Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Hiro

Members
 • Počet příspěvků

  12
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o Hiro

 • Hodnost
  Member
 1. Hiro

  vyber brokera

  911, už se mi podařilo ho získat, akorát tě nějak nemohu zastihnout :))
 2. Hiro

  vyber brokera

  911, Ahoj, rád bych si u výše zmíněné společnosti založil účet, mohli bychom to probrat třeba přes Skype??
 3. Hiro

  Na VŠE v Praze asi něco takového bude..
 4. Hiro

  vyber brokera

  PajaSoft, mně se Sierra ze začatku moc nelibila, řikal sem si takovej zastaralej engine, ale ono to ma asi něco do sebe... je vyzkoušenej a stabilní a o to v tradingu jde podle mě především
 5. Hiro

  vyber brokera

  911, fajn, tak ja zapracuju na těch penezích, a až to bude připraveno tak dam vědět Stevovi a ozvu se tobě. je pravda že TN s více okny nabíhá pomaleji i když mám Intel Core2 Duo není nutné ho zbytečně zatěžovat :)) asi zkončím u sierry a AT. což je ověřeno a používá ho zde více lidí(hlavně sierru) takže s případnými problemy mi snadněji někdo poradí.
 6. Hiro

  vyber brokera

  911, ja jsem zatím testoval Genesis Navigator,zaujal mě i NinjaTrader, ten mi přijde celkem přehledný ale jsem otevřený všem možnostem a nechám si rád poradit od zkušenějších :)) btw až se mi sejdou peníze na jednom učtu, pomohl by si mi tedy při tom papírování?? jako jedenáctému :))
 7. Hiro

  vyber brokera

  911, díky za rychlou odpověď, ja momentálně jedu v klasickém tf(3,5min), šlo mně spíš o to, jaka je situace pokud bych testoval tyto alternativní. ještě by mě zajímalo zda je možné měnit software, pokud bych zjistil že mi ten puvodně zaregistrovaný nefunguje? ty používáš standardní I_AT ??
 8. Hiro

  vyber brokera

  911, Fajn něco takového jsem potřeboval slyšet.. Protože mi to přijde jako dobrá altrernativa k IB s možností výběru z velkého množství softwaru. Rád bych se ještě zeptal jak je to se zobrazováním Volume grafu?? četl jsem že IB s tim má problemy, tak jak je to zde..
 9. Hiro

  Woodie v Praze 2007

  Také bych rád poděkoval za tuto super akci. Woodie byl opravdu úžasný. Díky.
 10. Hiro

  vyber brokera

  911, Samozřejmě vím o koho se jedná, mně jde spíš o nějaké blížší informace, vlastní zkušenosti s tímto domem, etc. Přece jen neposílám takovou sumu peněz každý den a nepošlu ji každému.
 11. Hiro

  vyber brokera

  911, právě, že je to super vzhledem k tomu, že u IB je to cca 8000€. momentálně se rozhoduji k jakému brokerovi jít a tohle je jedno z kriterií. mno myslím, že bych tam mohl potkat třeba právě tvého člověka... :))
 12. Hiro

  vyber brokera

  911, ahoj, zajímal by mě margin na DAX u tvého brokera. O stranu zpět si psal že máš 1000$, platí totéž pro všechny obchodníky u dané společnosti??
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.