Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SCMagic a historicka data


Doporučené příspěvky

Zdravím,
Mám dotaz: V jakém formátu posílaji s SQMagic data? Psal jsem i jim ale zatím mi neodpověděli.
Jde mi o to že nepoužívám SierraChart a data potřebuji buď v ASCII nebo si je taky můžu načíst přímo SQL dotazem do své aplikaci (ale pochybuji že by toto u SCMagic podporovali).
Je možné historická data od SCMagic nějak překonvertovat do ASCII?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 239
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím, mám 2 otázky:

1. Třeba si objednat zvlášť historická data a zvlášť aktualizačního klienta nebo po zakoupení klienta je možný download historických dat..

2. Jde platit převodem nebo nějakým jiným způsobem než skrze PayPal? Moje Maestro karta se jim nějak nehodí..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak to vypadá, že si budu muset odpovědět sám :)

Zatím tedy alespoň na druhou část:
Sorry but payment si only possible by PayPal because we are located in Indonesia. Sure you can send payment to our indonesian account but it is very expensive and needs a lot of time.
Česky čti: ne...

K tomu mám na Vás jednu prosbu, nemoh by mi někdo poslat kousek (třeba i větší :)) dat ER2 neboli e-mini Russell 2000? Těžko je mi sedět teď nečinně a čekat až mi vydají novou embossovanou kartu (2 týdny) nebo až mi bude umožněn vstup do VIP sekce (29.8.)...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 4 týdny později...

Zdravím,
mám nějaké problémy s daty s SC magic. Vše jsem udělal podle jejich instrukcí které mi poslali,ale když dám v SC Magic Client "connect",tak se mi ukáže jen data "CAD-200612-GLOBEX".Tak to vypadá že mi poslali k CAD a né k ER2 jak jsem požadoval nebo měl někdo podobný problém?
Pak bych byl rád kdyby mi někdo poradil jak propojím ty data se Sierrachart?

Díky za ochotu a váš čas
Kahiros

"Můžeš dokázat cokoliv,pokud opravdu chceš a jsi na to psychicky připraven"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

ahoj,

tak jsem si dnes objednal data od SC magic, odpovedeli behem 10min !!, behem dalsich 10 min bylo zaplaceno a za dalsich 10 min prisel mail s loginem pro SC magic - parada.

A tim moje nadseni skoncilo, od te doby se snazim propojit na pres SCmagic clienta, ale marne.
Nainstaloval jsem vse podle instrukci - ODBC driver, pote SCmagic client,otevrel port 3306 na firewallu a vyplnil login.
Bohuzel, program skonci u Connecting to database ...

Muzete mi nekdo poradit, uz se s tim nekdo setkal? prolezl jsem forum na SCmagic, ale vic, nez co jsem uz udelal, jsem nenasel.

diky za rady

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...