Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart - nastaveni II


michal-administrator

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, potřeboval bych pomoci. Po 3 letech na NT jsem se rozhodl zkusit SC, a nějak mi to nejde rozchodit. Evidentně soudruzi (tedy já :-)) dělají někde chybu. Vezmu to od začátku: A: 1) mám zaplacený level 5 2) mám zaplacená data přímo od SC (30 USD) 3) mám zaplacen příplatek za Full CME Group (CME, CBOT, COMEX, NYMEX) with Market Depth for nonprofessional Trading accounts: Price 15.75 USD/month. B: 1) nastavení v data/trade setting - viz.screen 2) zadám: File > New/open intr.chart 3) vyberu trh: např.NQH15, viz. 2.screen 4) potvrdím open intr.chart Otevře se mi statický graf zpožděný o několik minut, který se dál neaktualizuje, o tom že by tam běžela nějaká ticková data si můžu nechat zdát. Už se s tím mořím od pondělka: 1) články o SC jsem už přečetl 2) diskuze jsem projel 3) ze supportem SC komunikuji již druhý den a ničeho se nemůžeme dobrat Co zadávám, nebo mám nastaveno, nebo zaplaceno blbě??? H.

30407

30408

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji, chlapi, za odpovědi.

Jj, mám jako brokera IB. O nutnosti připojení na fundovaný účet vím, udělal jsem, tam chyba není.
Druhou (a třetí) instalaci jsem také zkoušel, dokonce na jiném PC, a nic. Tam to také není.

Nemůžu se zbavit dojmu, že je chyba někde na mé straně. Že mám "něco" špatně nastavené, nebo ... ???

Zkusme to vylučovací metodou:
1)Mám dobře zaplacená data ? tzn. level 5 + SC Exchange data (30USD) + CME (15,75 USD) ?

2)mám dobře nastavený Data/tade service seeting ?

3) mám dobře postup otevření grafu ? mám správně vybraný nick (NQ) ?

4) kde ještě jinde, než v Global seetihg > Data/trade service seeting je nějaké nastavení dat ?

Budu vděčný za každý nápad, či zkušenost.

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hanzi:
nemusíš být k IB připojený. Ale Siera zřejmě musí poznat, že k "patříš" např. k IB, a tak dává svoje data za podmínek - 1x měsíčně připojit k ostrému účtu a mít IB zaškrtnuto jako Service. (Nebo mít účet u někoho jiného z podporovaného seznamu Siery).
V případě momentálního nepropojení s IB platformou je dobré kliknout na volbu DIS na horní liště , pak nenaskakuje pořád to okno Reconect ...
Pokud už melu navíc tak se omlouvám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

petr29:
určitě navíc nemeleš :) na to je expert moje "drahá" ;)

ale bez připojení k TWS mi to nejede. Abych mi jely aktuální data, musím být připojený k TWS bez toho to nejde. Jakmile zavřu TWS tak mě to odpojí.

Psal jsem na support, protože se mi to nezdálo moc logické a odpověděli mi, že je to tak správně (viz.níže), tak nevím ...?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[13] 2015-01-12 18:39:54 GMT | By : Sierra Chart Support | Status : Open

Yes. And Sierra Chart must be connected to Trader Workstation.

[12] 2015-01-12 18:29:40 GMT | By : creten | Status : Open

So if I understand correctly I need to be logged into my TWS as long as I want to get real-time data feed, right?

I have thought that logging once a month for verification is sufficient.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Taky jsem měl obavy, aby se v tom případě nenatahovaly do SC snapshot data z IB, místo tickových z SC, ale jejich odpověď byla, že ne. Že je to tak v pořádku, že data jsou od nich (viz.níže).
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
You just need one copy of Sierra Chart and set it to use Interactive Brokers. Since you have activated the Sierra Chart Exchange Data Feed on your account, the data will come from the Sierra Chart data feed.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hlavně, že už to nějak jde, ale červíček ve mě pořád hlodá, jestli je to správně :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
jenom se chci zeptat, jestli mi bude fungovat propojení mezi SC a IB, při aktuálních podmínkách:

u IB mám aktivovaný ostrý účet
u SC mám zatím zkušební verzi v rámci zkušebního provozu, který SC nabízí na 15 dní ZDARMA

Zatím mi to totiž nejde zprovoznit.

díky za Info

Patrik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...