Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

Mohl bych se zeptat proc se toto forum jmenuje pro zacatecníky?? :-)) jak tak totiž koukam tak zacatecník je tu jen jeden a to ja. Je tu nekdo ochotny mi treba pres ICQ nejak poradit??? zkousel sem obchodovat na marketive:-))). Jaky si mam stahnout program ve kterem by jsem se to mel naucit???? Kdyby byl nekdo opravdu tak hodny a napsal mi treba na ICQ xxx tak bych byl moc rad:-) je mi 15 takze maso ke tvarování

Edit: na žádost uživatele ICQ smazáno.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Doman,

již několikrát v této diskusi bylo zmíněno, že diskuse není seznamka pro výměnu ICQ. Pokud máte jakýkoliv dotaz, pak pevně věřím, že jej můžete položit do tohoto fóra a v takovém případě budou odpovědi k dispozici i ostatním čtenářům, které by odpověď na podobný dotat též mohla zajímat.
Pokud tedy máte konkrétní dotaz, nebojte se takový konkrétně formulovat a určitě se vám nějaké odpovědi dostane.

Tomáš
FINANCNIK.CZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Domane!
První co udělejte je, že si několikrát přečtěte "Manuál zdarma", který je na tomto serveru k dispozici. Poté si přečtěte sérii článků, tak jak postupně vycházely a projděte si diskusi. Mnohé se Vám tím ujasní a sám si odpovíte na řadu otázek, které by jste nyní měl a další nejasnosti pak diskutujte v tomto fóru. Je tu spousta ochotných lidí, kteří vám rádi poradí. Pokud váš zájem o komodity bude trvalý pokračujte v dalším studiu např. účastí na některém kurzu, případně se účastněte pravidelných setkání TASOCS, kde získáte nejen mnoho dalších informací, ale i kontaktů. Pustil jste (jako ostatně většina z nás) se do běhu na dlouhou trať a vytrváte-li nebudete v cíli do pár týdnů či měsíců, ale spíše roků.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Domane, mrknul jsem nahoru na Váš první příspěvek a píšete, že je vám 15 let. Z tohoto důvodu bych si nedělal starosti s kurzem. Máte dost času a studium veškeré "omáčky" kolem jen prospěje. Máte spoustu možností studovat trhy na grafech, které jsou zdarma. Zde na finančníku máte vše, co potřebujete, abyste se připravil na obchodování. Stačí číst a číst, následně zkoušet a přemýšlet. I to zabere možná nějaký rok. Nedělejte si iluze, že absolvujete kurz a začnete vydělávat peníze. To tak bohužel není. Pokud Vám mohu poradit, klidně vyčkejte, ponořte se do zdejší problematiky, mrkněte i na forex a až budete mít nějaké peníze, přihlaste se na kurz. Mohu ho vřele doporučit, ale jak jsem již psal, počkejte s tím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hmm to je pro me problém jsem totiž hrozne netrpelivej :-))). Cetl jsem už skoro vse co jde financnika sem procet skrz na skrz skoro.. A co říkate na marketivu?? Vzdyt to neni zase tak spatny ne?? Proc musim obchodovat bud s komoditama nebo forexem ale jinym nez marketivou??? Jaky je rozdil mezi marketivou.com a jinyma forexama?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Doman,

spekulacemi se zabyvam uz vice jak 5 let a o marketive jsem nikdy neslysel. Z povahy jsem opatrny a nezkousim nic, co mi neni zname. Komodity existuji jiz radu desitek let, existuje o komoditnim obchodovani mnoho literatury, poznatku a know-how uspernych traderu a proto komodity obchoduji. Zkratka a dobre mne vyhovuji z mnoha uhlu a tudiz nemam potrebu zabyvat se nicim jinym.

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JJ k obchodovani ale zase kdyz si chcete vybrat peníze tak je withdraw fee 8 dollarů takze se jim to paradne vratí a jeste vzdy kdyz obchodujete tak zacinate o 3 pointy hure jestli vite jak to myslim kdyz treba uzavrete obchod v 1,1823 a date sell tak to uzavrete v 1,1820 :-)) dobre sem to rekl... jo a kdyby ste se chteli registrovat tak pres muj link referencni link kterej zrovna nak nemuzu najit to je jedno.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak tady Vám k tomu nemůžu říci nic. Třeba se najde někdo, kdo s nimi má nějakou zkušenost. Já dost dobře nemůžu posoudit, jestli to, co píšete, jsou výhody, nebo nevýhody. Jediné co vím, že já osobně do toho nepůjdu. Obchoduju přes IB a nemám problém. ;) Těch 5USD je fakt trochu mimo. Dost dobře nechápu, co máte v úmyslu. Jinak ten link opravdu nezkoušejte, jak píše Richip. Máme tady trošku jiný zvyky, než na běžných fórech. Bylo by to vůči zakladatelům silně nefér.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Joo to sice jo ale ja nemam peniza na pocatecni vklad do forexu nebo komodit 300dollaru nebo vic fakt nemam. Nemam zadny kapesny a nemam zadnou brigadu takze pro me je to jedina cesta. Uz sem si vydelal 9 dollaru a je tam taky forum a jeste nikdo nenapsal ze by mu nezaplatili.
Muzu se prosim jeste zeptat jestli je naka stranka na kterou bych se mel podivat a procist si jí nebo neco??

DIK moc za vasi ochotu :D a odpovedi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Domane,

tenhle server ma sva pravidla a zadne affiliate linky se do teto diskuse nepousteji. Pokud potrebujete penize, pak si sve affiliate programy zkousejte uplatnit nekde jinde, nebo si najdete brigadu a jdete nekam pracovat. Tato diskuse ma sva striktrni pravidla a pokud pisete, ze jste si precetl nekolikrat cely obsah serveru, pak jste si zajiste precetl prave i pravidla diskuse. Zrovna tak zde neni tato diskuse proto, aby se v ni resilo kdo ma a nema kapesne a kde si sehnat penize. Toto je SERIOZNI diskuse obchodniku a resi se zde vecne, jasne, konkrenti a smysluplne zalezistosti, jako obchodni strategie, vstupy a vystupy, konkretni obchody, metody managovani obchodu, atd. Pokud tedy nemate jasny, konrketni a smysluplny dotaz a potrebujete si spise jen tak "pokecat", nezatezujte prosim tuto diskusi a cas ostatnich obchodniku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...