Jump to content
Co nového? Mé kurzy

Ouklend

Members
 • Počet příspěvků

  394
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Dosažená komunitní hodnocení

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. Ouklend

  Backtesting

  Lucínek Napsal: ------------------------------------------------------- > Timur443: Já bych na Tvém místě s backtestem ani > nezačínal. > Vysvětlím - pokud s tím teprve začínáš, vzal bych > nějaké "hotové" nastavení střelené od oka a jel > tak měsíc nebo dva paper. Teprve na základě toho > uvidíš, co jsi schopný a ochotný v grafu naživo > vidět a co v rámci řízení obchodu tolerovat a co > tedy má a nemá smysl testovat. > > Jinak dojdeš k tomu, že budeš týdny nebo spíše > měsíce něco testovat, potom úhledný štůsek papírů > s výsledky backtestu odneseš na toaletu a budeš to > postupně spotřebovávat, neboť na nic jiného se to > hodit nebude. V takovém případě doporučuji > tisknout rovnou na krepované dvouvrstvé papíry > :-) > Dobrá rada. Co má ale případný obchodník dělat, když má výsledky backtestu v PC a ne na papíře? :) Má místo dvouvrstvého krepovaného papíru použít LCD monitor ? :)
 2. Ouklend

  Jak komodity ovlivnily můj osobní život

  to mahrlo: jasan :) (tu)
 3. Ouklend

  Jak komodity ovlivnily můj osobní život

  mahrlo Napsal: ------------------------------------------------------- > Ahojte Ouklend, Remarque, > > vaša vzájomná konverzácia ma zasa pobavila a > spomenul som si na vaše výmeny názorov z minulost. > Neviem či sa poznáte i osobne alebo len z webu, > ale vaša vzájomná averzia mi doslova vyteká z > monitoru ..... --------------------------------------------------------------- Mahrlo. Tak to máš asi špatný monitor. Raději kup nový, bo kdo ví, co ti z něj vůbec ještě může vytýct ... :) :);)
 4. Ouklend

  Jak komodity ovlivnily můj osobní život

  to rolex: tajemství to není. chtěl jsem jen říct, že pouze tyto 3 věci, jak psal pavel k. k úspěchu zákonitě vést nemusí. prostě to někdy nestačí a chce to něco na víc ...
 5. Ouklend

  Jak komodity ovlivnily můj osobní život

  to Pavel K. : i když s tebou jinak souhlasím, tak POZOR! Nesleduju, jak na tom tady kdo je, tedy nevím, jak na tom jseš třeba i ty, ale nic konkrétně z tohoto co píšeš: "Zajimalo by me, proc, kdyz jsi venoval tolik casu backtestu, papertradingu a naucil se discipline, jsi nebyl uspesny.. " ti úspěch nezaručí !!! nevím, jestli si to uvědomuješ, ale já jen aby jsi ty,nebo kdokoliv jiný, kdo přesně dodržuje tento všeobecně proklamovaný a uznávaný POSTUP pro úspěch, nebyl stejně zklamaný, jako Remarque ... vše v dobrém ... !!! to Remarque: ahoj Martine. nebyl jsem tu hodně dlouho a přišel jsem sem hlavně proto, abych tě po dlouhé době pozdravil. Nic méně myslím, že se známe velmi dobře na to, aby jsi pochopil, že tvůj příspěvek mě nenechá jen tak chladným ... Osobně mě velice mile překvapilo to, že jsi ve svém příspěvku pravdivě popsal svůj dosavadní vývoj, který nejen já můžu klidně potvrdit ... Na druhé straně z tohoto příspěvku pro mě vyzařuje stejná infantilnost, jako z veškerých tvých ostatních předchozích příspěvků. je vidět, že jsi stále ještě nedospěl a z tvého dosavadního vývoje usuzuji, že to bude ještě asi dlouho trvat ... ... jestli chceš mít nějakou zkušenost s financemi, tak stačí třeba 3x po sobě půjčit peníze kamarádovi, který by ti za jasných, předem stanovených a všeobecně uznávaných pravidel, avšak bez smlouvy, měl peníze vrátit, ale přesto by tak neučinil. na takovou zkušenost, jak narábět s penězi nemusíš 2 roky studovat komodity. .... ať si podniká zákonně kdo chce, jak chce zejména, pokud mu to vědomí, svědomí a žaludek dovolí. upřímně. já bych se z tvých projektů zblil, takže děkuji nechci ... mimochodem chtěl bych vidět, jak by jsi chtěl tyto "projekty" obhajoval u svých dětí, které by jsi jinak kvůli tradingu zavíral na samotku ... vše v dobrém a ať se ti v životě daří ...
 6. Ouklend

  Infinity futures

  to petr: chápu. děkuji za vysvětlení a omlouvám se za offtopic. a teď zase zpět k Infi ... :)
 7. Ouklend

  Infinity futures

  to petr: áha. děkuji za vysvětlení. majkllovi předběžně neoficiálně gratuluji a doufám, že mu administrace půjde minimálně tak dobře, jako vám s Tomášem ... chystají se kromě jména administrátora nějaké zásadní změny na webu?
 8. Ouklend

