Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

aghartis

Members
  • Počet příspěvků

    3
  • Registrace

  • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Komentáře zasláno od aghartis

  1. Děkuji. Takže nejde o shodu jmen, ale o stejného člověka, kterého jsem poznal před 4 lety. Dělal to samé. Za vklad 22000,- korun Vám "umožnil" přístup l informacím, jak "levně" nakupovat různé zboží. Naštěstí však pro mě, člověk, který u pana Kříže dělal manažera a nadchnul mě pro to, když poznal v čem je problém, tak mi peníze vrátil a odešel z této firmy. Má pilu a řeže dřevo ve velkém. Na jejich dneštních prezentačních stránkách, které Vám ukáží jejich manažeři ( v Praze je jen jeden , mám na něj kontakt, kdyby bylo potřeba .. ), jsou obrázky z Finančníka. Mohu to potvrdit. Proto to byl pro mě takový šok. Také jsem ve svém životě už dal dál hodně informací zdarma a měl jsem radost, když někomu pomohly. Je to o podporující energii, vždyť to víte ... Každopádně, ještě jednou děkuji a držím Vám všechny 4 palce ( v duchu ) Milan

  2. Děkuji. Přečtu si to. Dostal jsem nabídku přez jednu seznamku od firmy BrokerS Job na spolupráci v oblasti on-line obchodu na burze. Třeba je někdo znáte osobně a prakticky. Stránky mají @#&'"_@x&. Majitel je pan Kříž a je z Třebíče. Chtějí 800 euro za 2 semináře a pak min. vklad na účet 500 euro. Víte o nich něco bližšího ? Propagují obchodní systém CFDs. Nic bližšího nevím. Třeba to bude zajímat i další nadšené začínající. Díky. Spálil jsem se v životě už dost a ještě to bolí. Ale nechci jen sedět a čekat na zázrak, který se nestane. MIlan :)

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.