Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...

Zdravim,

mozem sa spytat / je mozne ze AMP data / demo trial ucet mi je poskytovany na poziadanie a to najmenej uz 100 krat.
Po sprave na help desk, ci poskytuju intraday data pre E mini trhy mi bolo odpisane ze tieto:

EMINI S&P 500 - EMINI SP 500
EMINI MDCP - EMINI MIDCAP
EMINI NSDQ - EMINI NASAQ

Samozrejme, kedze backtestujem emini SP mi to vyhovuje, ale neviem ci tahat tieto data ak neobchodujem E-micro sa mi vobec oplati a nemam skor prejist na ineho sprostredkovatela.

Dakujem :) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Rád bych se zeptal těch, co využívají AMP + Rithmic + Sierrachart L5 V záložce platform setting je pouze možnost vybrat datafeed CQG nebo APP/TTnet, po požádání p. Saba mi zařídili Rithmic datafeed providera, ale záložka platform setting zůstala nevyplněná. Jak tady potom poznám, cenovou kalkulaci, jaké trhy můžu obchodovat atd Co mě dále překvapilo, tak nutnost instalace softwaru od Rithmicu a to platformu Rithmic trader. Měl jsem za to, že veškeré údaje, jako je např. stav účtu atd budu moci podrobně vidět po nalogováni do AMP.

29631

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sejna:

RTrader není potřeba mít pro trading zapnutý. Před nějakým časem v něm chtěli potvrdit akorát nějaké změny ohledně burzy (potvrdit kvůli poplatkům burze, že nejsem profi trader nebo tak něco), jinak ho nepoužívám.

Co lze obchodovat za trhy s Rithmicem - google a hledat, otázka 5 sec.

Při kombinaci se Sierrou tedy stačí jen správně nastavit v Sierre datafeed, a po připojení k Rithmicu přímo v Sierre jde vidět stav účtu live atd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

pokud jde o withdraw pak stačí bank name (CSOB), IBAN a SWIFT a account checking
pokud jde o platbu pro AMP tak pro dolarové účty už není JP Morgan
ale toto

AMP Global Clearing, LLC Customer Segregated Funds
adresa AMP platí
Account Number: [bold]1610807[/bold]
Swift Number: [bold]HATRUS44[/bold] (teda HATRUS44XXX)
For further credit to: jméno
Trading Account Number: ACXXXXX

Bank:
BMO Harris Bank
111 W. Monroe
Chicago, IL 60603

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...