Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 34
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Marku, mám ošahané Demo, probírám s brokerem poslední podrobnosti a chystám se pozičně obchodovat akcie.
Všechno se dá najít na stránkách Fio, nicméně poplatek za každý exekuovaný příkaz je 0,41% objemu a lze obchodovat akcie i po jedné, minimální poplatek je ale 40Kč. Pokud budete akcie obchodovat vě větším množství (cca 20.000 Kč)dá se za exekuci zaplatit 0,29% z objemu.
Platforma je intuitivní a dělá na mne velice dobrý dojem.
www.fio.cz/docs/c_zaklad.pdf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Marekkkk:

za ty roky co mám FIO jsem nezaznamenal žádné závažné problémy s platformou od FIO.Přes víkendy někdy nefungují nějaké funkce kvůli pravidelné údržbě systému,ale přes týden jede FIO docela v pohodě.Ceny např.na akcie v USA jsou vyšší než u brokerů v zahraničí(cca.15-20 USD za komplet obchod),ale na poziční trady snad ok,jen pozor aby jsi neotvíral příliš malé pozice a poplatek netvořil nějaké větší % z celkového objemu obchodu.


borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 týdny později...

Dobré ráno,

nu RT je sice 5.95US, ale pro více než jeden .... plus poplatek za kontrakt dle tipu. suma suma na jeden kousek jedním směrem to vyjde na bratru cca 12US ......... Spready v nabídce nemají

..... u BrokerJetu je RT 20US jedním směrem? nebo je to komplet za celý obchod ..... díky Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Dobrý den,
koukám poslední příspěvek v roce 2010.
Tak bych se rád zeptal, zda jsou nějaké nové zkušenosti s e-brokerem ? ...
Na internetu všude čtu, že má hrozně veliké výpadky... Nevíte jestli rok 2012 nepřinesl Fio bance stabilnější server ? :-)
Děkuji za odpověď... Snad nějaká bude vzhledem k poslednímu příspěvku:-)

S pozdravem
Borky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Ahoj, prosim o radu. Mam v ebrokeru otevrene pozice (US akcie) a chtel bych nastavit jim Stop-Loss.
Nevim ale jak nastavit S/L aniz bych musel nastavit cilovou prodejni cenu.
Tedy napr. aktualni cena akcie je $10, ja ji chci prodat pokud klesne na $9, ale chci nechat otevrenou cilovou prodejni
cenu.
Jde stejnym zpusobem udelat i Trailing S/L ?

Dekuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

×
×
  • Vytvořit...