Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

Rád bych přidal moje sic krátkodobé, ale zato reálné zkušenosti s XTB. Obchodoval jsem přes ně necelé 4 měsíce. Důvody proč jsem si je vybral byly česká podpora a vítězství v soutěži o nejlepšího českého fx brokera. Dal jsem tomu vítezství mnohem vetší váhu, než by si zasloužila :) Nyní mohu říci, že pokud toto má být nejlepší fx broker ČR, bůh nás ochraňuj. Nepřikládejte této souteži váhu, neřidtě se jí, nevolte brokera podle ní. Moje zkušenosti s tímto vítězem jsou- roztahování spreadů a neustálé kotace. A to jsem obchodoval jen miniloty. Zvláště ty kotace se poslední 2 měsíce opakovali snad při každém obchodu a to jsem nejel zprávy. Absolutně mě to otrávilo a hledal jsem nového brokera. Podmínkou byla česká podpora. Zvolil jsem Admiral Markets. Obchoduji přes ně teprve týden, ale zatím spokojenost bez kotací, spread v pohodě. Více o nich zatím napsat nemohu, každopadně se mohu připojit k řadě nespokojených klientů XTB..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak přístup kritozovat nemohu, komunikace fungovala a podpora z hlediska webinářů nebo seminářů se cení. Ale když jdeš potom na trh s real penězi a potřebuješ minimalizovat náklady a maximalizovat zisky, tak cítíš, že XTB jde v tomto proti tobě (viz zmíněné kotace a spread). U Admiral Markets jsem zatím krátce. Ted koukám do obchodního deníku a vidím, že jsem u nich doposud udělal 25 obchodů. A co si vybavuji, tak kotace proběhla snad jen 3x, což se s XTB nedá srovnat. Zatím jsem s AM spokojen.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...