Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Mio

Members
 • Počet příspěvků

  62
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

1 Sledující

Více o Mio

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. Mio

  Sierra Chart - obchodování z grafu

  Zkus zadat do okna non-simulated, nevím zbůsob tvého obchodování, ale předpokládám, že obchoduješ live na simu IB.
 2. Mio

  Interactive brokers

  Dobrý den, jak se ruší potvrzovací tabulka v TWS při vstupu do obchodu? Děkuji.
 3. Mio

  Sierra Chart a její možnosti II

  Dobrý den, v SC mám takovej menší problém, vstupní limitní příkaz v grafu mám zelenej a chtěl bych ho mít bílej. Pokud se vyplní, tak by se barva měla změnit podle toho jestli je profit nebo ztráta. Pokud to jde správným směrem, tak by měl být zelenej a pokud proti, tak červenej.Když ale změním barvu na bílou, tak i když to jde mým směrem, tak je pořád bílej.Nemohu na to nastavení přijít.
 4. Mio

  Sierra Chart - obchodování z grafu

  Dobrý den, mám takovej menší problém, vstupní limitní příkaz v grafu mám zelenej a chtěl bych ho mít bílej. Pokud se vyplní, tak by se barva měla změnit podle toho jestli je profit nebo ztráta. Pokud to jde správným směrem, tak by měl být zelenej a pokud proti, tak červenej.Když ale změním barvu na bílou, tak i když to jde mým směrem, tak je pořád bílej.Nemohu na to nastavení přijít.
 5. Dobrý den, pullback jsem odkryl, ale nemám dole v celkové tabulce žádné čísla, nastavuje se to někde pro pullback zvlášť? Díky.
 6. Dobrý den, ještě bych poprosil, nemohu najít, jak nastavit tick indikátor v sierre. Vůbec jsem ho nenašel a potřeboval bych mít nastavený jako Petr. Díky za pomoc.
 7. Dobrý den, mám překrytý pullback a nevím jak to posunout, aby byl vidět. Děkuji za pomoc.
 8. Vyřešeno, měl jsem špatně nastaveno.Moje chyba :)
 9. Dobrý den, může mně někdo pomoci, nezobrazuje se v domu bid a ask. Data mám od sierry za 35 usd. Nemohu na to přijít. Děkuji.
 10. Mio

  Technické problémy s IB

  Zdravím, dnes se mně přestali načítat grafy TF, nevíte jestli je nějaká změna? Nebo se musí něco zatrhnout v IB? Mio.
 11. Mio

  Interactive brokers

  Dobrý den, mám takový problém se simulantním účtem u IB. Místo dat mám otazníky a přitom mi svítí market data zeleně a v určitou dobu se mi objeví a fungují. Snažím se to najít v nastavení, ale nemohu na to přijít. Mám strach aby se mi to nestalo na živým účtě. Zatím je to tam v pořádku. Moc děkuji za pomoc.
 12. Mio

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  Dobrý den, mám dotaz ohledně obchodování přes NT. Chtěl jsem si vyzkoušet obchod, mám účet u IB, ale obchod se mi nezobrazí v IB, pouze v NT. Musí být placená verze NT, aby jsem mohl obchodovat na IB. Děkuji za odpovědˇ.
 13. Mio

  NinjaTrader - prosím o radu

  Mohl by mně někdo pomoci s importem datového souboru do NT. Je to soubor za více jak rok YM 201012. Soubor je ve správném formátu pro NT. Nejsem schopen ho tam dostat, obchoduji přes SCH a chtěl bych se naučit ovládat i NT. Děkuji za pomoc. :S
 14. Mio

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  Takový soubor tam nemám. Děkuji za ochotu, bojuji s tím více než na začátku se SCH a přitom všichni tvrdí, že NT je jednoduší.
 15. Mio

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  Ve složce db jsou data,export,import,ninja trader a v žádné nic nemám.Děkuji za ochotu.Přece se musí někam ukládat jako SCH.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.