Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - programování (strategie)


Jezinka

Doporučené příspěvky

yax Napsal:
-------------------------------------------------------
> BobSk:
>
> omlouvam se, ze te porad tak zneuzivam, ale Ninja
> ma problem s nactenim souboru, pise mi to
> nasledujici chybovou hlasku:
>
> Failed to call method 'Initialize' for indicator
> 'SRLevs': Input string was not in a correct
> format.
>
> Ja tam zadavam nasledujici cestu, kde mam soubor
> ulozeny:
> C:\Documents and
> Settings\Ladislav\Plocha\LAP\Levely\Levely.txt
> Tak nevim co se mu na tom nezda. A to jsem zkousil
> i jine umisteni (napr. z flashky apod.) a vsude
> stejny vysledek.
>
> diky, Lada
>
>


Ok, upravená verzia je na www.edisk.cz/stahni/38531/SRLevs101.zip_2.51KB.html

Šlo tam o problém konverzie hodnoty SR z textu do čísla, kde v texťáčiku je oddelovač desatinnej časti bodka, ale v regionálnych nastaveniach Windows je zrejme nastavený ako oddelovač des. časti čiarka - a potom ten prevod textu na číslo zahapruje.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,
nevíte někdo zda lze převést strategii na indikátor, popřípadě jak? Jedná se mi o to, že naprogramovat strategii pomocí wizardu zvládám bez potíží, ale vadí mi, že ji musím stále ručně spouštět a nemohu potém obchodovat z tentýž grafu. Strategii používám jako vizuální vodítko. Něco jsem zkoušel, ale úspěch se nedostavil. Neprojdu kompilací.

Děkuji za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ladousek Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím,
> nevíte někdo zda lze převést strategii na
> indikátor, popřípadě jak? Jedná se mi o to, že
> naprogramovat strategii pomocí wizardu zvládám bez
> potíží, ale vadí mi, že ji musím stále ručně
> spouštět a nemohu potém obchodovat z tentýž grafu.
> Strategii používám jako vizuální vodítko. Něco
> jsem zkoušel, ale úspěch se nedostavil. Neprojdu
> kompilací.
>
> Děkuji za pomoc
>
> Ladousek


Ladousek, v zasade vidim jednoduchsiu cestu ako previest strategiu do podoby indikatora tak, ze ten indikator vytvoreny zo strategie bude zobrazovat len vyznamne udalosti ktore ta strategia produkuje - napr. zobrazi sipku pre vstup, vystup alebo nejake crossy a pod., ale nezobrazi indikatory ktore su sucastou strategie.
Strategia totiz moze zobrazovat x indikatorov naraz, a zobrazovanie tychto x indikatorov previest do tvaru jednoho indikatora moze byt zlozitejsie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přesně toto jsem měl na mysli. Zobrazit šipku když něstane nějaká podmínka. Indikátory se dají míchat dohromady, takže více v jednom samostatním nepotřebuji. Tuto podmíku jsem i zvládl naprogramovat jako Strategii , ale nedaří se mi resp. nechápu jak se vytvářenjí indikátory. Tam jsem se zasekl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ladousek Napsal:
-------------------------------------------------------
> Přesně toto jsem měl na mysli. Zobrazit šipku když
> něstane nějaká podmínka. Indikátory se dají míchat
> dohromady, takže více v jednom samostatním
> nepotřebuji. Tuto podmíku jsem i zvládl
> naprogramovat jako Strategii , ale nedaří se mi
> resp. nechápu jak se vytvářenjí indikátory. Tam
> jsem se zasekl.
>
> Ladousek


No Indikátory sa tvoria obdobne je tam na to v menu voľba.
Vnútri je aj tá istá udalosť - OnBarUpdate. Do nej treba dať to, čo je v indikátore - aj parametre sú také isté,
a v prípade nejakej udalosti Cross atp. si nechať zobraziť značku do grafu napr. príkazom DrawDiamond( .....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den všem, chtěl bych poprosit o radu. Zkouším nastavit strategii tak, že vstup do trhu bude vždy na close 2 svíce stejné barvy (nebo vstup na open 3 svíce) tzn. pro LONG = dvě zelené svíce po sobě s vyšším close = vstup na open 3svíce, pro SHORT obráceně. (viz.obrázek) Jelikož jsem programový antitalent a bojuju z wizardem už půlku dne, stále to nikam nevede, uvítal bych radu jako sůl. Dá se toto nastavit ve wizardu? Díky za ochotu MIke

15762

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den Chtel by jsem se zeptat zdali by mi nekdo neporadil jak popsat mou strategii v Ninja Script. Pouzivam kombinaci W%R 14 a W%R3. Musim v podstate popsat vytvoreni V na obou indikatorech v specifickych urovnich viz screenshot - potreboval bych popsat situaci, ktera je na levem grafu v bode zelenych rrojuhelniku s nejakou podminkou z grafu praveho. Predem dekuji za jakoukoliv pomoc. Meo

15782

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yax Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím,
>
> našel jsem na supportu NT indikátor Price Volume
> Histogram. Ale bohužel pro verzi 6.5, která v 7
> nefunguje. Dokázal by ho někdo předělat, tak aby
> fungoval i v NT 7?
>
> www.edisk.cz/stahni/96083/PriceVolumeHistog
> ram.cs_29.63KB.html
>
> díky, Láďa
>


Nech sa páči.
www.edisk.cz/stahni/05335/PriceVolumeHistogram.cs_29.63KB.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

jako mnozí další jsem nedávno začal uvažovat o vlastní strategii, které jsem po čase skutečně docílil. Ve chvíli kdy jsem ji chtěl zprogramovat v NT, narazil jsem na problém (vlastně asi spíš nevědomost), že netuším, jakým příkazem, nebo všeobecně jak dostat z programu aktuální market cenu daného trhu. Jde mi o to, že chci po vstupu do obchodu sám řídit, kdy a jak se má z obchodu vystoupit. Zjednodušeně řečeno, podmínka pro výstup by mohla vypadat takto

...podminka vstupu...

EnterLong(1,"Patern");

if(OpenObchodu + MujProfitTarget == AktualníMarket)
ExitLong("Patern");

Hledám tedy příkaz, nebo možnost jak dosadit za promennou AktulniMarket. Jsem si vědom, že existuje příkaz SetProfitTarget a skutečně funguje. Ve chvíli jeho dosažení se obchod ukončí ke spokojenosti, ale ve chvíli kdy chci programově mít možnost otevřít více obchodů za sebou, aniž by první obchody již byli uzavřeny, tak se hodnoty PT pro jednotlivé paterny přepisují a minulý obchod je ukončen. Uvedu příklad:

Vstup do obchodu1... setPT1
Vstup do obchodu2, obchod1 je stále aktivní, pak při setPT2 se přepíše, nebo vymaže PT1 a obchod1 je ukončen na aktuální hodnotě, což může být klidně i v mínusu.

Z tohoto důvodu bych raději zjistil jak si mohu vytvořit výstup programově sám. Snad jsem se vyjádřil jasně :-)

Díky Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hokisek Napsal:
-------------------------------------------------------

>
> if(OpenObchodu + MujProfitTarget ==
> AktualníMarket)
> ExitLong("Patern");
>
> Hledám tedy příkaz, nebo možnost jak dosadit za
> promennou AktulniMarket.

Zdravím, ako "aktuálnu cenu" môžete použiť Close[0], alebo príkazy GetCurrentAsk() a GetCurrentBid().

Bob

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...