Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra nastaveni grafu


Aamer

Doporučené příspěvky

jenaL: jo vyzkousel, bohuzel vysledek je jeste horsi - range neni konstantni a celkova omalovanka je pro mne jeste hure obchodovatelna... Navic v novejsich buildech (ja to videl v 231, 221 jeste ne) je moznost "dotvorit" tzv. phantom bar (pri gapu - 2. zalozka u vlastnosti grafu, dole zatrhavatko nad vyberem jakesi barvy) podobne jako ma treba Ensign, lec k uspechu to nevede... range bars graf proste neni konstantni range svic, tak jak autori hlasaji na svych strankach (na zlutem pozadi)...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PaJaSoft:
tak to bohuzel neporadim, ja obchoduju volume chart a v tech udelala sierra obrovskej pokrok...

Nemate nekdo zkusenosti jak se da v siere vyhodit do grafu ceny indikator rozpeti ceny v urcity cas? Neco jako high low dne, ale jen v urcity cas dne, respektive celou nocni session. Zkousel jsem pivot studies kde je mozne zadat high & low dne, ale nejde udelat zaraz kousek predesleho a kousek dnesniho dne...Nema nekdo zkusenost? Diky moc!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jenaL: dik za tip s Volume grafy, me se hur obchodovaly, treba se to zmenilo.

Co se tyce tve otazky - jen myslenka - vzhledem k tomu, ze se vlastne jedna o Donchian channel, nepletu-li se, mozna existuje study, ktera na vstupu vezme jako parametr pocet svic zpet, nebo jeste lepe obdobi - to by melo odpovidat nocni seanci. Ale urcite bude existovat i elegantnejsi reseni, protoze je to docela zadana informace pri rychlem nahledu na obchodovani.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro me byly hodne tezke range bary, mel jsem hodne spatne plneni v realu...u volume mas vzdycky realnejsi prehled kdy bude close...zalezi co komu vyhovuje. U volume si nastavis alert a cekas...u range bars musis proste koukat jak ostriz, anebo asi nejak pouzivat limit...

ja myslel spis statickou barieru, neco jako high and low dne, ale na nocni session promitnute do nasledujiciho dne...hledim na to jako na S/R a delam si klasicky horizontal line a kazdej den to predelavam...Jde mi ale psise o to ze jsem ted proniknul do toho worksheet study a zjistil jsem obrovske moznosti. Mam vystupy na systemu nasobku ATR a hodne pohlizim na RRR jednotliveho obchodu jestli do nej vlezu. Beru v potaz zaklaqdni bariery jako high a Low dne a taky High a Low nocni seance(ktera je pulkou v predchozim dni). Chci mit automaticky vypocitavane orientacni RRR (ATRxconstanta=SL oproti moznemu pohybu k S/R od aktualniho close) Je to jen orientacni, ale vim ze to nejak jde a hodne by me to ulehcilo praci...zkusim to vyresit cele v excelu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jenal
Mám stejný problém jako Pajasoft, při range bars mi to při nastavení na 1 vykresluje úsečky klidně i 1,5 i větší. Je tedy možno v dnešní době s daty od IB a Sierrou již používat volume grafy? Na emini bylo řečeno, že jsou v datech velké nesrovnalosti. Používáte pro backtesting data od IB 2sec?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

arosa: ano, kvalita dat z IB neni nejlepsi, bohuzel v mem pripade neni zdrojem dat (ani problemu). Prochazel jsem si i tick by tick, co vidim v ulozenych datech a problem se opravdu ciste v zobrazovani Sierry...:-( Navic ten samy zdroj dat podstatne jinak zobrazuje Ensign - navic pokud sleduji kresleni grafu pri prubeznem prichodu quotaci, pak Ensign i Sierra kresli graf podstatne jinym zpusobem => neni to ani problem dat. Navic srovnam-li ticky prichozivsi ze zdroje od TransAct a Prophet.net-u (10min delayed), pak je rozdil velmi vyjimecny a maximalne (co jsem pozoroval na NQ trhu) 1 tick.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

nazdar ludia neviem ci som na spravnom odkaze ale chcel by som sa opytat ako zobrazujete vikendove grafy v sierra charts. ja mam zaplateny3 level a tak isto mam otvoreny ucet vIB no ked si dam v SC historicke data tak dnove idu v pohode no ked dam na tyzdenne tak mi to zobrazi asi posledne tri mesiace.mohli by ste mi poradit ako to spravne nastavit? dik moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

este by som sa chcel opytat ako mam spravit rovnobeznu ciaru k trendlines? pretoze jak skusam v SC ale nejako tonejde aj naich strankesom skusal alenic, napriklad tak ze som natiahol spodnu ciaru kt. mala byt ako hlava, a knej som natiahol vrchnu na spodnu som klikol s pravym tlacitkom mysi a dal prikaz vytvorit parallelnu ciaru a tak som klikol na tu vrchu kt. som chcel mat rovnobeznu, alenepohlo tosnou, alebo som napisal cislo tej vrchnej no tak isto ju nepohlo mozme mi prosim poradit preco to nechce ist? dik moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vodafone22: Predpokladam, ze mame nakreslenou trendovou caru a chceme k ni sestrojit paralelni trendline.

1. nakreslis od oka paralelni trendovou caru
2. kliknes na ni pravym a das Make Line Paralell, naces se ti oznaci vsechny existujici lines v grafu
3. kliknes levym na puvodni trendline, cimz se druha trendline (nakreslena od oka) automaticky zarovna tak, aby byla paralelne

Doufam, ze jsem to napsal srozumitelne :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...