Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Převod peněz z ČR k IB


ripper

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...

Harmonie, nemuže mít fundování účtu u IB přes Financial (finance International) za následek úplnou nemožnost dostat peníze zpet od Interactive Brokers? Pokud tedy jako odesilatel je uveden Finance International/ jmeno. Ted to resim a nemuzu se rozhodnout uz mam u sebe ten jejich dotaznik a pochopil jsem ze financial ma jen ucet v ruznych bankach a ja jim to prevedu a oni to pak preposlou dále. Směrem tam se Vám to tedy povedlo?

dekuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

harmonie,

u IB v account managementu jste zadal že peníze přijdou od "Finance International" nebo " Finance International , a.s." ?
Právě jsem vyexpedoval dotazník financial takže mi pošlou rámcovou smlouvu a zkusím to tedy poslat přes ně a ne přímo z ebanky. Přecejen když jsem si porovnal kurz dolaru a poplatky tak rozdíl bude skoro 3000 kč. Za to si pořídím sieru.

Takže díky a přeju dobré obchody nebo papertradování, podle toho co děláte.

aldamit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, převod do IB přes Fin jde bez problémů.
Zpětně to ale ozkoušené nemám, docela by mě, určitě i ostatní zajímalo, zda to jde.
Povedlo se to zde již někomu?
Myslím, že by to mohl být problém, v podmínkách IB je myslím jen možnost poslat peníze na účet vlastníka účtu.
Petr fi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
má někdo z vás zkušenost s rozdílem mezi Expres linkou a MojeBanka u Komerční banky? Mám tam konto a v ceně byla Expres linka, tedy možnost zadávání platebních příkazů pomocí mobilu. K novému roku je možno tuto službu zrušit a zaměnit za službu MojeBanka. Zatím jsem na 90% rozhodnut, že EL zruším a zřídím si MB. Může mi někdo z vás popsat Vaše zkušenosti s tímto u KB nebo i u jiné banky?

Díkes

Ax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja jsem mimo jine i u KB. vyuzivam telefonickou linku na vse. to je pro me nejbezpecnejsi. moje banka je taky fajn. tu ale pouzivam jen pro kontrolu stavu uctu a probehlych transakci. lze posilat penize pohodlne do zahranici. a je to levnejsi nez pres pobocku.

co se tyka kvality zabezpeceni, tak na to ti musi odpovedet nekdo jiny. na ruznych diskuzich jsem cetl od samozvanych odborniku ze KB na tom neni dobre protoze pouziva jen IE a javu nebo co. ale nerozumim tomu.
ja jsem spokojen v ramci moznosti. jinak doporucuju mit ucet v zahranici. je to jiny kafe co se tyka sluzeb

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911,
zatím jsem nic podobného nepotřeboval, takže jsem ani pořádně EL nepoužil. Ale i vzhledemk tomu, že doma nemám extra dobrý signál pro mobil a EL, tak se přikláním k MB. Zdá se mi MB i bezpečnější než EL. Co se týká bezpečnosti, četl jsem asi před 2 měsíci porovnání zabezpečení bank a první byla Ebanka a druhá v pořadí nejlepších právě KB.

Ax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ax,
ja jsem naprosty zacatecnik zelenac, kteremu se jen zadarilo :-). jedu jen par mesicu. jsou tady jini kteri jsou v trhu rok a vice.

problem zalozit si ucet v cizine je zadny. ale uvazujte o tom az budete opravdu vydelavat. ted je to k nicemu. a i kdyz budete vydelavat tak to neni treba.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den AxemanX,

Používam u KB produkt MojeBanka. Nemůžu jej porovnat s ostantími, ale nestěžuju si. Až na poplatky...
Jinak co se týče zabezpečení, po údálostech z podzimu na tom zapracovali. Každá aktivní operace (např. příkaz k úhradě) je kromě hesla ještě blokovaná přes mobil, na který pošlou aktivační kód (platný jen pro stávající přihlášení).

Přeji hezký den
Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás,
nabídli mi to k Perfekt kontu, takže jsem zatím jen procházel ceník vztahující se k němu. Co myslíte těmi poplatky? Za jaké položky jsou vysoké, našel jsem zatím jen poplatek za vedení účtu (asi 50,-/měsíc) a za příkaz k úhradě (asi 3,- Kč), ty mě zajímaly nejvíce.

Ax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím a jen krátká zkušenost k tématu.
Již dlouho používám el. bankovnictví u KB, ČSOB a ČSS ( Mojebanka, Internetbanking 24, Servis 24 ).
Nejpropracovanější je asi KB, ČSOB též jde. Servis 24 je 100 let za opicemi, pořád mají nějaké problémy.
Vzhledem k mým požadavkům na bezpečnost a vztahu k mobilům preferuji autorizaci čipovými kartami.
Jsem spokojený, pouze bylo třeba koupit PCMCIA čtečku do notebooku.
Ale jde to řešit i levněji přes USB.

Ten převod z IB do ČR jste přes Finance opravdu nikdo nedělal?

Petr fi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...