Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pridávam sa k pachovi s poďakovaním SIDovi za AOS, ktoré poskytol. Mňa zaujal predovšetkým druhý AOS založený na TSL, keďže sám používam na nastavenie SL preddefinovaný indikátor z VT. Ako písal aj Sid, za tých pár hodín testovania na 10 min. grafe a čiastočnom backtestingu na 10 min GBP/USD sa to javí ako celkom sľubný AOS. Predovšetkým signály č.1 a č.2 či už long alebo short dokážu skutočne dosť zavčasu signalizovať smer trhu. Ak sa objavia následne signály č.3 a č.4, pekne potvrdzujú predchádzajúce dva signály. Pri výstupe som skúsil použiť pivoty resp. ATR tiež s celkom peknými výsledkami. Zatiaľ som nepustil AOS ako automat. Má s tým niekto z Vás už skúsenosti? A s akými výsledkami?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Sid

Zdravim

pred casom som na tomto chate nasiel Tvoj prispevok / cca zaciatok oktobra / kde popisujes svoj AOS, ktory ma velmi zaujal. Viem ze taketo veci sa nepustaju, hlavne koli tomu ze ta to stalo prilis vela usilia, casu a namahy preto by som sa chcel informovat o takej moznosti ci by sa dalo dohodnut o kupe tohto systemu? Ak by si mohol mozes mi poslat odpoved aj na moj e-mail. Dakujem. Myslim to seriozne a Vazne.
Vopred dakujem za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdar,

to all
Presel jsem ke studiu forexu z komodit a ted si hraju s VT a zkousim udelat vlastni AOS a problem je jako vzdy jako vyfiltrovat pohyb do strany, zkuste me nekdo nakopnout jakyma indikatorama to resite (krom dlouhodobyho MA). Chce to asi nejakou kombinaci vice indikatoru.

To SID
Co takhle zalozit nejaky vlakno ohledne fundamentech, chci denne sledovat data abych postupne zjistoval jak trh na ne reaguje ale nevim kde mam hledat jak skutecne data podopadla.

to observator
zajimava prosba asi zacnu davat do fora upravene obrazky vysledku systemu a nasledne tento system prodavat :)) a nemusim studovat trading :)). Ja bych spis doporucil studovat, tot je jen moje reakce a tim nechci rict ze SIDa z neceho podobneho podezrival :).


PS: Diky vsem kteri hovne pomahaji ostatnim forexakum a komoditakum :)

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To DarkMan, na filtrovanie pohybu do strany sa da pouzit napr. indikator "juice" zmienku o nom som nasiel na fore moneytec.com a na fore VT som si ho stiahol. Prikladam ho. vlakno o fundamentoch je dobry napad, zda sa mi vsak, ze tu sa od cias zverejnenia vysledkov Sidovho systemu na fundamenty uz kasle, tiez osobne vecsinu casu travim hranim a objavovanim s indikatormi. Dute.

584

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To namodro:

Congratulation!
tak to cucim :) zrovna dneska jsem konecne precetl cele vlakno " Indikátory a obchodní systémy" a dosel jsem k zaveru ze vsichni kteri kopirovali SIDuv system se dali cestou vlastniho vyvoje AOS a koukam ze jsi vydrzel a vypatral jsi podstatu veci :) (tu)

Tak preji at se dolarky sipou na ucet


Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...