Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

kozidech

Members
 • Počet příspěvků

  44
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o kozidech

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

408 zobrazení profilu
 1. kozidech

  IQ-Trade

  Zdravím, úplně jsem překvapen, že by měl být pan Večeřa nedůvěryhodný. Domluvíte se s ním v češtině, je na telefonu, kdyby byl nějaký problém, pozici vám zavře, poplatky má standardní 4 usd/rt, účet si přes něj můžete založit od 5000 USD. Myslím, že to je dobrá volba, pokud chce mít člověk účet u IB a sám obchodovat.
 2. kozidech

  Market Aukce - principy a obchodovani

  @Slavo měl jsem na mysli horizontální zhuštění. Bar spacing (-) a Bar width (-)? Pod jakým číslem to máš?
 3. kozidech

  Market Aukce - principy a obchodovani

  @Slavo moc děkuji za zájem a odpověď, ale k překrývání volumového a písmenkového profilu jsem se nedopracoval. Stáhl jsem si tvoji verzi (4.0.11), na 07: Prices Per Row (tick) ......zde měním číslice, ale tím jen zvětšuji a zmenšuji písmenka v písmenkovém profilu, ale neovlivňuji překrývání. Nevíš prosím, co bych mohl ještě vyzkoušet?
 4. kozidech

  Market Aukce - principy a obchodovani

  @Slavo ……mohl bych mít prosím dotaz? Ten zhuštěný profil máte od Mulyho? Mám plagin od něho (TPO and Volume Profile Chart (v4)) a nenabízí možnost částečného překrytí písmenek a volumového profilu. Nebo jsem aspoň nepřišel na to, jak to mám nastavit.
 5. kozidech

  AMP Futures

  Armike: Nemohl bys prosím napsat, proč AMP není žádná výhra? V čem se ti nelíbí? Předem díky za odpověď
 6. kozidech

  NinjaTrader - prosím o radu

  Doplňkový dotaz k předchozímu: Nebo máte nějakou jinou, třeba lepší možnost zobrazování zavírací a otvírací ceny? Kde se dá třeba lépe nastavit čas otevření a čas zavření? Předem díky za odpověď
 7. kozidech

  NinjaTrader - prosím o radu

  Zdravím, mám dotaz ohledně zobrazení open, high, low dnešního a včerejšího dne při nastavení Session template 24/5, tedy včetně premarketu. Při použití indikátoru CurrentDayOHL a PriorDayOHLC v 24/5 se OHL počítá od 00:00 do 24:00. Je nějaká možnost, jak v 24/5 zobrazit OHL počítané jen z hlavních obchodních hodin (15:30-22:15)? Předem díky za rady.
 8. kozidech

  NinjaTrader - prosím o radu

  O tomto vím, myslel jsem, že bude rychlejší možnost, kde se nebude se muset měnit TF, délku historie atd. V každém případě díky za radu.
 9. kozidech

  NinjaTrader - prosím o radu

  Zdravím, nevíte prosím, jestli lze, případně jak, otevřít stejný graf ještě jednou jako duplikát?
 10. kozidech

  Sierra Chart - obchodování z grafu

  Zdravím, používá někdo obchodování z grafu Sierry? Je to spolehlivé? Spokojenost? Předem děkuji za odpověď.
 11. kozidech

  Sierra Chart a její možnosti

  Zdravím, nevíte prosím, jak a jestli se dá v sieře nastavit aby se mi premarket zobrazoval jinou barvou, nebo rovnou obdélník: od, do, nejvyšší a nejnižší cena premarketu? Předem mnohokrát děkuji za odpověď
 12. kozidech

  NinjaTrader - prosím o radu

  Zdravím, chci si zakreslit trendovou linku, kliknu na místo, odkud bych chtěl, aby začínala. Trendová linka, ale začíná o kus jinde a ani konec se mi nedaří zakreslit na místě, kde chci já. Nesetkal jste se někdo prosím s takovouto neposlušnou trendovou linkou? Nevíte případně jak na to? Předem mnohokrát děkuji za odpověď.
 13. kozidech

  Přání

  Všem přeji příjemné prožití vánočních svátků a v roce 2010 hodně úspěchů v tradeingu i v osobním životě.
 14. kozidech

  Sierra Chart a její možnosti

  Zdravím, používám 4 různé timeframe a 2 z nich mám řekněme v souladu. Potřeboval bych, aby linky, které si zakreslím do jednoho se mi zároveň nakopírovali do druhého. Nevíte prosím jak na to? Předem mnohokrát děkuji za odpověď.
 15. kozidech

  Sierra Chart a její možnosti

  Funguje to dobře, díky.
×

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.