Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Pěkný den všem, máte někdo praktické zkušenosti s tímto brokerem?
Zatím obchoduji na jejich demu, kombinaci NinjaTrader + Zen-Fire a jsem s tím velmi spokojen, tak mne zajímá i možnost reálného obchodování u nich. Napsal jsem si o komise a další informace, ale máte s nimi někdo místní už nějakou zkušenost?
Rovněž mne zajímá, zda mají SL u sebe nebo u klienta, jestli umožňují vést účet v EUR apod. No zkusím to zjistit a dát sem pro případné další zájemce. Pokud byste někdo nějakou informaci měl, budu za ní vděčný.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak jsem pochopil (nevím, jestli správně?), že je možné otevřít u nich účet přes Rosenthal Collins Group (v USD i EUR) nebo přes Dorman Trading (jen USD). Tak pořád trochu tápu, jak spolu vlastně souvisí:
- Zen-Fire
- Mirus Futures
- Rosenthal Collins Group
- Ninja Trader
???

Mohl by mi v tom někdo znalý udělat trochu pořádek? NT je platforma, kterou ZF podporuje. Jinak s nimi nemusí mít společného prakticky nic, to bych chápal. Ale jak spolu souvisí první tři pojmy a co to znamená pro mne jako tradera, pokud chci otevřít reálný účet na datech Zen-Fire tak, jako to teď používám s nějakým tím demo účtem od Mirus Futures?
Budu účet otevírat u ZF, u MF nebo u těch Rosenthalů? S kým se na to téma bavit? Je to pro mne nějaké neprůhledné ...
Díky ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

OK, snad rozumím.
Mirus Futures je broker - sídlí na burze, realizuje moje pokyny, data přes něj z burzy tečou technologií, která se jmenuje Zen-Fire do mé platformy NinjaTrader.
Co přesně je ale ten clearing? Rozumím tomu dobře, že přes Rosenthal funduješ účet? A kdo pak ten účet spravuje - Rosenthal, nebo Mirus? Kde fyzicky jsou peníze a s kým komunikuji, když je na účet posílám nebo si je naopak vybírám?
Omlouvám se, že jsem tak natvrdlý, ale není mi to ještě úplně jasné ... O:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mam tu nejake informace co mi poslal clovek od nich...treba se to nekomu bude hodit:

Hi Jan,

Yes, you will be using NinjaTrader/Zen-Fire to trade live.

NinjaTrader (full version) starts at $60 a month but they have several payment options. You can check other options at www.ninjatrader.com

Minimum account opening balance is $2,500

Mirus commission rates for the ES,ER2, and NQ (1- 49 round turns) would be $4.75 round turn all fees included.

Mirus commission rates for the YM, ZB and ZN (1-49 round turns) would be $4.29 round turn all fees included.

All of Mirus's commission rates are on a sliding scale, based on trading volume.
Intraday margins are $500 per contract for all products on Globex except Crude ($1,000 per contract) and $1000 per contract for products listed on the Eurex exchange. Rates are all-inclusive providing access to the Order Desk, use of the NT Static SuperDOM, as well as full support and training for NinjaTrader software and the Zen-Fire data network.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...