Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to All,

pisal som na support mirusu :

7:21 PM neuron:
hi, i have a problem with connecting to demo account..
7:21 PM Nick :
We just reset our demo system, all you need to do is visit our site at www.mirusfutures.com, request a new demo and it will send a new username and password

takze treba sa nanovo registrovat..prave mi prisiel novy login..idem ho vyskusat

tak uz som connectnuty..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JJJ:
Velice snadná pomoc. Vygeneruješ si na Zen fire každý měsíc nové username a password. Musíš akorát uvést jiný e-mail. Není přece problém si každý měsíc založit novou e-mailovou schránku. Uvědom si že za to máš nespožděná kvalitní ticková data, něco za co se normálně platí a obávám se že alternativu bys hledal marně. Spožděná ano, ale nespožděná těžko. Není to sice tak jednoduché jako dřív, ale nevidím důvod, hledat jiné řešení. Sám jsem to takle dělal, dokud jsem neměl ostrý účet u Mirusu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny, rád bych se vrátil zpět k otázce převodu peněz (Raif. B. -> RCG). Rozhodně je dobré si od Mirus Futures vyžádat údaje pro platbu do Velké Británie, v rámci eurozóny je tak poplatek za převod fixně nastaven (v současné době) na 220,- Kč. Teď bych potřeboval pomoc zkušenějších kolegů, kteří mají již převod za sebou, aby mi poradili s přesným vyplněním formuláře přes ZPS Platby v rozhraní eKonta Raif. banky. Snažil jsem se vše vyčíst ze starších příspěvků, ale stále si v tom nejsem vůbec jistý. Nerad bych samozřejmě udělal chybu, nikdy jsem převod do zahraničí neprováděl. Zde jsou údaje pro převod od Mirus Futures pro UK. ---------------------------------------------------------------------- Bank of America London, England, U.K. Swift Address: BOFAGB22 (MT202) (MT100) FAO:Rosenthal Collins Group LLC Acct # 600832571110 FFC: **account name**, **account number** IBAN# GB49 BOFA 1650 5032 5711 10 ---------------------------------------------------------------------- Udělal jsem screenshot formuláře v eKontu s předvyplněnými údaji. Jeden prázdný pro případnou pomoc od vás, abyste to do ní názorně doplnili správně (určitě to uvítá takto více uživatelů) a druhý tak, jak jsem jej vyplnil sám podle sebe. Předem velké díky za pomoc! Pavel

8129

8130

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavlosos: Myslím, že to máš blbě. Bank of America, London, U.K. je adresa banky (která ti tam chybí vyplnit).
Adresa RCG je tuším tahle:

Rosenthal Collins Group, LLC
216 W Jackson Blvd
Suite 400
Chicago, IL 60606-6918

I když je to do UK, ale RCG má sídlo v USA.
Ten zbytek už nevím, nechal jsem si u KB vypršet můj certifikát, takže se tam teď nedostanu, abych se podíval O:-)
Mám to tam totiž někde uložené, jak jsem to posílal. Už je to ale téměř rok (a zatím jsem přisypávat nemusel ;-) ), takže fakt už moc nevím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...