Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GENESIS-PROGRAMOVANIE STRATEGII


Doporučené příspěvky

Myslel jsem aby si sem vložil vyexportovaný soubor GLB. Tam je veškeré nastavení a hnem vidím co je špatně.
Stačí mít otevřený Toolbox tu strategii mít označenou (zmodrá) dáš export - ulož jako a to je vše. Pak tento soubor můžeš vložit sem na fórum.
Nevím jestli to stihnu se na to podívat. Za chvíli odjíždím létat do Alp. Ale jak se příští týden vrátím, tak ti určitě poradím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 314
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim vsechny,
ve CT jsem si stahnul demo GTN. Vse probehlo OK, ale nemohu bouhzel stahnout data a nevim proc. Snazim se je stahnnout pres modry telefon nasledovne:

- oznacim End of day updting
- zadam cas: From: zadam
To: automat. dnes

- dale jdu do Data Types a zde vyberu napr. Futures / daily and intra/ - kdyz chci kliknout do prislusnych ctvercu mysi tak se zobrazi dialogove okno " Abych kontaktoval Genesis pro info o mesicnich poplatcich"

Pokud jsem cetl dobre tak bych mel data stahnout zdarma a uzivat GTN 1mesic zdarma. Muzete me prosim odpovedet jestli data stahuji spravne nebo jsem to spatne pochopil a je treba si je koupit?

Velice dekuji za pomoc - diskuse jsem prosel ale odpoved jsem nenasel.

Focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 5 týdnů později...

Dobrý den,
3týdny už se snažím o naprogramování strategie a patternu ZLR. Není někdo mezi Vámi, kdo by si chtěl vyměnil nějaké poznatky a rady......? Nebo prosím někoho o radu: nemůžu přijít na to, jak naprogramovat, když chci určit trend podle Woodieho(6 baru na Zero line a první bar začíná nad +100line), jak zadat do programu že první bar má začínat na +100????


Nechci tady přímo vypisovat strategii, kterou jsem vytvořil, ale rád ji s někým prokonzultuji...!!!

Vstupy, které se uskutečňují podle mé strategie se liší od mých požadavků a nevím, jak to změnit, přitom při backtestu strategie vykazuje zisk na všech trzích. Jakmile dám ale výstup na SL, tak je u všech trzích ztráta...

Děkuji za odpověď!!! :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

moc nerozumím tomu ručně no ale v poho. Něco jako Triple Screen, ne?
já jen ti chtěl říct že jestli hledáš v Genesis TradeSense jak podmínce říct že má platit v jiném TF tak je to tuším operátorem Of :-)

já myslel že programuješ něco v Genesisu nebo zeptám se jinak, je tady někdo na vlákně kdo se tím baví jako já :-)
potřeboval bych prokonzultovat výstupy :-))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, mel bych malou prosbicku na zkusenejsi, ohledne napsani podminky pro vyobrazenou situaci. Bod 1 - je vstupni bod do trhu. A ted problem : Jak doplnit jiz existujici podminku pro bod 2, kdyz chci v podmince vyhodnotit napr. poslednich 10 hodnot CCI, avsak jen tehdy, pokud nenarazim na vstupni bod 1 (ktery je jen o ctyri usecky zpet) V tom pripade bych potreboval vyhodnotit jen usecky po vstupni bod. Da se to nejak napsat ? Travim tim hodne velkou cast soboty, tak doufam ze to nebude nejaka easy vec :) Diky Libor

4482

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...