Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra nastaveni grafu


Aamer

Doporučené příspěvky

Dobrý deň,
neporadili by mi zbehlejší, či sa dá v Sierre, resp. inom programe nastaviť:
1/ šírka sviečiek v závislosti na volume?
2/ nastavenie grafického znázornenia časovej rýchlosti cenových zmien napr. v grafe s range bar volume (viem, že spodný okraj grafu udáva čas, ale hľadám znázornenie rýchlosti zmien)
Díky
Rado

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý deň,
potreboval by som poradiť. Dnes som si nainštaloval Sierrachart a snažím sa nastaviť v grafe indikátor Momentum. Nedarí sa mi však nastaviť ho ako histogram, len sa mi zobrazí line a na pravej strane je len hodnota 100. Neviem sa s tým pohnúť. Túto otázku som v diskusii našiel, avšak odpoveď nie. Prosím o pomoc. Ďakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ak idem do položky Studies - settings - subgraphs - draw style je úplne jedno či tam nastavím line, bar, alebo niečo iné. V princípe to stále vykresluje nesprávne. Jednoducho tam nie je tá nulová linka, kde by tie stĺpce (bary) oscilovali nad, pod linkou. Ak nastavím "bar" vyzerá to ako histogram na Volume, s tým, že na pravej strane sú len hodnoty približne od 99 do 101.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Tak dnes me SC pekne vypekla... krome toho, ze se jiz par revizi honosi really constant range bars a koukam, ze vono to neni vubec pravda (mam-li range nastaven na 1 bod (trh NQ), udela klidne bar velky 1.25, ale i klidne 2 cele body! - ano pouzivam novy format dat) - dnes overeno na revizich 231 a 221, mam trochu slozitejsi problem.

Jsem zvykly a vyhovuje mi zobrazeni range bars grafu tak, jak to provadi Medved Quote Tracker (MQT) - tedy ze za kazde situace close aktualni a open nasledujici svice je SHODNY. MQT tim padem vzdy za kazde okolnosti skutecne vykresluje graf, ktery ma velikost baru tak, jak je nastaveno.

Kdo MQT nezna, da se zobrazeni prirovnat tomu co vidite, pokud si zvolite std. studii Renko chart....

Zkousel jsem ruzne finty, vcetne obou verzi range bars grafu, ktere SC nabizi, ale vysledek neni porad ani vzdalene ono.

Za normalne klidneho trhu to nevadi, staci vsak gap o velikosti 1 dalsiho ticku a zobrazeni se zacina rozjizdet - SC bere range od vykresleneho OPEN svice, zatimco MQT od CLOSE predchozi svice.

Vzhledem k tomu, ze bych za data v tuto chvili solo nerad platil (= mam v cene komisi brokera) a preferuji brokery s platformou okolo TransAct (YES trader), tak mam problem, protoze se mi nepodarila vydolovat infromace, ze by nekoho takoveho MQT podporoval pro streaming dat... a vsichni nabizi charting prostrednictvim SC. Mam natrenovano ze zpozdenych dat z prophet.net-u, ale cenova politika RT streamingu e-minis je jeste krvavejsi nez slavny eSignal..:( (chapu-li to spravne, musel byt mit Gold level)

Existuje treba nejaka custom study pro SC, ktera by umoznovala doladit dalsi jemne nuance okolo range bars grafu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeste doplnek - tak jsem se trochu posunul dale, nevzdal jsem to a dalsim hledanim zjistil jsem, ze ocekavanym (a zadanym) zpusobem zobrazuje range bars chart Ensign Software, ktery pres EDS podporuje streaming z TransAct. Bohuzel jsem to vcera zkousel az po zaviracce e-minis trhu, takze se mi to nepovedlo zprovoznit (ale OpenTick jede krasne) a tak nevim, zda-li problem byl v tomto nebo v tom, ze jsem se mu snazil podstrcit demo ucet - rad bych to vyzkousel pred ostrym zaplacenim... Ma to nekdo proti TransAct zprovozneny?

PS: Zahledl jsem nejake reviews o pochvalach na rychlost streamingu od TransAct (z kvetna 2007) s tim, ze i eSignal je pomalejsi v reflektovani ceny, ma s tim nekdo zkusenosti?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...