Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Převod peněz z ČR k IB


ripper

Doporučené příspěvky

Návštěvník

jozin.b:

Aby jsi mohl vůbec u IB otevřít účet, musíš být starší 21 let.
Pokud je ti mezi 21-25 lety, minimální vklad pro otevření účtu je 3.000 USD, pokud jsi starší 26 let, minimum pro otevření je 10.000 USD.
A kolik obchodů uděláš denně je jen čistě na tobě, pokud budeš mít peníze na margin, můžeš udělat třeba 100 obchodů denně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obelix Napsal:
-------------------------------------------------------
> to jozin.b
> pokial chceš daytradovať akcie tak potrebuješ
> 25000 ale tomu sa da vyhnuť tak ,že budeš
> obchodovať akcie cez cfd u IB a vtedy to pravidlo
> nebude uplatnovane.


Dikes :) to jsem presne chtel slyset, ono se to normalne po vice nez trech obchodech za den blokne a pak trva nejnavys tejden nez ti opet povoli obchodovat.. sem nevedel ze se to da nejak obejit obchodovanim CFD

Link to comment
Sdílet pomocí služby

wowca:

Záleží na tom, jestli máš koruny nebo dolary. CZK se dneska dají jednoduše převést k IB na jejich CZK účet a pak "směnit" na USD.

Pokud budeš obchodovat trhy v USA a budeš mít u IB CZK, tak ti bude USD na obchody půjčovat za úrok a krýt to těma kačkama, takže pak budeš muset pořád vědět, kolik že máš po přepočtu na obchody.

foglik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den, chci fundovat účet u Interactive Brokers v CZK, přes účet IB využívající pražské pobočky HSBC Bank Plc. Převod chci provést z účtu FIO banky, obdržel jsem instrukce k zahraničnímu převodu, ale vzhledem k tomu, že se jedná o platbu v rámci ČR, nelze při zadání příkazu uvést všechny informace o příjemci. Nejdůležitější částí je For futher benefit to: UXXXXXXX / Jmeno Prijmeni, na financniku jsem našel informace o tom, jak má příkaz vypadat, ale je z Raiffeisen banky a staršího data (6.12.2012), při jeho zadávání je uvedena Zpráva pro příjemce: UXXXXXXX / Jmeno Prijmeni - for futher benefit, což se podstatně liší od tvaru, který jsem získal od IB, nemám informace o tom, zdali přijaté platby třídí IB strojově, nebo jiným způsobem a rád bych zamezil případným problémům plynoucím ze špatně instruované platby. Chci se proto zeptat, zdali je můj převod z FIO banky v pořádku. Číslo účtu: 1535303109, Kód banky: 8150, Konstantní symbol: není nutné vyplňovat, Variabilní symbol: XXXXXXX, Specifický smybol: není nutné vyplňovat, Vaše označení: For futher benefit to: UXXXXXXX / Jmeno Prijmeni, Zpráva pro příjemce: For futher benefit to: UXXXXXXX / Jmeno Prijmeni. Pro upřesnění přikládám screenshot. Díky za případnou odpověď.

26824

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...