Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Kniha o Candlestick


DarkMan

Doporučené příspěvky

Dobry den,

ja jsem si asi pred mesicem, kdyz jsem resil nejasnosti kolem candlesticks, koupil nekolik knizek, ktere jsem si vybral podle recenzi na ruznych webech zamerenych na trading. Jako nejlepsi mi z nich prisly dve:

The Candlestick Course
www.amazon.com/gp/product/0471227285/002-0494812-8264808?v=glance&n=283155&n=507846&s=books&v=glance

Japanese Candlestick Charting
www.amazon.com/gp/product/0735201811/002-0494812-8264808?v=glance&n=283155&n=507846&s=books&v=glance

Povazuji je za naprosto vyborne a vzajemne se do jiste miry doplnuji. Jestlize chcete jen jednu, doporucil bych tu prvni.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

celkom dobra je knizka od autora Stephen W. Bigalow "Profitable Candlestick Trading: Pinpointing Market Opportunities to Maximize Profits" , www.amazon.com/gp/product/047102466X/102-5666478-6166563?v=glance&n=283155&v=glance
na Amazone hodnotena podla uzivatelskych recenzii 5.5 hviezdicky zo 6 moznych
a urcite nieco z tejto trojice od Steve Nisona - Japanese candlestick charting second edition, The Candlestick Course alebo Beyond Candlesticks

S pozdravom,

Palo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mam vsechny zminene, ale po zbeznem procteni jsem vyclenil vyse uvedene dve coby nejlepsi. Mam pocit, ze v ostatnich se snazi autori priblizit tomu, co Steve Nison velmi dobre probral prave v "The Candlestick Course" a "Japanese Candlestick Charting". A vzhledem k vysoke cene a pomerne relativni hodnote ziskanych informaci si nemyslim, ze je uplne rozumne nakoupit hromadu knizek jako jsem to udelal ja, ale staci si vybrat jednu nebo dve opravdu kvalitni. ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mimochodem, pokud by se Vam nechtelo investovat do drahe knihy o candlesticks, mohu doporucit pomerne dobre zpracovany clanek na toto tema zde:

www.stockcharts.com/education/ChartAnalysis/candlesticks.html

Ma ctyri casti, ktere obsahuji vse potrebne, abyste s candlestick mohl zacit sam experimentovat a lepe je pochopil.

(a pak je tu samozrejme jiz zminena stranka: www.candlestickforum.com/PPF/Parameters/1_25_/candlestick.asp)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 years later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...
×
×
  • Vytvořit...