ripper

Převod peněz z ČR k IB

Doporučené příspěvky

Dobrý den, mám dotaz na některého z Vás, kdo již má otevřený účet u IB a zadával platební příkaz přes KB. Pokud zadám částku k převodu 5.000,- USD se zpoplatněním "OUR", bude připsána na účet IB opravdu tato částka? Děkuji Vám za informaci či radu jak se vyhnout případně jiným potížím při převodu z KB do IB.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den,
chtěl bych jen přispět malou zkušeností s převodem fin. prostředků od jiného brokera. Zrušil jsem konečně účet u jednoho českého brokera, který vede účty také u PFG a chtěl jsem peníze přímo přeposlat na svůj účet k IB. Ze strany českého brokera nebyl žáden problém a po vyplnění konfirmace proběhlo vše rychle a v pohodě.
Problém nebo ani né problém, ale zádrhel byl ze strany IB, protože platbu nepřipsal automaticky, ale vyžadoval potvrzení o zaslání platby a to do 20 pracovních dní. ( Byl jsem týden na lyžích a tak po příjezdu a kontrole účtu to bylo nepříjemné zjištění.) - takže pozor s převodem před odjezdem na dovolenou.
Jinak vyžadují po přihlášení se do správy účtu v oblasti "Funds Management" otevřít "Deposits & Transfers" a tam se nabízí několik možností fundace účtu.
Zde jsem vybral oddělení : Electronic Bank ACH Transfer(initiated by you from your bank account to IB), kde je třeba zadat přesnou částku, kterou převádíte na účet a jmého brokera, od kterého peníze příjdou.
Toto jsem zadal v Pá a dnes v Po jsou peníze připsány na účet.

Toť má malá zkušenost s převodem mezi dvěma brokery.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobry den, mohl by mi prosim nekdo poradit s prevodem penez k IB pres servis24? Jiz to nekdo takto prevadel? Jak spravne vyplnit pole...viz obrazky. dekuji moc Jitka

3269

3270

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Můžete mě prosím někdo poradit.

Poslal jsem peníze na účet. IB potvrdil fundování účtu a teď po mě chtějí , abych ještě něco potvrdil ( viz.email dole) V manuálu ani v diskuzi jsem na podpobný problém nenarazil.

Díky za pomoc Karel

Interactive Brokers Deposit Notification Required

Dear Trader,

We have received a deposit that we believe may be intended for your Interactive Brokers account. For your protection, we require you to submit a deposit notification in order to deposit the funds to your account. If you made multiple deposits, we will require a notification for each deposit. For your protection, this email does not include your account number or the amount of the deposit.

You can complete the deposit notification in the "Deposits & Transfers" area of the "Funds Management" section within the Account Management Menu.

www.interactivebrokers.com/Universal/servlet/AccountAcce ss.Login

If we do not receive a deposit notification we will be forced to return the funds for your protection. The return of funds process can be lengthy as it is a manual process, often involving several intermediaries.

If you have any questions or concerns, please contact our Funds & Banking Department via
IB-Chat or email us at help@interactivebrokers.com.

Regards,

IB Funds & Banking

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj Karle,
přesně tak to se mi stalo také. Když si chceš převést peníze na účet, musíš to nejdříve předem avízovat v account management a zde uvést převáděnou částku a od koho peníze přijdou:

1) naluguj se na svůj účet
2) Fund Management / Deposits and tranfers
3) Wire Transfer (tzn. myslím: elektronický převod z účtu na účet)
4) klikni na Continue
5) zadej částku, měnu a od koho peníze přijdou (např. eBanka) a klikni na Continue
6) ješte jednou potvrď tl. fund status a čekej na spárování platby

PS Mě převod od eBanky trval cca 3 dny.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím všechny,

co se týče převodu, využil jsem služeb financial.cz a jsem maximálně spokojený. Chtěl jsem peníze poslat přes svůj účet u ČS, ale nakonec jsem se rozhodl pro financial.cz (jinak myslím Finance International). Posílal jsem 5000 USD a na poplatcích a lepším kurzu jsem ušetřil bezmála 1500 Kč.

Co se rychlosti převodu peněž týče, do financial jsem poslal peníze v pondělí odpoledne (12.2.), ve čtvrtek ráno (15.2.), když jsem se napojil na svůj účet u IB, již bylo potvrzeno 5000 USD, ale v plataformě mne nešli live data. Navíc jsem ještě ve čtvrtek neobdržel konečný potrvrzovací e-mail. Dnes (16.2.) před chvílí jsem se mrkl na e-mail a mám tam potvrzení od IB, navíc když jsem otestoval plataformu, už mi běží data a můžu vesele "trejdovat" :) .

Hodně úspěchů Vám všem, nejen finančních.

Honzin

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím, chtěl bych se zeptat těch co zasílali peníze do IB přes Finance international, co napsali v závěru registrace u IB do políčka, ze které banky budou peníze převedeny. Předem děkuji

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se