Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

bool

Members
 • Počet příspěvků

  3
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o bool

 • Hodnost
  Newbie
 1. bool

  Eker Harv Dr.: Jak myslí milionáři

  Tak jsem si koupi tuhle knihu - www2.vltava.cz/store/GoodsDetail.asp?sCGoodsID=SE01400312. Vypadá zajímavě. Četl jste ji někdo už? Jak se vám líbila?
 2. bool

  Učebna ISU - doprava

  Jedu příští týden na kurz "Obchodování s pomocí nejpoužívanějších indikátorů". Můžete mě prosím někdo z Prahy poradit, jak se nejlépe dostanu z autobusového nádraží Florenc (případně z vlakového nádraží Praha-Holešovice) na adresu Učebna ISU, V Tůních 1330/15?
 3. Ahoj tradeři. Náhodou jsem objevil stránky Finančník.cz. A opravdu mě to téma zaujalo. Vím, že to nebude jednouché, ale chtěl bych se naučit investovat. Rozhodl jsem se začít s Forexem, protože to je asi vhodnější pro nováčka, než akcie nebo komodity. Nejsou tam tak velké počáteční investice a celkově mě to připadá jednodušší. Mám pravdu? Otevřel jsem si demo účet na www.4ex.cz. Jako platformu používají VT Trader 1.7. Už tady v diskuzi zaznělo, že je to jeden z nejlepších programů. Tak snad jsem zvolil dobře. Co byste mě poradili dál? Nějaký seminář, internetové stránky, e-books, tutorialy
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.