Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GENESIS-PROGRAMOVANIE STRATEGII


Doporučené příspěvky

Jeste to pro upresneni doplnim.. vztazeno opet k tomu obrazku. Cesky tedy napr. podminka zni "Jestlize poslednich 10 hodnot CCI prekracuje hodnotu 100..." V tomto pripade by mela podminka znit "Jestlize posledni 4 hodnoty CCI prekracuji hodnotu 100..." Jde mi tedy o to, jak obecne napsat parametr "vzdalenosti", podle vstupu.

Ps.: Nehledejte v tom nikdo zadnou strategii ani nic jineho. Vsechno je pouze ilustracni, slouzici jen pro vyreseni problemu

Libor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 314
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nevím, jestli jsem správně pochopil dotaz, když tak napiš pro upřesnění. Budu brzy backtestovat v Genesisu, můžeme si tady pak vyměnit zkušenosti.

Nejdříve se otevře graf například 30 min TF ER2 - 067. Pak Ctrl + R (= Replay History). Tam se nastaví Replay mode, vybere se symbol, stejný jako u prvního už otevřenýho grafu. V Options pak Start date, Bars period 5 min a zatrhne se Replay data on all charts - toto je to, co jsi asi potřeboval. Zatrhnutí umožní přehrávání dat na všech otevřených grafech. A kliknout na tlačítko Start Replay.
Potom ještě aby byly grafy pěkně rozmístěný Ctrl + A (= Arrange Chart Windows). Tile charts to 2 rows a je to (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj zkoušel sem si nastavit strategii v demu navigator platinum podle videa, ale když zmáčknu run, aby to provedlo mnou zadanou strategii tak se vypíše tabulka (Summary all trades), ale v ní není proveden žádný obchod. Dělal sem všechny kroky podle videa jen kromě toho, že trh C-055 jsem zvolil od 1.8.2007 a ne od roku 1949 jak je na videu a stejně mně to nic nevypsalo:( vážně nemůžu přijít na to kde dělám chybu:( děkuji za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkouším si v demu navigator platinum a testuji klouzavé průměry. V 5 min grafu mně to obchody provede a vypíše do tabulky, ale v denním grafu, který je od 1.8.07 do 30.11.07 po zmáčknutí tlačítka "RUN" zpracovává mou strategii (klouzavé průměry), ale do následné tabulky (Summary all trades) to nic nevypíšejako by se neprovedl žádný obchod:( už vážně nevím co s tím. Děkuji za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím. Poradí mi prosím někdo, co dělám špatně? Nastavím-li v TN volume bar 2000, každá svíčka má jiný volume, ale žádná bohužel nemá 2000. Kdyby to bylo o pár kontraktů, tak bych to ještě pochopil, některé svíčky ale mají volume i přes 4500. Tak např. eSignal má všechny bary přesně 2000 kontraktů ( porovnání příkládám na screenshotech ). Protože eSignal má u volume barů pouze desetidenní historii, stáhnul jsem si TN Platinum, abych mohl backtestovat. Takhle to ale nemá smysl. A ještě jeden dotaz bych měl. Podaří-li se mi TN spráně nastavit, aby měl všechny bary stejné, mohu provádět backtesty na TN a samotné obchodování pak jet na eSignálu? Nebo potom musím obchodovat také přes TN? Děkuji Martin

4681

4682

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kamui,
díky za potěšující zprávu. TN se mi moc líbí, až na ty volume bary. Pořád jsem je ale měl dost odlišný od eSignálu a stále hledal čím to je. Až mě napadlo vložit do grafu volume indikátor a hned to bylo jasný, kde je zakopanej pes. Tak teď se budu těšit na tu TN 4.0. Snad jim to nebude dlouho trvat.
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...