Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

petr_a

Members
 • Počet příspěvků

  19
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Chatbox

Vše publikováno uživatelem petr_a

 1. petr_a

  Spready

  Zdravím, obchoduje někdo spready přes Striker? Pokud ano, jaké jsou zkušenosti?
 2. petr_a

  SOL trader

  Rádo se stalo. Hezký víkend :)
 3. petr_a

  SOL trader

  Pan Lembak mi poslal odkaz, přes který se dá nastavit požadovaná varianta. Přihlašovací údaje jsou stejné jako do SOL. Nastavit se dá zde: myaccount.openecry.com/Account/Login?WLID=38 Po přihlášení vybrat: Futures>CME Market data - a tam si vybrat variantu. Já zvolil první - CME za 1 $/m
 4. petr_a

  SOL trader

  Zkus se podívat do Spamu. Pokud používáš SEZNAM mail, tak je dost možný, že ti to nedrazilo. Přišlo z: AMP Clearing (trading@ampclearing.com) Striker má stejný clering.
 5. petr_a

  SOL trader

  Ahoj Andreo, od 1.1.2015 jsou všechna data - krom EUREXU zpoplatněna. Před koncem roku mi přišel mail, a to hned několikrát, který na toto upozorňoval. Jeho znění přikládám. CME Self-Certification & Market Data Access: Action Required by December 30th, 2014 Dear AMP Customers, Effective January 1st, 2015, all users of real-time market data from CME Group exchanges (CME, CBOT, NYMEX, COMEX) will be required to pay market data fees. As an AMP Clearing client, you can now customize your market data subscriptions to avoid any unnecessary fees from the CME. The majority of AMP Clearing clients qualifies as a "Non-Professional" and can select from one of the following market data subscription options: Enable data for each of the CME Group exchanges you would like to receive at a significantly reduced fee of $5/month per exchange. Enable a market data bundle which includes all four exchanges for only $15/month. Deactivate all CME Group exchange market data for your account to avoid a CME Group data fee. To ensure your account is updated, all self-certifications and market data subscription requests must be received by Tuesday, December 30th, 2014. Due to the required processing time, submissions received following this date may not be applied to your account in advance of the January CME Group billing cycle.
 6. petr_a

  AMP Futures

  U FIO banky je převod za 250 Kč. Lze poslat z korunového. Za konverzi si nic neúčtujou.
 7. petr_a

  AMP Futures

  Včera jsem s panem Sabem mluvil, v AMP bude fungovat dál.
 8. Naprosto přesně napsáno. Není třeba si zasírat mozek nepotřebným balastem a ničit si zdraví.
 9. Server Finančník sleduji od roku 2007 a od tohoto okamžiku se stal mým každodenním zdrojem informací. Děkuji oběma pánům Nesnídalovi/Podhajskému a celému realizačnímu teamu za jejich skvělou práci pro ty, kteří se snaží vybojovat si své místo mezi tradery. Vaše úsilí, které celému projektu věnujete již řadu let, je pro mě fascinující a velkou motivací. Přeji vám v novém roce především pevné zdraví a mnoho inspirace pro další skvělou práci. Tomášovi na cestě po Asii spoustu zajímavých zážitků a příjemných lidí, Petrovi, co by milovníkovi surfování, dobré vlny, které ho vždy dovedou bezpečně zpět :-) Krásné svátky a nashledanou v roce 2012 Petr A.
 10. petr_a

  AMP Futures

  Nové poplatky se týkaji pouze obchodníku připojených přes CQG, kdo obchoduje přes Zen-Fire nic neplatí. Toto mi sdělil pan Sabo.
 11. petr_a

  AMP Futures

  Co se ochrany před výpadkem el. týče myslím, že je jednoduší pořídit si malou UPS (záložní zdroj), kterým lze nějakou dobu napájet, v případě výpadku el., PC a modem. Linka je napájená z tel. ústředny. Já obchoduji na notebooku a ten je sám o sobě zálohovaný baterií, modem a druhý minitor mám napojen právě na UPS. Cenově to vyjde na cca 2 a 4 tisíce, tedy levněji než druhý PC. Záleží na kapacitě UPS. Petr
 12. petr_a

  AMP Futures

  to Vinnie: O Strikeru jsem uvažoval, ale nakonec zvolil AMP. Poslední dobou své rozhodnutí přehodnocuju a přemejšlim, že přejdu ke Strikeru z různých důvodů. Ale nechci se ukvapit, takže ještě nějakou dobu počkám a uvidim jak se situace vyvine. Jak ti vyhovuje jejich (Strikeru) obchodní aplikace? Zkoušel jsem SOL na DEMU, ale to je jen tušim na dva tejdny, takže jsem neměl moc prostoru na vyzkoušení. P.
 13. petr_a

  AMP Futures

  Zdravím, chtěl bych se zeptat vás, kteří obchodujete živě, máte fundovyný účet v EUR a obchodujete i US trhy. V tomto případě je na výpise suma v EUR a USD, což je logické, ale domníval jsem se, že se suma v USD po uzavření měsíce převedou na EUR, ovšem neděje se tak. Zajímala by mě vaše zkušenost, popřípadě informace, jak zařídit pravidelný převod na EUR a je-li to možné.
 14. petr_a

  NinjaTrader - prosím o radu

  Zdravím, dá se v NT7 nějak zobrazit více grafů v jednom okně? Díky
 15. petr_a

  AMP Futures

  To je velice zajímavá informace a jelikož i já mám již ostrý účet, ale zatím jsem žádný obchod neprovedl, tak by odpověď zajímala i mě. Bylo by asi na místě dotaz zaslat přímo na AMP konkrétně na pana M. Saba, který jistě vše vysvětlí.
 16. petr_a

  AMP Futures

  U AMP jsem několik měsíců jel na demu a v únoru otevřel live účet s daty CQG. Bohužel se mi přestaly zobrazovat data Eurexu (FESX), takže jsem s pomocí pana Saba přešel na ZenFire. Jinak s p. Sabem jsem velice spokojen a obdivuji jeho trpělivost. Pokud je tam sám obsluhující Česko-Slovenskou klientelu, tak se nedivím, že čas od času vysadí :)
 17. petr_a

  AMP Futures

  Fundovat účet v USD u AMP přes FIO nejde, ale v EUR by to neměl být problém. Učet v EUR je u FIO veden na jméno.
 18. petr_a

  Prevod penez do USA

  V US existuje zákon proti praní špinavejch peněz a ten snad ani neumožňuje nechat si vyplatit peníze na jiný účet než ze kterého byly zaslány. Toto mi bylo řečeno brokerem.
 19. petr_a

  AMP Futures

  Zdravím, rád bych požádal o zkušenosti s tímto brokerem především ty, kteří již u AMP obchodují živě. Myslím, že nejen já, ale i ostatní, kteří zvažují otevření reálného účtu u AMP tyto informace uvítají. Osobně mám u AMP založený zatím demo účet, který je vždy na jeden měsíc a po uplynutí této doby mi na požádání vždy prodlouží platnost - zašlou nové přihlašovací údaje. Všechny problémy či dotazy řeší téměř okamžitě. Takže spokojenost. Je tomu tak i v reálném obchodování?
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.