Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex a PDA


fxboss

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 337
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,

zkušenosti nemám, ale velice by mě to zajímalo. Dnes používám verzi MetaTraderu, ale neobchoduji na něm, spíše mi slouží k informaci o dění na thu, když jsem odběhlý někde pryč.
Myslím si, že VT by mohlo něco podobného uvést na trh. Začíná doba kdy tohleto by mělo být standartem.

vachnikd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Pozrdravujem Vas,
obchodovanie cez PDA ma urcite riziká:

1. hardware_vydrz baterie...
2. software_ aplikacia /platforma/
3. konektivita_GPRS, EDGE, WiFi
4. realna rychlost exekucie pokynu + feedback

Obchodoval som na platformach pre PDA www.gftforex.com a www.xtick.com.
Pouzitie PDA je v urcitom zmysle "nudzove" obchodovanie. Skalpeling neodporucam cez PDA v ziadnom pripade vykonavat! Pre pozicneho tradera resp. overnight tradera tato metoda moze byt prinosom. Hlavne sa jedna o mobilitu. Ked sa trader rozhodne obchodovat v terene musi vediet aka je dostupnost signalu na danej lokalite!
Musi skontrolovat nabitie baterie a pripadne si najst kludnejsie miesto na zadavanie pokynov.
POZOR: V pripade, ze ste zadal pokyn a ten sa do /cca 5 sek./ a viac neindikuje v platforme treba restarovat PDA a opat sa pripojit na internet!

blizsie www.skype.com
nick: robertczibor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Zdravim je načase oprášit toto vlákno :)

Vzhledem k tomu že vysedávat celé dny u počítače mě nebaví a nemám na to čas a moje strategie vyžaduje celodenní přehled o dění na trhu,tak jsem zakoupil:

MDA compact zaplatil mobilní datový tarif a nainstaloval Mt4 pro windows mobile,můj broker ho poskytuje zdarma.

mé zkušenosti:

Absolutní spokojenost:

Spojení stabilní
účet se ovládá skoro stejně dobře jako na stolním počítači
Na finančníka se taky dostanu
data z Irc chodí taky dobře

Takže všem jedině doporučuji :)


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Rado,
konečně někdo "mobilizoval". Zatím forex zkouším na demu a je mi jasné, že budu muset taky mobilizovat. Takže uvažuju výhledově, má se objevit ultramobilní PC, ale je taky jasné že čím menší tím lepší, ovšem něco musí být na obrazovce vidět a musí to být kompatibilní s windows. Můžu mít dotaz - jak to vypadá s výdrží baterií s ohledem na způsob provozování, co je na obrazovce vidět (kvalita) - byl by nějaký screeenshot?, nejsou nějaké nedostatky v kompatibilitě či funkčnosti u prohlížeče internetu - mám teď třeba na mysli nějakou webovskou aplikaci obchodní platformy apod., stačí operační paměť na spuštění více aplikací, nějaké další nové poznatky? Jaké mobilní připojení lze použít? Myslím, že to zajímá více lidí, díky za odpověď, gratulace k prošlapávání slepých uliček...

Úspěšné mobilní obchody, Méďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Žádnou webovou aplikaci kterou lze ovládat přes pda jsem nenašel,jediné co opravdu spolehlivě funguje je Metatrader napsaný přímo pro PDA,.Mají zvlášt MT pro palmos i Pocket Windows.

Jako mobilní připojení stačí jakékoliv GPRS.

Co se výdrže mého MDA compact týče tak mohu být připojen přes 8h v kuse.Dělám to tak že mám nastavené alerty aby mě upozornil, že se na grafu něco děje.Pak stačí mít zapnuté MDA v kapse s vypnutým displejem.Když začne alarmovat tak se podívám a nic mi nemůže uniknout :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rado>> skvele zpravy... sam docela aktualne uvazuji o porizeni nejakeho mobilnejsiho zarizeni, hlavne pro trading a je docela povzbudive videt tvoje prispevky, protoze pda vychazi rozhodne lip cenove i rozmerove oproti notebooku

...chtel jsem se optat jak to vypada se stabilitou, hlavne kdyz je pda zapnute delsi cas nebo spusteni i dalsi aplikace nez MT4...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky impulsu od Rada jsem dnes nainstaloval verzi MT4 na PDA(IPAQ 4700). Musím se přiznat, že jsem touto možností naprosto unešen a MT4 mám k dispozici doslova kdekoliv. Možnosti mobilního MT4 jsou téměř totožné s klasickou verzí, tzn. i s nastvením indikátorů atd. Myslím, že manželka bude koukat, jak jsem celou rodinu "prekabátil". Už jsou pěkně naštvaní, že do toho pořád čučím...přece jenom PDA se dá lépe maskovat, než notebook.

Jedinou nevýhodou je výdrž baterie, nicméně když jsem dnes narazil na článek o baterii(4500mAh!!!) pro uvedené PDA s výdrží až 14!!! hodin zůstávám v klidu. Takže asi budu brzy objednávat.

Vřele doporučuji technofilům a zaníceným traderům.

Zdraví Mecini

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokoušel jsem se nainstalovat příslušný MT na své MDA Vario, ale byl jsem neúspěšný. Domnívám se, že důvodem je, že tam mám vyšší verzi - Windows Mobile 05. Umíte někdo dosahovat mobilního přístupu k forexu i s tímto softwarem? Předem všem díky a více svobody "mobilníkům"! :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...