Jump to content
Co nového? Mé kurzy

Veronika22

Members
 • Počet příspěvků

  257
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Dosažená komunitní hodnocení

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. Aha veliké díky za vysvětlení! Myslím, že je mi to jasnější :o)
 2. Já bych řekla, že nevíme zda uváděné hodnoty jsou výsledky z obrázku s equity a nebo z obrázku reoptimalizace. Kde ale neznáme počet obchodů. To ale nic nemění na tom, že ty výsledky na základě dvou optimalizačních parametrů jsou prostě božské a desítky bych fakt neřešila!
 3. Já se prozatím učím jen programovací jazyk pro MetaTrader. Ráda bych se ale zeptala zda i Tomáš vše píše v Pythonu či jaký jazyk je u komodit nejrozšířenější? Popř. jestli jde nastínit, který software používá který jazyk? TradeStation tedy potřebuje AOS napsané v Pythonu? Předem veliké díky za objasnění jak to chodí :o)
 4. Veronika22

  Programování v MT4

  Díky za podrobné rady. Chci vstupovat na timeframe M5 a PT mám většinou kolem 180. To se mi tak nějak osvědčilo. Ok zkusím se na ty data líp kouknout zda tam jsou díry a nebrat to na 100%. To se pak uvidí až u live dat
 5. Veronika22

  Programování v MT4

  Ahoj všem, měla bych zatím takový začátečnický dotaz. Učím se programování v MT4 a zároveň už si i nějaké strategie testuji a pak upravuji atd. Ale teď jsem se dostala k bodu kdy se chci poradit. Nevím zda mám dále testovat na nějakých datech co mám či je vždy potřeba spíš testovat jen na datech brookra u kterého pak budu live obchodovat? Neboť jsem snad 2 měsíce ladila jednu strategii na datech co mám u volně dostupného MT4. Pak jsem si stáhla historická data že si to otestuji i na datech z roku 2015. A to byl mega propadák. Tak teď nevím jestli vynaložit úsilí a zjistit jak tu strategii optimalizovat a nebo by to nakonec bylo jen vyhozené úsilí protože na jiných datech to opět dopadne zase zcela jinak. Mám tedy otázku na jakých datech správně ladit a optimalizovat strategie? Na jakýchkoliv z kvalitních zdrojů a nebo jen na datech od mého brookra? předem obrovské díky za Vaše názory a praxi :o) Veronika
 6. Veronika22

  Infinity futures

  Měla bych dotaz - dneska jsem si jen zapla sierru a platformu nezapínala a najednou koukám že se mi načítají data - to jsem teda zírala - ale myslim že to tady někdo psal - že se data načítají nějak přes sierru? ale stejně mě to udivilo. ještě mám problém přestalo mi fungovat tlačítko v platformě na spuštění sierry a zatím se mi to nechtělo přeinstalovat. ale myslim že tady taky mnoho lidí psalo že spouští sierru zvlášť - já se jen bojim o live obchodování - třeba o tu OCO vazbu jak se tu probírala. takže snad to nevadí že mi to nefunguje a spouštim to zvlášť? Předem dík :o)
 7. Veronika22

  Infinity futures

  roche: koukni se spíš do vlákna o sieře - mám dojem že tam je to i o IP adrese - ale jistá si už nejsem. jen vím že tenkrát jsem se o druhé demo pak nepokoušela a myslím že toto byl ten důvod.
 8. Veronika22

  Infinity futures

  Představ te si že převod peněz od IB k infinity trval 1den :oD - já jsem jeden večer zadala příkaz a když jsem druhý den přišla z práce domů tak čtu email že mám připsané peníze u infinity - myslela jsem že mi vypadnou oči! teď si ale musim přečíst sáhodlouhý mail od Stephena - co a jak s live účtem :o( - to bude asi boj se slovníkem :o(
 9. Veronika22

  Infinity futures

  dík za nápad - když nic jiného nezbývá tak to asi tak udělám :o)
 10. Veronika22

  Infinity futures

  tak bych měla zase jeden dotaz na zkušenější - teď mi skončilo demo a live účet teda už mám založený ale stephen mi psal že dokud tam nebudu mít převedený prachy tak se do účtu nemůžu přes platformu přihlásit a data mít nebudu :o( fakt to tak je? nebo existuje nějaká možnost? - já tam prachy pošlu ale týden či dva to bude trvat :o(
 11. Veronika22

  Sierra Chart a její možnosti

  jojo funkce tam je - takže druhé slovo v levém rohu Menu Sierry - EDIT - Copy to chart.bmp a otevře se malování s vaším obrázkem - nevýhoda je že když na ploše máte 2 a více oken tak se v tom malování otevře jen to které je zrovna označeno jako aktivní. kvůli uložení všech oken najednou už opravdu jen PrintScreen.
 12. Veronika22

  Sierra Chart a její možnosti

  tak nakonec jsem včera večer HiLo od izospina nepoužila a nechala jsem si ten strarý z jednoduchého klouzavého průměru. nebot´ jsem to teda porovnala a hned bylo vidět že ten exponenciální je posunutý. a mě už ten původní jednoduchý se v některých chvílích zdál vzdálený od trendu až moc- tak pousunutý exponenciální radši ne. ale jinak neskuetečně děkuju za vysvětlení všeho - opravdu se povedlo nastavit :o)))))!!!
 13. Veronika22

  Sierra Chart a její možnosti

  tak už to mám a po třetím přečtení tvého příspěvku mi došla moje neznalost - dosud jsem nikdy nepoužívala soubory s koncovkou DLL a taktéž tlačítko ADD CUSTOM STUDY - takže se povedlo a jen mám dotaz, původní HiLoActivator jsem tedy smazala a budu používat ten od izospina a jen se chci zeptat v SETTINGS původního jednoduché HiLoAct je HiLo - High a Hilo Low a je to možné barevně odlišit v nastavení tohoto nového je možnost jen jedné barvy a já bohužel vůbec nevím jak se pohrabat v tomto nastavení a jak se tam vůbec něco přidává? Jestli by někdo věděl? jinak velice díky za rady :o) bez nich bych se neobešla :o)
 14. Veronika22

  Sierra Chart a její možnosti

  opravdu jsi velký zlato! a neskutečně díky! naštěstí toto nastevení nějak všechno umim. promyslela jsem to tak že mi radíte jak aplikovat hiloactivator do nové studie - používám ten co byl na stránkách sierry takže do studie od izospina se swingama se ho pokusím nacpat. ještě teda vidim problém kvůli FinWinu - asi budu muset izospinovu studii se swingama upravit a pokusit se zdokonali CCI aby vypadalo tak jak budu potřebovat :o) do hotové studie s hiloactivatorem a celým finwinem asi cokoliv od izospina asi nenacpu co? ( swingy a má tam i pár patternů)? velkej programátor totiž nejsem ale v mezích ženského talentu to jde :o) zase předem moooc dík :o)
 15. Veronika22

  Sierra Chart a její možnosti

  jadvig moc moc děkuju - myslim že je to dokonalý popis ale trošku pro programátory. ale snad chápu po desátém přečtení :oD . večer se o něco pokusím a dám vědět jak to dopadlo :o)
×
×
 • Vytvořit...