Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra nastaveni grafu


Aamer

Doporučené příspěvky

Zdravím, asi se mi můj dotaz nenačetl,tak to zkusím ještě jednou. Potřeboval bych poradit kde by mohla být chyba. Můj graf ER2 ukazuje úplně jiné hodnoty než skutečnost. Třeba včera bylo high někde kolem 796 a já měl 808. Kontraktní měsíc bych měl mít nastaven dobře: ER2-200709-GLOBEX. Pro názornost posílám můj graf ze včerejška. Poradí mi někdo nebo se s tím již někdo setkal aby hodnoty byly takhle rozdílné?? Díky! Tomáš

4101

Link to comment
Sdílet pomocí služby

díky všem
nainstaloval jsem si BT a je fakt super
mám jen dva dotazy
1/ jak se v něm nastavuje ask/bid...zatím obchoduji a testuji za market
2/ jde potom používat na live acount

díky za info

a ještě nakonec... objednal jsem si data meilem od SC Magick a ani mě neodpověděli, nevíte jak dlouho to trvá? potřeboval bych backtestovat a nemám na čem, zaplatit za to je jasné ale asi mají dovču, poptávám alespon 2 měsíce ER2 2 vteřinová, někde jsem tady kdysi četl v diskuzi že byly i na e disku ale už to je asi zrušené

gordon

"dívám se na trh pod úhlem 361°"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gordon:

BT používám i já sem s ním spokojen.
1) nevím jestli to dobře chápu,ale pokud se Ti jedná o vstupy za market, tak si otvevři DOM (vpravo dole).
2) ano, můžeš BT používat i pro live account stačí jen přepnout ze "sim" na "live"

Už si to nepamatuji přesně (je to nějakou dobu co sem si data u nich objednával),ale měl bys jim poslat maila, zaplatit data a oni Ti je pošlou. Odpověď u mě trvala cca 2 dny. - ale nepamatuji si to přesně :o/

Ať se Ti daří.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdarec všem

to kahiros
díky za reakci, poslal jsem SCMagic meil a čekám že mě pošlou nějakou proforma fakturu na placení paypallem a ono nic, tak nevím ? nemáš nějaká data než mě to přijde na půjčení či prodání?

a ještě jeden dotaz.... jestli jsi už více sběhlý v BT a používáš ho i k live obchodování nemohl bys nám začátečníkům pomoci a udělat tutorial do wiki, jako je třeba na Sieru... všem by to moc pomohlo..dík

Gordon
"dívám se na trh pod úhlem 361°"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Gordno,

podívej se do tohoto vláknu, je věnované SC magic www.financnik.cz/forum/read.php?3,36792
jinak by to mělo fungovat tak, že pošleš maila s poptávkou po určitých datech a oni Ti pošlou instruktce jak to zaplatit. Až to zaplatíš tak Ti pošlou link odkud si stáhneš historická data.

BT sem k live používal, po kratší pauze začínám nejdřív opět s paper. Díval si se do wiki (wiki-intradenní obchodování futures-software pro intradenní obchodování-on line platformy)? Je tam od pita30 hezky spracovaný popis funkcí k BT (na začátku sem ho taky využil). Pokud by Ti to nestačilo,tak napiš a pokusím se Ti poradit.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kahiros,

a co vyzkoušet tento původní soubor uložit pod jiným názvem (stačí jen přepsat název, ale nějak nestandartně aby to k tomu nedočetlo nějaká data), otevřít okno s původním názvem a nechat udělat backfill. Minimálně by se vidělo, jestli se to ztáhne OK. Půjdou potom mezi sebou ty dny porovnávat.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobrý den,

chtěla bych se Vás zeptat, jakým způsobem správně nastavit v Sieře indikátor MOMENTUM. Měl by vypadat tak, jak je uvedeno v článku ve WIKI, tj. základem je nulová linka a histogram nad touto linkou nebo pod ní, aby byl znát směr trendu.
I když tam jakýsi histogram dostanu jsou tam jen linky od 99 do 101 a bary jsou vzestupně nebo sestupně, ale nekříží žádnou linku.

Děkuji moc za odpověď.
Hedvika

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...