Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Brokerjet


popo_cz

Doporučené příspěvky

Dobrý den.

Jsem úplný začátečník v obchodování ale zároveň jsem naprosto nadšený a asi cca 14 dní studuji veškeré materiály zde na Finančníkovy a i jinde na internetu. Mám velký zájem obchodovat s komoditami a zatím šetřím kapitál a provádím obchody na papíře.

A proto mám několik otázek:
1) jde provozovat obchodování pomocí aplikace brokerjet na trzích CBOT a NYBOT??
2) jak to že u většiny grafů s komoditami na broker jet není žádné volime je to tím že jsem poze zaregistrovaný a nemám aktivovaný účet??
3) jak funguje obchodování s komoditami u broker jet?? Nikde v grafech sem nenašel měsíc dodávky suroviny a na které burze se s danou komoditou obchoduje.

Jsem naprostý začátečník a teprve se učím tak pokud máte někdo zkušenosti s brokerjet tak mi prosím napište a pokud se tento broker vůbec k obchodu s komoditami hodí

Děkuji za odpověď ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 38
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

to popo:
přes brojet se komo neobch, ale úplně v pohodě se k nim - a nejen k nim - dostanete přes warranty (nebo další deriváty), které přes brojet můžete koupit. Většina neví o čem je řeč, mnozí zavrhnou hned aniž ví co to umí, některé odrazuje už jen ten podivný název. Troufám si říci k velké škodě mnohých, možná by si zde víc pošetřili nervy a hlavně své účty. Ostré velké trhy jsou sice lákavé, ale statistika je u nich neúprosná.
Něco o tom je v sekci OPCE, zde to už opakovat nebudu. Při této dnes už bezproblémové možnosti účastnit se kteréhokoliv trhu - akcie, komodity, forex...občas docela žasnu do čeho všeho se začátečníci za těžké peníze pouští, když zkusit - a s možným efektem zisku jak za velké peníze a limitovanou ztrátou - se totéž dá za podstatně menších investic.
To nač se ptáte je zde už zodpovězeno všudemožně X-krát, stačí hledat!
úspěch vám

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...
  • 1 month later...

mám další dotaz ohledně peněz :), tentokrát ale přesně v opačném směru ... Jak se dají peníze z obchodního účtu vybrat? díval jsem se všude možně, ale nikde jsem nic nenašel... čekal jsem, že tam bude něco jako převod peněz z obchodního účtu na účet běžný ... ale nic. Jak se to dělá? Snad bych nemusel jít zase na pobočku?

díky Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj,

Jsem začátečník, tak mi odpusťte možná debilní dotaz. Přemýšlím že koupím nějakou českou akcii, tak jsem se díval Unipetrol a ta má na brokerjetu uvedeny takovéto hodnoty :
CZK 301,400 302,000 301,0000 25.7.2007 15:38 -0,17% ,
takže by kupní cena 1 akcie měla být za 302 korun, nebo blízko této hodnoty. No, kdyz si ale v obchodování zadám množství jedna akcie a aktualizuji cenu, tak na mě vyskočí, že cena této akcie za nákup je 331,10 plus ještě poplatek 60Kč. Nevíte prosím někdo proč je ta cena akcie najednou vyšší skoro o 30 korun? Zkoušel jsem to i u jiných akcíí a vždy je ta reálná cena akcie vyšší:-(Ještě dodám že jsem to zjišťoval na Kobosu a druh pokynu byl TRH. Díky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

michaliero Napsal:
-------------------------------------------------------
> Jde to přímo z jejich aplikace poslat na účet,
> který je uvedený ve smlouvě s Brokerjet. Za výběr
> z účtu si Brokerjet účtuje poplatek 50 Kč.

Zdravím,

zajímalo by mě, mám-li na vypořádacím účtu 1000 eur - jak je nejelegantněji převést na běžný účet jinde než v čs? Je
dobrá varianta to převést nejdřív na účet v czk (vypořádací v BJ) a pak ven nebo rovnou ven (KB, čsob, ...)?

Zdá se to jako jednoduchá matematika, ale neznám ten spread, který může výpočet zkreslit.

Z ceníku...: (Platby v EUR - 0,1% z převáděné částky, min. 8,-EUR max 200,- EUR, platby v USD - 10,- EUR + 0,1% z převáděné částky, min. 6,- EUR max 200,- EUR). Převod by měl být mezi účty zdarma jen s nějakým spreadem.

V ceníku je podmínka: Pokud se jedná o převod mimo ČS, pak činí poplatek za takový převod 80,- Kč.

Je možné to převést i přes jiný účet čs než byl dohodnut při uzavření smlouvy? Jako třeba přes účet manželky, přítelkyně, atd... Prostě se vyhnout založení účtu u čs...

Díky za odpovědi.

Víťa.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 years later...
  • 3 months later...

Hezký den,
aktualizuji si info o CZ Brokerech, co mi řekli u Brokerjetu:

-možnost obchodovat futures přímo-pomocí aplikace market acces, ale prostředky pro obchody futures jsou na odděleném účtu než prostředky třeba na obchody s akciemi, převod mezi účty trvá jeden den

-mělo by to jít online (wb prohlížeč) i přes nainstaovanou aplikaci (windows)

-podporují příkaz limit a stop, řikali teda, že podporují příkazy burzy na které se obchoduje

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Paulusi,
- hezké jméno - můj praděda pod velitelem tohoto jména bojoval - ale to patří do jiné diskuze :)
děkuji za odpověď. Už jsem u nich ale účet zrušil, poplatek byl pro mě nepřijatelný a dělal můj obchodní systém nereálným. a jsou tam i další věci které mi byly proti srsti. Hodně štěstí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

shaman78

:)jojo:)

no poplatky mají definovány mlhavě, 6 USD za halfturn, tj 12 usd za roundturn a pak ještě píší:

"Všechny poplatky, pro obchodování online i offline futures v sobě nezahrnují poplatky burzám. Ty jsou vždy zobrazeny v obchodní aplikaci."

Takže se to oficielně od Brokerjetu vlastně neví, dokud se to nezkusí:) Souhlasím, že je to celkem slabota. Snad ty poplatky burze je to, co ostatní (zahraniční) brokeři normálně uvádějí a že teda budou max 3 usd, tak to máme 15 usd /RT.

Takže to má smysl asi při několika jednotkách obchodů za rok.
Ještě malinko vadí ty oddělené účty pro futures a akcie.

Napiště případně co Vám ještě bylo proti té srsti, nebo pár dojmů, já se přiznám, že jsem se ještě nedostal ani k vyzkoušení dema, ale z CZ brokerů je to asi první kde tomu ten čas na demo pověnuji. Ještě FIO mi přišlo po telefonu jako celkem ready, poplatky jsem nezkoumal.

Jinak je posuzuji z hlediska pozičních obchodů (jendotky za rok), na nějaké častější obchodování to urřitě není.

Děkuji

Hezký den a hodně zdaru všem!


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...