Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BEST online trading


Renda

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 88
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Podla rubriky v ktorej sme - typujem ze Vam ide o program a nie o nejake skusenosti s realneho obch. - ktore nemam

Ja s tym skusam obchodovat ale len demo - resp. s platformou best direct fast - je o dost lepsia ako ako best direct, stoji to sice 50$/mesiac ale - na test je to zdarma , vo fast verzii sa daju pouzit tie iste prihlasovacie udaje - v uvodnom prihlaseni sa treba prihlasit fast/fast, a potom uz z udajmi ktore Vam poslali, nezabudnite zadat hodnotu v hodinach pre backfill - da sa nastavit az do 4dni
Skusal som aj platformu BEST direct, kde mi nesli spustit grafy a vypisovalo to nejaku hlasku typu: type mishmash - ktoru sa mi skusne podarilo odstranit tym ze som v XP nastavil v regional settings vsetky polozky na english - lebo s danou chybou som sa stretol uz pri inych programoch a bola sposobena v rozdielnom zobrazovani desatinnej ciarky u nas "," a v US nastaveni "." popr hodinach/datumoch pri predavani medzi programami. Potom sa mi to rozbehlo ale dost casto mi padali grafy(v priemere raz za 5 min - verzia s pred cca 1.5 mesiaca) a po komunikacii s ich zastupcom mi odporucil fast platformu ktora mi nespadla zatial ani raz.

Ak Vas zaujima nieco konkretne tak napiste co.

Na ozajstne obchodovanie budem urcite pouzivat IB, ktora ma obrovku vyhodu v svojom API na ktore sa da pripojit mnozstvo SW na kreslenie grafov a zadavanie prikazov, ale bojim sa ze ak by som nafundoval ucet zacal by som obchodovat skor ako som si naplanoval.

BORCO

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Rendo,
Best mám pro real obchodování, je v pohodě, ještě se to nikdy nezaseklo, ani neselhalo.
Pokud ji máš v pro Demo, tak Ti tam nepůjdou data pozičních futures. Nastavení a výborně
popsal borco. Je to asi týdem zpět, co dělali nějaký programový update právě kvůli problémům,
které borco popisoval. Ty problémy ale nemusel mít každý.
Záleží, pro jaký typ obchodování budeš Best používat.
Pokud chceš pouze trénovat ID, pak si dej Demo FASTu, to je taky od Harpoonu. (resp. PFG)
Do ostrého provozu za Fast chtějí 60$ měsíčně.Mě se ten Fast rozhodně taky líbí.
V Demu Fastu Ti ale nepůjdou zpětně načíst data, poku si pustíš platformu např. v 17 hodin
Hodně zdaru přeje Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Greenhorn,

Ja som ho nepreinstalovaval, len som si urobil dalsi free mail a vyziadal som si demo konto na dalsi mesiac. A fast funguje dalej bez preinstalovania (asi funguje mesiac pre dany account). Backfill funguje zatial na 100%. Ale len v tejto novej verzii 3.1.17 - mam ju cca 2 tyzdne. Dost sa zmenil aj celkovy look tejto aplikacie. Da sa uz robit obchody priamo klikanim v grafe - tak isto sa da SL/PT posuvat priamo v grafe mysou. Mozno sa to dalo aj vo verzii pred tym, ale vtedy som to nepouzival.


BORCO

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Rendo.

Dneska jsem to schválně všechno přezkoušel:

1)Stáhljsem poslední verzi Bestu soubor je bestv705.exe - 11,4 Mb
2) nainstaloval verze programu je v7.0.55L (přejel jsem to přes starou verzi bez odinstalace)
3) Windows: Ovl.Panely-Místní a jazykové nastavení - záložka Místní nastavení - jsem dal Standardy a formáty
Angličtina (Spojené státy), dále pak Umístění - Spojené státy
4) Po přihlášení do Bestu zvolíš Charts
5) do okýnka v grafech vlevo nahoře vepíšeš kód kontraktu ( ESZ5, ER2Z5 ) dám Enter ... a jede to.

Hodně zdaru přeje Jarda.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rendo,
pokud si dobře vzpomínám (přeci jen jsem to měl spuštěné už skoro před půl rokem :)), tak jsem měl podobné problémy, a pak jsem zjistil, že se na demu BESTU buď pokouším pustit komodity pro poziční trading (Corn...), což na demu nelze - mají (měli) povoleno jen intraday na asi dvou, třech komoditách - nebo že se pokouším pustit graf jiného kontraktního měsíce - lze (šel) spustit jen ten aktuální.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Demo je ve verzi BEST v 610 a tam asi všechno nechodí jak by mělo . Tak se pokouším stáhnout verzi BEST v 7,005 ale hází mi to zase nějakou chybu zlatý TNTéčko . Ten soft pro mne není zase až tak důležitý jen jsem chtěl mít nějaké jiné a nové zkušenosti . Ale nevzdávám to a pokusím se ještě s tím něco provést už jsem si poradil s IB a Sierou tak mne BEST přece nepoloží .

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...