Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokerů II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 92
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ano spred na eur/usd 3 pips, ale pokud se vloží tuším 4tis usd tak spred je normál, takže to by mě netrápilo. Spred se snižuje úměrně vkladu ( no je to nezvyklá politika) A DD lepší jak MM. Jsem totiž u xtb a tam mě tedy fakt vytáčí ty spredy při news. Už dlouho přemýšlím o zmněně, ale nějak se mě do toho nechce. Jinak mě nějak xtb nevadí. Možná colosseum a nebo ten markets. Neumím totiž AJ a tak bych nerad něco řešil a přidával si starosti s komunikací. U markets.com by mě zajímaly spredy u reportů a rekotace na live účtu. Kamarád je tedy u colossea a tam je to nesrovnatelný s xtb,co tedy to roztahování spredu se týče. Mě na colosseu prostě vadí jak mě pořád otravují. Byl jsem na jejich semináři v Brně a musím říct, že to bylo hrozný, možná kdybych byl na začátku tak by se mě seminář líbil, ale už mám za sebou 2 roky live, takže jsem u těch dvou pánů co seminář vedli viděl jak docela slušně mažou med kolem huby nezkušeným... ale to je můj názor. Samozřejmě dva pánové nic nevypovídají o kvalitách brokera.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ne všichni to samozřejmě musí dělat. Dělá to drtivá většina ruských brokerů (ať už jsou registrováni kdekoli), ostatně MetaQuotes je ruská firma a platforma byla navržena primárně k těmto účelům.

Existuje ale pár těch, co to nedělají. Ale MT4 bude vždy horší řešení, už kvůli architektuře a protokolu.

Solidní fx brokeři pro malou kapsu: Oanda, LMAX a možná Dukascopy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...