Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

J.A.tester verze 3.0


Doporučené příspěvky

aby se nám to nepletlo dohromady, zakládám samostatné vlákno k nové vezi programu.

Můžete psát jakékoliv dotazy ohledně stávajících nebo plánovaných funkcí včetně Vašich požadavků.

Mimo jiné je možno postupně program rozšiřovat (dle Vašich potřeb) například o:
- další formáty souborů s market daty
- přímé importy obchodů

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 39
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 2 months later...

Update J.A.tester 3.0.2.7. (17.4.2009)
-----------------------------------------------

* přidány metody pro riskmanagement (pro ID obchody)
o Počet denních obchodů – nastavení počtu obchodů dne po kterém bude přerušeno obchodování
o Počet ztrátových obchodů – nastavení počtu ztrátových obchodů dne po kterém bude přerušeno obchodování
o Počet ziskových obchodů dne – nastavení počtu ziskových obchodů po kterém bude přerušeno obchodování
o Počet Stoplosů dne – nastavení počtu stoplosů po kterém bude přerušeno obchodování
o Celková denní ztráta – celková dosažená ztráta dne (na kontrakt nebo celkem)
o Celkový denní zisk – celkový dosažený zisk dne (na kontrakt nebo celkem)

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

pro informaci uvádím, že je k dispozici nový update, který obsahuje zcela přepracovaný modul Deník.

Stručně výtah z nových vlastností:
- všechny soubory Deníků jsou přehledně k dispozici pomocí stromu (stejně jako Průzkumník)
- nově možnost přidávat Deníky do samostatných Složek
- stromová struktura je členěna na úrovně: Složka, Deník, Rok, Měsíc, Den, Obchod
- možnost samostatně zaznamenávat Info data:
. obrázky
. poznámky
. denní poznámky
. úkoly
- Info data lze zaznamenávat samostatně pro jednotlivé úrovně
- a další nové fce

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

Dost dlouho jsem hledal profesionální obchodní deník a protože často nevidíme to, co máme přímo před nosem, vyzkoušel jsem J.A. tester až teď a musím říct, že jsem velmi příjemně překvapen tím co nabízí. Nebudu se rozepisovat co všechno umí, to si ostatně může každý vyzkoušet sám, ale já jsem maximálně spokojenej, našel jsem co jsem hledal
Díky Aleši, fakt dobrá práce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Alec,

Dobrý deň,
Stiahol som si demoverziu 3.0 a musím povedať ,že sa mi program páči.Pozrel som si videotutoriály a prečítal sekciu Jak na to. Mám však jednu nejasnosť. Neviem či je demoverzia 3.0 totožná s platenou verziou programu, pretože som v demoverzii nikde nenašiel ako pracovať s databázou Vypočítaných obchodov v module Autotest. Už pri relatívne malom počte optimalizovaných obchodov sú to stovky riadkov a nedajú sa mi zoradiť ani len podľa dosiahnutých výsledkov ako je to možné vo verzii 2.xx. Chcem sa preto spýtať či platená verzia programu má možnosť pracovať s touto databázou. Mám na mysli rozličné radenia výsledkov a ich filtrácie.
Za odpoveď vopred ďakujem
S pozdravom
Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,
minulý týden jsem si pořídil licenci pro JATester, protože mám natestováno 3/4 roku dat a potřeboval jsem optimalizovat SL, PT, posun na BE, různé druhy výstupů nebo TSL. Zpočátku jsem data cpal do různých excelovských tabulek a nechal vyhodnocovat různá zadání výše uváděných bodů, ale nemohl jsem se zbavit dojmu, že pokud tyto body nejsou srovnávány s daty (minutovými nebo tickovými) během celého trvání obchodu, nemůžou být výsledky přesné. Jak otestovat spolehlivě TSL (kdy spustit a o kolik posouvat)?
Vážení, kdo to s tradingem myslíte vážně neváhejte a jděte do toho. Leží vám zde pod nosem nástroj neskutečných možností, za neskutečně směšný poplatek.
Ve spojení s modulem position sizing opravdu vynikající soft. Vše v jednom (obchodní denník s obrázky, poznámkami, úkoly, tester na cokoli (SL,PT,BE,TSL,pevný výstup..), pozition sizing srovnatelný s MSA).
Úžasný pokrok oprati verzi 2.
Moje PC jede od rána do večera a chroustá a chroustá výpočty.
K tomu instruktážní videa, jak na to. Neustálý vývoj a vylepšování na přání uživatelů.Podpora přes emila během pár hodin, když si s něčím nevíte rady, no prostě paráda.
Alecu, díky, díky,díky.
Hluboká poklona za to, co jste pro zdejší komunitu vybudoval.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte vsetci,

tak po poslednom prispevku v tejto diskusii od kukusa som sa rozhodol vyskusat demo verziu J.A.Testera. Po stiahnuti najnovsej verzie a instalaci som sa pustil do skumania programu. Neznaly funkcii a samozrejme bez studovania akehokolvek navodu som hned po par klikoch narazil na vystrazne okno s chybou ktora sa po chvili objavila znova v suvislosti s inou funkciou. Pustil som sa teda do citania navodou a pozerania instruktaznych videi na stranke autora. Niektore z nich pomohli, niektore nie. Po asi hodine a pol skusania starsich verizii a reinstalacie sa mi podarilo rozchodit verziu 3.0.3.6 do ktorej sa mi podarilo naimportovat moje obchody a za ten cas som obdrzal asi 10 vystraznych okien s chybou a 3 krat sa mi program zavrel s hlaskou ze nastali problemy a program sa musi zavriet.

Takze moj osobny nazor je ze program je to pekny a uzivatelske rozhranie a jednoducha funkcnost je velmi prijemna ale kupovat plnu verziu zatial nebudem. Urcite budem nadalej skusat a komunkovat z autorom nakolko sa jedna o uzivatelsky prijemne riesenie.

Ondro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Musím se jen přidat k příspěvku od kukus, placenou verzi programu používám cca čtyři měsíce, obchoduji live a tento program je v podstatě vše, co k práci potřebuji. Neznám žádný program, který by neměl nějakou chybičku, ale většina varovných hlášek byla skoro vždy způsobena mnou. Další skvělá věc je podpora od autora na foru, které je součástí www stránek programu - nebylo mu zatěžko vysvětlit jakýkoli dotaz a vždy velice rychle. Takto si představuji profesionální přístup k věci. A cena, z mého pohledu, vzhledem k využití programu, velice směšná (doufám , že po tomto nepůjde rapidně nahoru - i když v současné době bych byl po zkušenostech a práci s tímto nástrojem, ochoten zaplatit za tento program o desítky procent vyšší cenu).

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...