Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Alaron


Libic

Doporučené příspěvky

Dobrý den,
Tomáš má pravdu, s Alaronem se smlouvá. Mě na první kontakt nabídli za FS $59.00 RT a online prikaz za $12.00 RT. Na stránce jsem také nenašel žádné info o Fees, avšak když jsem je kontaktoval, poslali obratem vše co jsem chtěl. Vše jsem dostal jak v poště tak emailem. Tuto firmu mám doporučenu od své známé, která přes ně dělá komodity již velmi dlouhou dobu. V žádném případě však neříkám, že je to ta pravá firma. Jde pouze o TIP. Finální rozhodnutí je na každém z nás. Své hlavní smlouvání s Alaronem teprve připravuji a samozřejmě dám vědět finální výsledek:-)) Podnikám v USA 4 roky a za tu dobu jsem poznal velmi mnoho:-))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
mě v poště napsali $5.000, avšak, to pouze napsali...

Druhá věc je, jestli má význam začínat s nižším vkladem než $5.000? Ať jsem mluvil s kým jsem mluvil, ať jsem četl co jsem četl a ve finále a to hlavně, ať jsem počítal jak jsem počítal, pod $5.000 se bude velmi těžko obchodovat. Osobně si myslím, že $5.000 je minimum k tomu, aby šlo dělat skutečné a finančně přínosné obchody. Při dnešním kurzu dolaru si myslím, že 110.000,- Kč nejsou šílené peníze. Komodity nejsou vkladní knížkou a potřebují, tak jako každé jiné podnikání, počáteční vklad. Jsem velmi přesvědčený, že pokud se obchodování s komoditami má dělat velmi seriozně a má se z toho stát seriozní příjem, pak je také potřeba velmi seriozně začít. Na druhou stranu, pokud se Vám z méně než $5.000 podaří udělat slušný příjem a postavit obchodování, pak se Vám veřejně za vše omluvím. Myslím, že je to dobrá výzva:-)) Velmi se Vám omlouvám za svůj tvrdý názor.

S pozdravem,

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...

Ahoj!

Přecházím od svého brokera XpressTrade k jinému - a Alaron je jedním z případných kandidátů. Poněvadž informace zde jsou přes dva roky staré - tak přidávám aktuální info o současných poplatcích - reakce na můj mail:

I can set you up an account for electronic trading $1.98 r/t comm.. plus
nfa and exchange cost being .50 to 2.00 a contract. We have many
platforms available at XXXXXXXXXXXXXXX that you
can view and request a demo. My direct # XXXXXXXXXXXXXXX

Takže pokud to chňápu tak ve finále by šlo o 2.50 - 3.50 USD za RT. Ale jedná se čistě o elektronické obchodování bez podpory.

Když už sem píšu, tak bych se rád zeptal na případné negativní zkušenosti s tímto brokerem. Případně v čem je IB lepší/horší ....

nuf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to nufnuf:

to nevim cos jim nasliboval za objemy, ale mne dnes prislo toto, cituji:

Our commissions are based on what commodities you trade. We generally start at $12.00 round turn plus fee’s for pit-traded commodities and $10.00 round turn plus fee’s for electronic markets. If you have any questions please contact me directly at XXXbla bla

a jedna se o tzv. self directed trading account, cili zadny FS

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No já jim napsal, že přecházim od jiného brokera, že na ně mám dobré reference atd atd ... že budu obchodovat hlavně Eurodollar přes Globex a T-Notes na eCBOT, objem kontraktů 1-10 denně - nic víc nic míň a taková odpověď mi přišla. Jak sem koukal na Tvůj příspevek - tak si asi moc nespecifikoval co a jak bys rád obchodoval.
Ještě se jich zkusim nějak zeptat, jakto, že maj takto odlišné ceny pro různé klienty ...

nuf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 týdny později...
  • 1 month later...
×
×
  • Vytvořit...