Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

babouk

Members
 • Počet příspěvků

  76
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o babouk

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. Děkuju, už jsem to zrušil.
 2. Ahoj, mám problém s obchodováním kalendářů v TWS. Zadám příkaz na nákup kalendáře za cenu vyšší než je ask a stejně nejsem vyplněn. To samé při prodeji dám cenu menší než BID a stejně neprodám. Příkaz se prostě nezobchoduje. Nakonec musí m kupovat/prodávat každou opci zvlášť. Dík za jakékoliv rady.
 3. babouk

  OPCE - základní info

  určitě pošlu dotaz do TOS, ale rozhodná bude asi close hodnota v pátek ve 22,00 hodin.
 4. babouk

  OPCE - základní info

  to jo, ale např. ve 22,00 hodin trh uzavře pod 112 (C= 111,95) a ve 22,15 nad 112 (C =112,05). Rozhodná hodnota je 112. Budu automaticky přiřazen nebo opce expiruje bezcenná? Dík
 5. babouk

  OPCE - základní info

  Zdravím, chtěl jsem se zeptat na přiřazení opcí ve SPY. SPY regulérní obchodní hodiny (15,30-22,00) SPY rozšířené obchodní hodiny (15,30-22,15) SPY v pátek na close (expirační den) uzavře ve 22,00 např. na hodnotě 111,95 a ve 22,15 na hodnotě 112,05. Mám nakoupenou CALL opci o strike 112, která v ten den expiruje. Která hodnota je ta rozhodná pro přiřazení akcií 111,95 nebo 112,05? Dík
 6. babouk

  OPCE

  Sháním historická data k opcím na DAX, nevíte kde se dají koupit?
 7. babouk

  opce-Mplay-začínáme

  to marek mně určitě pomohla, jsou tam popsány všechny možné obchodovatelné strategie včetně statistického vyhodnocení, dále Mplayovo tajné strategie jako Mline, DMZ, POOF. Zaplatil jsem to kartou a heslo k pdf mi přišlo druhý den. Dále tam rozebírá směrové obchodování opcí - velice zajímavý. Jinak je napsaná celkem jednoduchou angličtinou, takže nepotřebuješ ani slovník. Jestli se vyplatí pořídit? Nejlepší investice je do vzdělání :-) Michal
 8. babouk

  opce-Mplay-začínáme

  Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda někdo z vás obchoduje mplay mline? Bohužel jsem na semináři jsem nebyl, ale zakoupil jsem si od Mplaye knihu.
 9. babouk

  OPCE - základní info

  Ahoj, chtěl bych se zeptat, u jakého brokera lze obchodovat opce na DAX, teda kromě IB. Obchoduje někdo opce na DAX?
 10. babouk

  OPCE - základní info

  Dík moc, zatím obchoduju opční strategie na americké indexy a chci začít obchodovat evropské. Máte někdo zkušenosti s obchodováním opčních strategií na evropské indexy?
 11. babouk

  OPCE - základní info

  Dají se někde obchodvat opční strategie typu IC na evropské indexy. Nevíte o nějakém brokerovi a platfomě? Děkuju
 12. Pánové, přeji Vám hodně štěstí do nového roku. Z finančníku stal unikátní web, který nemá konkurenci a ostatní weby mohou pouze jen sledovat záři této hvězdy a inspirovat se. Děkuji za skvělou práci.
 13. Hezký článek, finwin je dobrý obchodní systém, ale bez aplikace dalších filtrů, jako jsou např. S/R je obtížně obchodovatelný. Těším se na další článek.
 14. babouk

  TradeStation

  Dobrý den, obchoduju v simulátoru Tradestation futures YM a mám veliké problémy při plnění. Dám například příkaz market a dojde k vyplnění až za 5 minut. To samé se děje při uzavření pozice. Chci se zeptat, zda tyto problémy máte při obchodování s reálným účtem. Děkuji za odpověď.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.