Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Premarketovy kanal s 1. Role Reversal


jkr

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny Tradery a Traderky.. po vice jak pulrocni pauze, zpusobene operaci a rehabilitaci ve statech, se opet vracim k tomu co mam nejradeji a to k Tradingu. Casu, ktereho jsem mel na studium, backtesty atd. bylo pozehnane a vyjma nekolika nove koupenych knizek a jejich studia, jsem veskery volny cas venoval prave testovani a upravam mych strategii. Ti co me trosku znaji, vedi ze jsem drive obchodoval cistou Price Action a stale verim ze je to ta nejlepsi strategie ktera na trzich funguje od vzniku burzy. Nicmene cas se meni a tak i ja "rozmlsany" velkymy pohyby v dobe krize jsem se doslova zaboril do hledani novych strategii a uprav obchodnich systemu. Otestoval jsem opet snad vse co bylo mozne od ciste PA, vsech moznych indikatoru,trhu ,ruznych Timeframe . Co me bylo jasne jiz od zacatku, ze system by mel byt stale primarne zalozeny na PA. Z vysledku testu jsem vyvodil ze pro me ja je stale nejlepsi trh Russel 2000 (TF) a ze me stale nejvice sedi a vyhovuji Rangebary. Zkoumal jsem dopoledni i odpoledni seance ,ruzne prurazy a cenove formace,bylo toho opravdu mnoho. Nakonec jsem si sestavil velice systematicky obchodni plan ktery jsem ruzne upravoval a testoval. Cely system jsem koncipoval vice do mechanicke dimenze s prioritnim cilem co nejvice omezit vahavost.impulzivnost a cely system mit co pokud mozna nejvice mechanicky,banalne jednoduchy. Po precteni nekolika vlaken zde na webu jsem zjistil ze podobne cile si stanovilo mnoho Traderu at uz s prurazy prvnich swingu po open a dalsich upravenych a predevsim velice jednoduchych systemech. Proc jsem zalozil toto vlakno...chci se podelit o svuj velice jednoduchy system ktery ma predem dana jasna pravidla a dle mych testu se da v tomto obdobi velice dobre obchodovat se slusnym ziskem . Pokud nekoho muj system zaujme , nebranim se konzultacim o moznych upravach a rad zodpovim vase dotazy. Pohuzel cestou z letiste jsem v Taxi zapomnel svuj notebook, ktery taxikar pozdeji rad zaprel a tak nemohu nyni zverejnit presna cisla z backtestu,tak alespon prozatim uvedu zakladni parametry a nejaka cisla ktera me uvizla v pameti. System jsem testoval na datech cca 8 mesicu, pricemz jsem zamerne vynechal prazninove obdobi ktere neobchoduji a take mesice s prilis velkymy pohyby zpusobene fin. krizi. Obchoduji trh TF nastaveni range 10 -SL 150 USD -PT urcuji zasadne dle nejblizsiho swingu ne vsak mene nez 200USD -BE nepouzivam ,vychazi z testu -max ztrat po sobe 4 -max mesic 3900usd -min mesic 1400usd -prumer mesic 2600usd Pri testovani jsem si zacal postupne hodne vsimat predevsim premarketu, ackoliv samotny premarket ne vzdy je staveny na nejsilnejsich s/r,pozoroval jsem ze v drtive vetsine dni se prave prvotni boj odehrava prave v premarketovem kanalu ,zacal jsem tedy s testovanim H/L premarketu a patterny z PA.,casto tak dohazelo k odrazum od H/L a nasledny prulom jedne z techto hranic K memu prekvapeni jsem dostaval velice dobre vysledky se slusnym RRR. Jelikoz jsem vsak nechtel obchodovat jen premarketovy kanal hledal jsem dalsi doplnek do systemu , jako nejlepsi se nakonec ukazal stary dobry Role Reversal (flip) System obchoduji od 15:30 do max 17:00 definice kanalu : - pred open burzy si vyznacime ramec do 15:30 tvoreny H/L premarketu - snazim se pri zakresleni eliminovat falesne prurazy,proto si rezistence tickove dle citu upravuji z vecerni seance - vyznacim nasledne ramec od 15:30 do 17:00 (seance) - v premarketovem kanalu (modra barva) hledam na H/L kanalu formace DT/DB vstupuji ihned na close svicky v barve smeru,toleranci mezi rameny davam max 2 ticky - druha varianta je vstup ihned na prvnim odrazu ale podminkou je svice typu Hammer PT automaticky zadavam dle predchoziho swingu na jeho H/L dle smeru ,potencial musi byt min 200usd od vstupu jinak pokyn nezadavam Role Reversal Tento navrat k s/r jsem obchodoval jiz drive a hojne je oblibeny snad ve vsech systemech, beru vzdy jen prvni odraz , ve smeru prurazu ,prurazovy swing musi mit opet min potencial 200usd radeji vice Z nazornych screenu by melo byt vse jednoduse pochopitelne ,system sam o sobe moc falesnych signalu nedava a sam velice uspesne filtruje,je vsak treba dbat predevsim na potencial pohybu ,najblizsi h/l swingu atd Od zacatku listopadu chci opet zacit live obchodovat a to prave timto systemem ,pokud nekoho zaujme ,pudu prikladat kazdy den screen Trading je o komunikace a podpore vice nez si mnozi uvedomuji.... :)

