Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

Zdaravim, chtel bych se zeptat na vase nazory na spolehlivost jednotlivych FX brokeru. Jako priklad bych chtel uvest vcerejsi den na EURUSD u CMS, konkretne cas 16:50 (10:50 EST), kdy se kurz pohnul behem 5 ticku z hodnoty 1,2083 na 1,2204 a v zapeti se behem dalsich 5 ticku vratil na presne stejnou uroven 1,2083. Jedna se o pohyb asi 120pips a dokazu si predstavit, ze mnoho traderu mohlo prijit o svoje ucty. U ostatnich brokeru jsem tento pohyb vubec nezaznamenal, takze high za vcerejsi den maji podstatne nizzi. Podle CMS je vcerejsi High 1,2204 a napr. podle Oandy 1,2126, takze rozdil 78 pips.

715

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Bob To co uvádíš, se týká reál účtu ? O tom bych s úspěchem pochyboval, pravděpodobně se jedná asi o demo. Na ticks se zpět nedostanu, ale v reál účtu na 5 min. grafu (viz graf) k ničemu podobnému nedošlo (bílá šipka pro cca 10,50 EST) a High je stejně velký, jako jinde.(viz údaj nahoře 1,2126). Reál účty jsou propojeny do celosvětové sítě jednoho programu, dříve pod názvem Reuters, nyní se používá jiný název. Věta "a dokazu si predstavit, ze mnoho traderu mohlo prijit o svoje ucty" je dost silné kafe... Ať žije panika...

717

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jo, tak nějak. Nejde ani live účet - hlásí chybu v kontrole verze a server je nedostupný, ani demo - tam je kontrola v pořádku, ale pro změnu vyprší čas a server je opět dočasně nedostupný. Skutečně nejvyšší čas přesunout finance jinam. Pokud tedy ještě nějaké finance z CMS dostanem... :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stránka CMS se mi načítá už 10 minut, je tam toho zhruba polovička. Na live chatu na technické podpoře nikdo nereaguje, zobrazí se: All operators are currently assisting other clients. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly. Akorát že to shortly trvá nějak too long.... (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

www.cmsfx.com mám otevřenou. Je tam toho polovička, takže evidentně problém se serverem...? Help Desk mám taky otevřený - tam se mi už asi po patnácté zobrazuje to hlášení o velmi vytížených operátorech, kteží tu budou cobydup...
Myslím, že můžeme pogratulovat Volfovi k tomu, že stihl změnit brokera za minutu dvanáct :)
Happy trading :)
Link to comment
Sdílet pomocí služby

To SID:
SID, mohol by si sa vyjadriť k situácii, ktorá dnes nastala s CMS (nedostupné VT demo aj live, nedostupná www stránka, klientský servis apod)? Pravdepodobne máš s nimi najdlhšie skúsenosti aj osobne si s nimi už viackrát komunikoval. Ako to sledujem, čoraz častejšie sa objavujú názory na zmenu brokera. Momentálne čakám na potvrdenie mojej registrácie u CMS a pokyn na zaslanie peňazí a dnešok mi veľmi na pokoji nepridal. Ako to vidíš Ty? Dá sa spoľahnúť na funkčnosť CMS? Nepríde človek o peniaze vinou brokera a nie svojimi neúspešnými obchodmi? Nerád by som posielal peniaze niekomu, kto je v štádiu ukončenia svojej činnosti...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dopoledne v 9:45 GMT jsem se prihlasil na live normalne ale kdyz jsem zadal entry tak to nahlasilo ze je server zaneprazdneny a ze uz nemuze objednavky umistit.
tak doufam ze ty entry tam nejsou jinak uz jsem ve ztrate.

P.S. tady je on-line graf pro ty kdo maj neco otevrenyho
www.fxstreet.com/nou/prorealtime-forex-chart/forex-chart.asp

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...