Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kuba
do toho jsem nešel, ostrovní HDP sice trochu cable opět zvetilo, ale nemyslím že to bude mít dlouhé trvání, cable bude ve vleku včerejška a dříve nebo později bude korigováno down..., za včerejšek udělalo pře 200 pips a co by chtěla libra více..:-)..jsem jen zvědav jak dlouho odolá hranice 1,83...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak to vypadá že Eurozóna si vede dobře, ale ve 14:30 je něco důležitějšího, pohyby to té doby budou mdlého charakteru, takže bych vyhlásil přestávku na oběd a ve 14:00 se plni síly a ducha opět sejdeme, tedy jako, klidně bych byl pro Forexovej sraz, většinou jsme na každém setkání oproti jiným skupinám v drtivé menšině ale věřím že se to časem otočí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ve 14.30 by se to mohlo docela mlít.
"Již dnes ale budou investoři bedlivě sledovat výsledek květnového deflátoru jádrové spotřeby, který v případě vyššího výsledku může trhy opět vrátit k spekulacím na pokračování růstu amerických sazeb – tj. dolar by opět posílil."
O chvíli později máme nezanedbatelný Michigan a Chicago PMI, no a když k tomu ještě připočteme tradiční pateční uzavírání pozic a s tím spojený pohyby, tak by to mohlo být ještě celkem zajímavý.

lisakus:
Určitě bych byl do budoucna pro nějaký sraz. Zatím se však nabízí přijímat srazy vyhlašovaný Tomášem a Petrem společně s kolegami z komodit. Až se něco bude pořádat, chtělo by to hromadně se domluvit přímo na některém z forexových vláken.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

images Napsal:
-------------------------------------------------------
> Tak co říkáte na měnové pohyby po 14.30? Já žádný
> výrazný protidolarový data nedivím, takže jsem
> urval pár pips a ven. Dvě long pozice teda ještě
> držím s BE +1. Uvidíme ochotu, kam až to půjde...


No já bych to viděl tak že libra si sáhne na 1,85, euro na 1,28 a yen tak na 114,00 nebo těsně pod. Doufat v to nebudu, ale těžko říci kde teď bude dolar sbírat důvěru po včerejšku, že by trh opět naladil protidolarovou strunu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...