  Infinity futures

  majkll s 61 příspěvky se stal administrátorem diskuze o Infinity? tak to jsem na tomto webu ještě nezažil. to jsou mi teda novinky ...
 9. Ouklend

  Infinity futures

  tak se ti pokusím odpovědět. Infi platforma je oproti BracketTrader hodně zjednodušená. MFE a MAE v ní asi nenajdeš. alespoň já o této funkci nevím. co se týká času vstupů a výstupů, tak při Live se ti v tom okénku "show trades window" zobrazují časy a ceny při kliknutí na daný řádek daného obchodu. u sim a u dema to nejde. jediná záchrana je uložit výpis obchodů z uvedeného okna přes ikonu diskety " Save result to a file " a vyexportovat do excelu, kde se ti ve stručném výpise zobrazí jak ceny, tak i časy.
 10. Ouklend

  Infinity futures

  já mám Noda a ten je v pohodě. nevím jestli ti Steve pomůže. max se tě zeptá na připojení a pokud máš wifi, tak to svede na nekvalitní připojení, jak se to už několikrát stalo. co ti na tom nejde? platforma nenaskočí?
 11. Ouklend

  Infinity futures

  to Veronika: já do políčka account nic nepíšu. když dáš user name a password a pak tabulátorem skočíš do toho třetího políčka, tak ti číslo účtu naskočí samo. číslo demo účtu je "20394". podle mě tam snad ani vepsat nejde. číslo live účtu po fundování ti bude přiděleno, ale podle jména a hesla naskakuje samo stejně jako číslo demo účtu tak, jak jsem před chvílí popisoval.
 12. Ouklend

  WCCI & jiné systémy a nedůvěřivost

  k: návodů je tu spousta. stačí si jen vybrat, co ti nejvíce bude vyhovovat. to zjistíš pouze tak, že si to sama vyzkoušíš a nedáš na výsledky ostatních. každému vyhovuje něco jiného a každý s něčím jiným dosahuje jiných výsledků. v každém případě máš pravdu, když píšeš, že nebudeš hledat instantní návody. funkční instantní návody totiž nejsou. je jen spousta doporučení a spousta zaručených rad, které ti ale mohou přinést úspěch stejně jako neúspěch.
 13. Ouklend

  Infinity futures

  to Veronika: Vůbec žádný průser to není :). Já bych to zase až tak nehrotil. Volal ti ten člověk, tvůj potencionální broker, který ti poslal maila s odkazem na stažení platformy atd. poté, co jsi si založila demo účet, kde jsi uvedla svůj telefon. Podívej se tedy do toho mailu, od koho ti přišel. Volají jen ze zdvořilosti, jak se máš a jestli je vše OK a že když budeš potřebovat, tak se můžeš kdykoliv ozvat. Hlavně co je nejvíce zajímá je, kdy si budeš fundovat ostrý účet ... ;) Mohl to být Josh Alexandr nebo spíše Stephen Coffman. Stephen má tyto kontakty: Email: Stephen@infinitybrokerage.com ProEdge Fx E-Mail: stephen@proedgefx.com SKYPE: stephen.coffman1 MSN IM: infinitysteve@hotmail.com Yahoo IM: infinitysteve1 Na skypu odpovídá spolehlivě. S emailem je to horší.
 14. Ouklend

  Infinity futures

  to Veronika: no podle mě ten odkaz asi ani nepotřebuješ. prostě si nainstaluj SCH ručně do toho adresáře, jak jsem psal a mělo by to fungovat. zkontroluj akorát její nastavení dle výše uvedeného screenu ... jinak bych možná doporučoval neinstalovat simplatformu, ale pokud chceš s Infi pokračovat dále, tak si raději instaluj přímo nejnovější ostrou platformu, která umí přepínat mezi Demo, Live a Sim. tuto platformu pak můžeš používat pořád, a to dle libosti a nemusíš se trápit z odinstalováváním Sim platformy. teď můžeš tedy používat 30 dní Demo a po založení účtu jak dlouho budeš chtít třeba i SIM no a samozřejmě i LIVE. odkaz je pro verzi Infinity v3, ale platforma se sama upgraduje na poslední nejnovější verzi. já mám tuším v 4.4.1. platforma se opět musí instalovat do složky C:\Program Files\YesTrader\.... : www.tfutures.com/webtrader/prerelease/InfinityAtSetupV3.exe Ouklend
 15. Ouklend

  Infinity futures

  to Veronika: není zač ... pokud budeš instalovat SCH z toho odkazu co ti přišel společně s demem, tak by ti to tu cestu pro uložení mělo nabídnout samo a samo by se to mělo nainstalovat tam, kam potřebuje ... před odinstalací původní verze doporučuju zazálohovat všechny používané chart booky apod., ale to asi víš ... pak dej vědět, jak ti to s platformou jde. ovládání je fakt jednoduché ...
×
×
 • Vytvořit...