Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Pracovat jako broker?


addonics

Doporučené příspěvky

Cockroach Napsal:
-------------------------------------------------------

> Airmike díky za názory. Já bych rád na vše
> reagoval a obhajoval nás, ale jsem lenivý:D
> (jetoho hodně co si napsal)

tu netreba ziadnu obhajobu, ja som ti napisal ako sa veci robia v inom prostredi, a je pravda ze existuje aj xy inych sposobov, tam kde je na to vytvorene prostredie je proste ina kultura . tam kde vytvorene nieje, musi sa vytvorit, a kazda firma si musi prejst nejakym procesom. na skusenostiach sa potom tie dalsie vznikajuce firmy prizivia,a nemusia opakovat tie iste chyby. v podstate mozes byt hrdy na to ze patrite k priekopnikom niecoho noveho v cechach. Btw: z lenivostou to nikto z nas daleko nedotiahne :)

> Asi jen, že číst teorii v knižce a prax je něco
> jiné(bez urážky). Taky, že tréning traderů trvá
> nekolik týdnů- nevím kde jsi se to dočetl, ale je
> to blbost. Ale jinak zajímavé názory, celkově
> to dává smysl! Při podnikání je ale třeba
> překonávat hodně překážek, nikdy nic nejde uplně,
> jak si člověk naplánuje.

no mozno by som sa aj urazil, pred par rokmi :) , ale kedze vidim ze automaticky predpokladas ze moja skusenost je cisto teoreticka, tak to mozeme kludne nechat tak :). mam este v zivej pamati, aky bol moj nazor na tento druh podnikania , ked som o nom nemal ani paru.
(Btw: tato diskusia ma cca 9 rokov a mozes v nej najst nicky prop. traderov. to len pre tvoj lepsi obraz, keby ti nahodou niekto vysvetloval nieco, comu az tak moc nerozumies. ale uprimne, myslim si ze to nikto robit nebude. :) )

> cappuccino: V Praze jsou 2 prop firmy.

no neviem ci ma Cokroah pravdu , ale dal by som ruku do ohna za to ze v Prahe je tych firiem daleko viac. mozno len nemaju zaujem o publicitu, neviem. moj tip je cisto na zaklade porovnania z Blavou.

z mojej strany vsetko :), ceknem si Vas zase o par mesiacov :)



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 233
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

JakubP Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den, jak se lze dostat do prop firmy? Marně
> hledám nějaký kontakt. Děkuji
> Jakub

Ahoj vsem!

Taky bych rada vedela jake jsou v Praze prop firmy.

> Airmike, Cokroah,

Pokud znate alespon' dve, mohli byste mi dat aspon jejich nazev, cesky web na toto tema mlci... A podle googlu prop firmy jsou hlavne v Americe.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

to me teda zajima, ze k Vam prijde L.Turek..., ale az v listopadu? Proc az za tak dlouho? Zajima me to protoze obchoduju podle MPP, kde je stezejni volume, bod kontroly a par dalsich dulezitych veci, ktere z MP4 clovek proste nevycte, nejsou obsaženy, svickove formace jsou proste oproti metodam jak obchoduji velci hraci vysmech (obrazne receno, i na svickovem grafu se da obchodovat profitabilne), v tom se stebou shodnu, akorat mohl bys vic priblizit co mas tedy za informace k dispozici ty? Jen pro utvoreni predstavy, kdyby jsi z te firmy odesel a chtel obchodovat dal na vlastni triko, mas nejakou realnou sanci zaridit si stejne podminky? (vyjma kapitalu samozrejme)

Jeste k tem nabidkam po telefonu ala nabidky prace broukrů, taky mi opakovane volala nejaka slecna, jednou to byla skvela cena tusim nafty, za tyden pak volala ze to stale plati a jestli jsem si to nerozmyslel, mesic byl klid, pak se objevila prilozitost pro nakup akcii Coca Coly, dle hlasu a jak situaci popisovala, jsem mel pocit, ze tato prilezitost pokud mi utece se uz nikdy nezopakuje..., pokazde jsem ji odkazal na email, ze to je skvele, ale ze bohuzel nemam cas..., email nikdy nedorazil, ikdyz jsem se ji na to ptal, udajne ho odesilala opakovane..., nicmene zadne info o firme, nic konkretniho, v tom shonu ji nebyl ani rozumet nazev firmy, takze google, natoz CNB je pass...

