem nevěděl, že script se dá v EL napsat i takto jednoduše. Sic mi není moc jasný rozdíl technický rozdíl mezi vaším kódem a mým, ale je pravdou, že váš kód pracuje daleko korektněji než ten můj. Nicméně měl bych ještě pár dotazů. Absence SL jsem si vědom. Tento script jsem psal bez SL proto abych vyzkoušel zda se dostanu na podobné hodnoty zde uváděné (ty jsou bez SL). - jakou má funkci slovíčko Once u setsetstopposition? Nikde jsem se to v nápovědě ani dokumentaci EL nedopátral. - myslel jsem si, že když vstupuji nebo vystupuji na close tak vs/vy za market - prosím ještě o radu jak nastavit PT a SL v procentech - děkuji i za upozornění rizika slippage, budu mu věnovat náležitou pozornost - pak ještě nerozumím této větě: "Pokud vaše platforma umožňuje zadat podmínku, aby byl limit vyplněn pouze pokud cena "projde" danou cenou, využijte toho, velmi pravděpodobně se výsledky též výrazně změní a to k horšímu, protože se více přiblíží skutečnosti" - Kdy jindy by měl být příkaz vyplněn než když cena projde danou cenou??? Předem díky za odpovědi.
 23. goody

  Technické problémy s IB

  Nemuselo, stačilo tu cestu na .exe javy zadat do cíle ve vlastnostech spouštěcí ikony TWS a běhalo to automaticky.
 24. goody

  AKCIE - AOS

  Ha ..... v úvodu je od xzajice napsano
 25. goody

  AKCIE - AOS

  Tak jsem z toho jelen. V MultiCharts jsem si napsal tento code: if marketposition = 0 then begin if UltimateOscillator (5, 10, 15) 0.35 then begin sell ("Exit UO") this bar all contracts on Close; end; end; Myslím, že by měl odpovídat vstupům a výstupům zde uváděným. (PT těch 10 je z toho důvodu, že alokuji 1000 USD na jednu pozici.) V žádném případě se však nemohu dostat na vámi uváděné výsledky. Má equity (1.1.2007-31.12.2012) vypadá takto: Věděl by jste někdo kde dělám chybu?
×
×
 • Vytvořit...