Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Převod peněz z ČR k IB


ripper

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...

Zdravím vás všechny,prosím vas poraďte mi,pročetl jsem celé vlákno.Mám učet u Poštovní spořitelny a mám aktivni službu internetbanking,lze jednoduše přeposlat peníze pohodlně prostřednictvím internetbankingu,nebo musím si vytisknout tu stránku s udaji o IB a Citibank,která je ke konci otevření učtu u IB a jít s tím do finančního centra PS a tam převod uskutečnit.Jak to vlastně je?Prosím poraďte,snad jsem to nepopsal příliš složitě,děkuji.Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MichalMV: Když jsem před delší dobou otvíral účet u IB, tak jsem peníze posílal internetovým příkazem přes e-banku, platba prošla bez jakýchkoliv obtíží. Z toho usuzuji, že by neměl být problém odeslat peníze do zahraničí přes imternetbanking ani u Poštovní spořitelny. Nejjednodušší , nejjistější a nejrychlejší ale bude, když si zjistíš přesné informace na infolince 800 210 210.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Prosím vás mám dotaz,nevím co je špatně,poslal jsem peníze na účet,přišel mi i potvrzovací e-mail,ale ve withdrawal/transfer je 0.00USD.Vedle avizovane částky bylo,že peníze obdrželi,potom se to změnilo na WIRE HOLD,když na to najedu tak mi vyskočí datum 25.2.08,ale co mě překvapilo,že v platformě v account peníze jsou,tak vlastně nevím jěstli tam penízky mám nebo né :).Anglicky bohužel neumím(zatím se učím),myslíte,že mám počkat do toho 25.2.?Nesetkali jste se s něčím podobným?Děkuji za případné odpovědi.
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kejml Napsal:
-------------------------------------------------------
> jirkafinancnik,
>
> chystám se převést peníze na účet brokera přes
> servis 24 u ČS. Uvítal bych Tvou pomoc s vyplněním
> příkazu.
>
> Díky Kamil
>


Dám ti radu, zajdi do banky a vyplň to na přepážce, pracovník banky ti poradí. Lepší než to dělat sám a zvorat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kejml:
Poprve (před 2 lety) jsem převod řešil přes ČS a s pomocí pracovníka na přepážce, poněvadž přes servis 24 to dost dobře nešlo. Podruhé jsem využil k max. spokojenosti služby Financial, kde jsem získal lepší kurz, daleko nižší poplatek za převod (max.250 Kč) a ušetřil příplatek za asistenci na přepážce. Vyber si sám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...