Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MB Trading


arosa

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 91
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

jirkva Napsal:
-------------------------------------------------------
> to japapa...:
> Dle mého to bylo na straně MBT, já se taktéž v
> sobotu nedostal na demo účty u MBT......



Já mám vážný problém!!Mám fungující systém,ale mbt mě dneska během tří otevřených pozic neumožnila je zavřít a pak když jsem se odhlásil tak ani zpět připojit???Co to jako dneska bylo?Chvíli mi nešel ani firefox ani google na omluvu,ale na o2 se to prověřilo a že je prý ok.Nic nechci to házet včechno na mbt,ale máte někdo podobnou zkušenost?Já jen že je divné že se mi to odpojilo vždycky před tím než každý pár šel zhruba o 100 pips..což je nějaké divné ..já totiž čekal až na ně přijde řada a umyslně a bác disconnected...no samozřejmě,že ted všechno zase běhá..už mě jeden lektor říkal že to u mbt bývá problém..je to snad opravdu mbt?Máte všichni také stejnou zkušenost u mbt?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sztula:
nedávno jsem se ptal,takže pořád ještě MT4 neumožní jedu přes MBT nav..Ale Matt se už lehce omluvil,že prej opravdu chyka,ale mě se to stalo asi 10 krát dneska!Sakra!!A v minulosti už také!Tak at mbt nekecá...Co budu dělat až pojudu za víc lotů?Tohle se musí prověřit. :S
S pozdravem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 months later...

Katule Napsal: ------------------------------------------------------- > Ahoj, jsem tu nova a rada bych vas poprosila o > radu, jak si nastavit stoploss do minusu na MBT > Navigatoru. Mam live ucet a driv sem obchodovala > pres 4x mm a tam to bylo logicky a jednoduchy ale > na MBT mi to nastaveni porad nejak nefunguje. > Dekuju za odpoved mas viac moznosti, ako najst listu s orders types, ale ak si kliknes pravym tlacitkom do grafu tak sa ti ukaze v menu show order types, kliknes a na spodnej casti sa ti objavy nieco take ako mas na obrazku, a potom si staci vybrat z orders alebo combination orders, samozrejme musis vediet co ktore znamenaju

10121

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obchoduju FinWin a vzdycky sem mela nastavenej pevnej stoploss na 8 pipu do minusu. U 4x money machine to fungovalo tak, ze sem si pevne nastavila stoploss do minusu na 8pipech a nemusela sem nic dal menit nebo resit. U MBT se to musi nastavovat na kazdy obchod zvlast nebo to jde taky nastavit pro vsechny obchody na minus 8pipu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Katule

urcite to nejak pojde , pretoze je to standard a kazdy ECN broker to ma vyriesene. ale kedze ja nieco taketo neriesim tak zodpovedne neviem povedat ci sa to v navigatore ktory pouzivas ty urobit da. mohla by si sa pozriet este na stranku MBT a najst si Navigator SDK, mozno sa tam dozvies ako nastavit aj ATM strategiu.

no na finwin budes asi potrebovat viac ako len nastavenie OCO ordru, nejaky chartovaci nastroj ktory si samozrejme musis zaplatit. pretoze v navigatore je charting dost nekvalitny. ja som pouzival ninju a tam sa ATM strategie nastavovali pohodlne. ale to je samozrejme plateny soft a neviem ci si ochotna platit za licenciu radovo stovky dolarov. (pol rocna je myslim za 360-380 USD)

treba sa v prvom rade zorientovat na ich stranke. opytat sa na supporte. oni najlepsie vedia co maju k dispozicii.

a este jedna vec, kedze ides finwin , tak to bude zrejme na Futures , a tie ja u MBT neobchodujem je mozne ze prave v tom sa lisi SDK od klasickeho FX navigatora. ale tu uz skutocne neporadim.

Btw: pozeram na ten SDK navigator a vidi sa mi ze je to ta verzia co som si stiahol na zaciatku. tak teraz fakt neviem

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...