Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

Měl jsem tam pouze 2 zmiňované AOS, jediné co jsem u nich dal je ,, vložit trading system,, vubec jsem se v nich nehrabal nebo tak něco. Ten skok si nedokážu vysvětlit ale tyto skoky jsou ve výpise hlášení i jinde :
01.24.2007 10:11:36 Alert(Trading System) GBP/USD M10 S
01.24.2007 10:11:05 Alert(Trading System) GBP/USD M10 S
01.24.2007 09:20:03 Alert(Trading System) GBP/USD M10 S
01.24.2007 09:20:00 Alert(Trading System) GBP/USD M10 S
01.24.2007 09:19:54 Alert(Trading System) GBP/USD M10 S
01.24.2007 09:19:51 Alert(Trading System) GBP/USD M10 S

U pc nikdo než já nebyl za to můžu dát krk. A jak vysvětlit to, že se daný alert ani objednávka, otevřená pozice, ztráta apod. nezobrazili ani v jediném koutku na mém VT ???
To se mi třeba někdy může stát že dám sell a příkaz se mi zobrazí ve Vt až druhý den nebo za několik hodin. To myslíš že by také bylo v pořádku ? Přece pokud neobdržím info že byla objednávka potvrzena nebo stav že jsem v pozici tak to je na reklamaci ?


Za vypnutý AOS dám krk a za to, že se mi na monitoru nazobrazila ani čárka, tak dávám další :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry vecer,
nemohl by mi prosim nekdo poradit jak ziskat ve VT 1.8 historii transakci (treba ze bych se podival co jsem obchodoval pred tydnem) nejak se mi nedari to najit. Asi hoodne stupidni dotaz, ale mne to opravdu hoodne pomohlo pochopit, jak tato platforma vlastne funguje. Dejou se mi totiz na demu neuveritelne veci . Dekuju za pomoc.
Bren

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bren
v liště vlevo - VT Navigátor si klikni na Obchodní okna - pak na Historie obchodování a vyjede ti sólo okno ve tvém prohlížeči, zadej dočasně přijmout certifikát a objeví se ti Client Reports..tam si zadej, které období chceš zobrazit a klikni na Submit, pak ti vyjede tvoje historie obchodování za zvolené období...toť vše..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold]ADXMA PP TK [/bold] ADXMA a PP dosáhly určité obliby a jsem rád, že to někomu v obchodech pomáhá...:-). Pepe tady přinesl nový pohled a kumuluje při svých obchodech ADXMA a PP na základě vzájemného crossu..(osobně hlídám spíše jak se pohybuje cena v závislosti na ADXMA a pak ještě cena ve vztahu k PP).. Níže uvedený indikátor spojuje v sobě 2x ADXMA a jednou PP a navíc má v sobě zabudován Time koeficient, což podle mne více traderů odcení... První ADXMA je označen zelenou a červenou barvou, druhý ADXMA modrou a růžovou a PP žlutou barvičkou.. Černou křivkou je označena průběžná close cena...barvy si může uživatel libovolně ve volbě měnit. Periody jsou přednastaveny tak jak je uváděl Pepe - první ADXMA na 5,14..druhý 20,20 a PP má periodu 50..ale nastavení bude určitě indi vindi podle páru a timeframe. Teď ke kofouši (Time koeficient - TK): Změna timeframe je jednou z častých pomůcek tradera. Obvykle funguje tak, že si trader zvolé timeframe v prostředí kde je a další volitelný. Trochu jsem prohrábnul script a nahradil tuto časovou transformaci koeficientem a použil právě zde. Uživatel si v ADXMA PP TK může libovolně navolit timeframe indikátorů v závislosti na prostředí (skutečně otevřený graf). Řekněme, že používáme indikátor na 15 min. grafu ve výše popsaném nastavení. Pokud zadáme TK např. na hodnotu 2, objeví se nám indikátory z 30 min. grafu (15x2=30) v prostředí 15 min. grafu (viz obrázek1). Zkrátka si můžeme libovolně měnit timeframe indikátorů v prostředí, kde zrovna jsme. Pokud jsem na 5 min. grafu a zadám hodnotu 6, objeví se 30 min.graf (5x6=30) v prostředí 5 min grafu. Koeficient je možno použít až na 4 des. místa a oddělujeme je čárkou (ne tečkou). Pokud zadáme např. na 10 min. grafu hodnotu TK 2,3456 objeví se nám 23,456 min. graf v prostředí 10 min. grafu. Vysoké TK nad 8 není už tak průkazné a přejdeme raději na delší skutečný graf. TK funguje i "obráceně"..:-)..Řekněme, že jsem v prostředí dlouhého 60 min. grafu a zadám TK 0,2 - pak se objeví 12 min. graf (60x0,2=12)v prostředí hodinového grafu (obrázek2). Indikátor funguje ve dvou verzích - jedna popisována v cenovém rámu a druhá (ADXMA PP TK NR) v novém rámu. Je to proto, že ne každému "sedí" mít grafy přímo v cenovém grafu a dává přednsot sólo oknu a taky může posuzovat lépe třeba tento indikátor s CCI, RSI atd.. Pokud spojíme obě verze můžeme i různě experimentovat s timeframe. V prostředí 5 min. grafu v cenovém rámu si zadáme např. TK 1,2 a dostaneme 6 min. graf (5x1,2) a v novém rámu TK 0,8 a dostanem 4 min. graf. (5x0,8) -(obrázek3). Další variantou je to, že si zadáme indikátor pro cenový rám a 2x indikátor v novém rámu (rámech). Jsem opět na 5 min. grafu, kde v cenovém rámu máme TK 1 (tedy tak jak indikace vypadá ve skutečnosti - 5x1=5). A další dva jsou s TK 3 (5x3) a s TK 6 (6x5), tedy 15 min. a 30 min. graf v prostředí 5 min. grafu - obrázek4. Věřím, že využití časového posunu prostřednictvím TK přinese další a lepší pohled na využití těchto dvou indikátorů..:-) GL ! SID

3241

3242

3243

3244

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID:
Vdaka za indikator, mat v jednom TF aj informaciu z inych TF je super vec !
Mam este jednu mozno off-topic otazku na teba ako profika:
Zvyknes obchodovat aj take dni ako napriklad dnesok (pondelok 29.1.) ? Data nic moc, pohyby tiez celkom mdle..
Mam taky dojem, ze teraz je jeden z tych dni, kedy je najlepsie ist do tej tretej pozicie: ani short, ani long, ale zostat mimo.. Alebo mas nejaky system aj na taketo dni ?
Vdaka za odpoved (a este raz aj za indikator :) )
Endy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...