Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 285
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

pajik, no mozna kdyby sis precetl co napsal puvodne a klinul na ten link, tak dostanes presne obrazek co ted prikladam. tam je proste videt resistence. a nekdo to klidne muze nazvat i DT ci DDT. nikdo se tu nebavi o oct, nov, nec. ale pulka dubna a pulka kvetna jak psal maxx takze ja si myslim ze to proste resistence je. pokud v tom nedko vidi neco jineho, budiz, jak jiz nekdo napsal, krasa v tradingu je ta, ze kazdy v danou chvili vidi neco jineho :-))

3223

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den !
Co se dnes stalo, to jsem ještě neviděl. Měl jsem zadaný příkaz SM na mini russel na hodnotě buy 798.60.Trh začal jít mým směrem a příkaz se choval jako by ho někdo tlačil a zastavil se na hodnotě 799.60 a provedl se nákup.-ten byl ovšem o 1 bod horší než jsem zadal.Trh se ihned otočil a stop loss, který jsem měl nastavený na hodnotě 797.60 se aktivoval na 797.30. Udělala se mi ztráta 130dolarů. Můžete mi to někdo vysvětlit? Já jsem se s tím ještě nesetkal. V dalším obchodě jsem hned nahrál ztrátu zpět, ale otřáslo to mou psychikou.
Taky by mě zajímalo zdali tu jsou obchodníci ze Zlínska?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na jakém to bylo TF? Dívala jsem se na 3min.TF, 15.30, když se rozbíhal trh byla tam tak volatilní svíce, že vše popsané v pohodě stihla. Zkušení radí, zejména nováčkům-neobchodovat prvních 10-15 minut, trh bývá tak volatilní, že se může stát cokoliv, -130$ není až tak moc, mohlo by to být i horší. 799,6 bylo H a zároveň i C svíce v 15.30 na 3min. TF. Chovala se přesně podle tvého popisu, takže takto volatilní svíce nadělí slip natotata. Jediná ochrana-neobchodovat v 15,30.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Luboši máš pravdu, byl jsem mimo mísu, pořádně jsem si to nepřečetl a hodnotil jsem až září a dále na grafu.
Takže zpět k tématu. Když se podívám od půle dubna do půlky května, tak tam i přesto žádny dvojitý vrchol nevidím, ať koukám, jak koukám. A nějaký termín technikus dvojitě dvojitý vrchol, to opravdu slyším poprvé a v TA jsem o něm nikdy neslyšel. Já tam spíše vidím ukázkový (téměř učebnicový pattern) tzv. rising wedge, který je charakteristický vyššími vrcholy a vyššímy spodky. Viz obrázek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jen malá perlička, když už jsme u toho, co kdo kdy v čem a jak vidí.

Když jsem byla ne e-mini II, tak tam Tomáš s Petrem obchodovali live, a takoví zkušení borci v ten samý monent každý viděl něco jiného, jeden to viděl na sell a druhý na buy. Pak si ještě dělali legraci, že právě teď jeden z nich odevzdal své penízky tomu druhému. A to už oba mají nějakou tu zkušenost a nějaký ten obchod za sebou, že...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak, tak, každý tam vidíme to, co chceme vidět. Bohužel, je tato vidina mnohdy zrádná, jak podotkla kolegyně přede mnou. Přesto si dovolím řící znova, že o double double top či double double bottom jsem nikde ve světě nečetl a ani to neviděl. Ale možná je to také způsobeno tím, že jsem nepřečetl vše, co se píše. Jestli je o tom někde zmínka(krom manuálu již zminovaného), rád si to přečtu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...