10984

10985

10986

10987

10988

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 301
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj jkr,
keď som si prednedávnom znovu prechádzal vlákno PA, tak ma napadlo čo je s tebou, keď si sa odmlčal na takú dobu. Pravidelne som v minulosti sledoval tvoje a dankove príspevky a fascinovala ma jednoduchosť s akou ste obchodovali (tu). Takže som rád že si začal znovu prispievať, dúfam že ti v US všetko dobre dopadlo a prajem veľa úspechov v tradingu. Ohľadne tvojho systému by som mal jednu otázku, ako využívaš CCI ? Pri DT/DB musí byť na ňom divergencia alebo ho používaš i inak?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jkr:

tak to byla opravdu dlouha pauza. Tak preji hodne zdravi a discipliny do noveho obchodovani.

Od listopadu budu na TF taky obchodovat klasicke formace PA (RR, DT/B a 1-2-3), ale na minutovem grafu, tak se tesim na porovnani, pokud teda sem ty screeny budes davat.

A k tem ztracenym datum, stejne to nejdulezitejsi je v hlave a to cloveku nikdo nevezme. Ale je snadne kazdy den po zapsani do denniku udelat i zalohu na flasce a clovek to pak oceni, kdyz se mu stane neco podobneho jako tobe.

Tak se mej, Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den JKR
Váš příspěvěk mě velmi zaujal ,poněvadž se zrovna snažím o něco podobného jako vy.
Nemám zatím ještě pravidla tak podrobna jako vy ,testuji zatím více možných nuancí a filtrování mě teprve čeká.
Například mám zatím tolenci 3 Ticků , toleruji testování hranice už 3 úsečkou a toleruji průlom pokud je pouze knotkem (hammer). A sleduji a zapisuji i proražení DB ,DT.
Jedu NQ 1 Min timeframe. Hranice High a Low neurčuji z premarketu ,ale nechám je utvořit až po 15:30.
Musím přiznat ,že si tento váš příspěvěk několikrát přečtu a pokusím se z něho něco pochytit. Samozřejmě i já jsem ochoten zveřejnit mé nápady ,výsledky i screenshoty. (zatím toho ,ale moc nemám)
Hned v úvodu mám ,ale tři nejasnosti.
Třetí obrázek před vaším vstupem už dva signály dostal (ve 14:31 a 14:33).
Na třetím obrázku je High premarketu ve 12:10 o jeden bod výše.
Na druhém obrázku jsou v 15:01 dva signály long.
Budu velmi rád pokud se budete dále dělit se svými poznatky i pokroky i když nepojedu systém stejně jako vy ,možná zde najdu nějakou inspiraci a možná i vy ode mě ,ale nejsem zatím tak daleko.
Mám mraky signálů ,od 15:30 do 17:00 (Také končím v 17:00) mám každý den zhruba 6 signálů a tak musím zpřísnit kritéria.
Přeji mnoho úspěchů
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Maxim Colloseus jsem rad ze nas bude vic ,

druhy obrazek - na nekterem screenu jsem tusim psal nebo v popisu ze neberu falesne prurazy a ladim h/l s vecerni seanci minuleho dne

treti obrazek - tento signal nebyl pro me platny jednalo by se jen o pouhy odraz a zde mam podminku ze musi byt uzky hammer nebo pekne DT

druhy obrazek - stejny pripad

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...