Usmevne bylo, kdyz jsem se ji ptal, jestli se cena akcii CC nachazi na supportu nebo na nejakem dlouholetem cenovem minimu, mi po chvili tapani sdelila, ze se jedna o support :), podekoval jsem ji za nabizenych 6procent mesine ohodnoceni meho pripadneho vkladu stim, ze se tesim na email od ni :). Jetsli si takhle predstavuji praci broukra u nas v cechach (s moznym postupem či bez), tak potez koste :)

Z jine firmy mi dokonce email i prisel, ale nedocetl jsem se nic co bych taky nedal v Power Pointu za 15 minut do kupy, rečí typu je to super, jsem uz slysel v zivote hodne, ale v konkretne v tomhle pripade bez realneho vypisu a dukazu o zhodnoceni kapitalu stavajicich klientů je pro me tohle obycejny pokus o kradez.

Opravdu existuji lide, kteri sveri sve penize, takto pres telefon (s naslednym podpisem smlouvy apod.), jenom proto ze se nejaka parta vycuranku schovava za neopakovatelny nazev Profi xy trade a spol? Na me to tedy valny dojem neudelalo a myslim ze idkybych nevedel co s penezi, tak do toho nejdu, na to si vydelanych penez nastesti vazim asi az moc + pricichl jsem si k tradingu na vlastnim uctu, vedle ktereho 6procent je rovnez vysmech:), ikdyz na 15lotu pozici asi nebudu mit nervy, ikdyz to nejsou tve dollary a krom vyhazovu jak jsi psal pred nastupem (ctu az dnes cele vlakno). Budu rad, kdyz se casem propracuju (psychicky, obchodne, financne) na 5-6lotů na deseti pipech 1-2xdenne :)

Tak at se dari long i short :), tesim se na odpoved, mej se.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cusbus:

Hergot, ty jsi odborník, že máš takový přehled, který obchodní systém je ten profi a který výsměch..hmmmm úplnej Soros! Akorát podle toho tvého textu bych řekl, že nemáš šajnu která bije.......
A pro tvou informaci, Market Profile je indikátor jako každý jiný a který nepoužívá ani jeho tvůrce....!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vazeny Grey,

Dekuji za odpoved'. Jedine ze Quinary capital trading uz neexistuje, a tim padem jediny prop ktery je v Praze je TGW? A to je spolecnost s RUCENIM OMEZENYM, a jeste navic jejich webove stranky jsou podezrele... Je to velmi a velmi omezene v Cesku v takovem pripade, chtelo by to tady nejakou realni fungujici prop firmu, a nejak jeste spojenou s vetsi Americkou firmou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Patas: Nevim proc kdyz nemluvis k tematu, proc se vubec namahas s odpovedi

Padla tady zminka, ze maji domluvenou seanci s p. Turkem, co si o tom myslis, me moc ani nezajima..., chtel jsem srovnani toho co pouzivaji oni v te firme, meli zakazane svickove grafy..., o co se vsadis, ze pokud budou fungovat dal, ze prejdou na MPP?

Nikde jsem se v textu nezminil a za odbornika se nepovazuju, jen muzu srovnavat dle tebe ten pouhy MPP indikator a obchodovani dle svickoveho grafu, kde vidis jen cenu. Proc musi byt cesky internet plny hnidopichu, kteri se hned musi chytat kazdeho slovicka a i presto ze znich nevyleze nic k tematu, maji potrebu zanechavat po sobe hovinka?

Dle ceho obchodujes ty, pokud obchodujes (ne dva roky demo) a nedelas nekde telefonistu ala brokera o cemz vlastne je tohle vlakno?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ako novacik nemam pravo zakladat nove vlakno, ale v tomto vlaknu bol spomenuty objekt mojho zaujmu tak 3 tyzdne dozadu tak hadam to nebude vadit

Mam otazku na [bold] TGW invest [/bold] z Prahy, pozice proprietary trader, ci ma s nimi niekto nejake skusenosti. Zmluva o skoleni ktoru davaju na podpis mi znie docela tvrdo (zmluvne pokuty a pod), tak ci nahodou tu niekto nevie povedat mi o com su, pripadne varovat.

S tradingom mam skusenosti tak 3 roky, poslednych 9 mesiacov aj realny ucet YM, a o tu pracu som mal zaujem lebo si myslim ze nazivo v tom makat s dalsimi tradermi by sa clovek daleko viacej aj priucil. Tedka akurat som v takej faze ze som si uvedomil kolko toho vlastne este neviem, a zacinam sa tomu venovat viacej do hlbky. Ale ako vravim ta zmluva znie dost desivo.

Dik za odpovede
Cya

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ta smlouva byl hlavní důvod, proč jsem tam nezůstal. Jejich "školení" rozhodně takovou hodnotu nemá a i když nevím, jak to tam u nich vypadá tak bych tak předpokládám, že nějaký velký krok dopředu zatím neudělali..
Pokud máš kapitál, běž na sebe a nechoď k nim. Budeš obchodovat jejich systém na akciích..
O.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...